ازدواج خواهر و برادر+عکس

ازدواج خواهر و برادر+عکس

ازدواج خواهر و برادر+عکس

 

ماجرای ازدواج شوکه کننده خواهر و برادری که قانون ازدواج را به هم ریختند !

این خواهر و برادر اولین بار در ماه مه با روزنامه ها درباره ماجرای شوکه کننده ای صحبت کردند: آنها متوجه شدند که پدرشان یکی است و وارد یک رابطه جنسی با محارم شده اند.

و اگرچه این زوج – که با نام “جیمز” و “مائورا” شناخته می شوند متوجه شدند که ازدواجشان با هم غیر قانونی است، ولی می گویند که همچنان مصممند تا مابقی عمرشان را با هم بگذرانند و برای این کار قانون را نادیده خواهند گرفت.

جیمز گفت: “ما برای ازدواجمان درخواست را ارائه کرده ایم و اشتباهی در تشریفات اداری رخ نداده است، به همین خاطر در اواخر این ماه خواهیم توانست ازدواج کنیم.

“برنامه ریزیمان برای کریسمس بود ولی تصمیم گرفتیم تاریخ آن را جلوتر بیاندازیم. مائورا لباس عروسیش را پوشیده است، ما لباسهای یکسانی را برای خودم و پسرمان سفارش داده ایم.

 ازدواج خواهر و برادر+عکس

 

“ما یک کیک هم سفارش داده ایم و قصد داریم که چند هفته بعد از عروسیمان به ماه عسل برویم.

“مراسم عروسیمان خیلی کوچک خواهد بود. ما دو شاهد داریم که آنها را خیلی خوب می شناسیم و آنها از وضعیتمان مطلعند. اطلاعی ندارم که آیا چدرم خواهد آمد یا نه و آیا هیچیک از والدینمان در آن مراسم خواهند بود یا نه.”

“پسرمان از این ازدواج هیجانزده شده است. او می داند که چه اتفاقی در حال وقوع است. برای خودم و مائورا هنوز خیلی قابل هضم نیست که داریم ازدواج می کنیم.”

اکنون، اگرچه جیمز و مائورا نیمه برادر و خواهر هستند، ولی مصممند که ازدواج کنند. بعد از آنکه پدر بیولوژیکی جیمز از دسترسی به او منع شد، آنها از نقض قانون ابایی ندارند.

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان)
بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان)
مشاهده بیشتر