بهترین کانال خفن تلگرام باحال
تبلیغات متنی

متولد شدن بزرگ جثه ترین بره جهان (عکس)

متولد شدن بزرگ جثه ترین بره جهان (عکس)

متولد شدن بزرگ جثه ترین بره جهان (عکس)

 

بزرگ ترین بره جهان در بریتانیا به دنیا آمد. و جالب است بدانید که صاحب این بره قصد دارد او را به یک قصاب بفروشد. دلیل اینکارش را در ادامه می خوانید.

 

به گزارش سایت سرگرمی فراناز مزرعه داری بریتانیایی معتقد است که یکی از بره های او آن قدر بزرگ است که می تواند در رکورد جهانی گینس ثبت شود.

 

به گزارش فراناز، روز یکشنبه بره ای در روستای برنکپت به دنیا آمد. این بره به نام تایسون در روز پنجم عمرش 28 پوند وزن داشت که این وزن حتی از وزن یک بره یکساله هم بیشتر است.

 

متولد شدن بزرگ جثه ترین بره جهان (عکس)

 

مزرعه دار نیل فل گفت: یک بره معمولی بین 5 تا 7 پوند وزن دارد پس تایسون چهار یا پنج برابر سنگین تر از بره های دیگر است. تاسون بزرگترین بره ای است که من تا به حال در دورانی که گوسفند دیده ام  کسی بره ای به این اندازه در این حوالی ندیده است.

 

اما به نظر می رسد که اندازه استثنائی تایسون او را از میزهای غذا نجات نخواهد داد.فل گفت: اگر تایسون از نژادی اصیل بود آن را برای تولید مثل نگه می داشتیم اما به دلیل این که دو نژاده است با فروختنش چندین قصاب را خوشحال خواهد کرد چون دارای گوشت زیادی است.

 

مطالب مرتبط :

 

گوسفند باحالی که با 20 ژاکت مردانه زندگی میکرد

 

گوسفند عجیبی که گمان می کند سگ است! (+عکس)

 

این گوسفند توله سگ به دنیا آورد+عکس

 

نامه یک گوسفند به مادرش!

پربیننده ترین مطالب سایت

برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل افزایش میل جنسی و عطش جنسی با این گیاهان زنی با شغل عجیب خوابیدن در آغوش مشتریان بهترین ساعت برقراری رابطه جنسی با همسر در طول شبانه روز بهترین پوزیشن آمیزش با زن برای رسیدن به نهایت لذت جنسی بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) بیرون کشیدن جنین خرگوش از واژن زن باردار (+تصاویر) فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟
پربازدید هفته
پربازدید ماه