ترفند های طلایی برای رهایی از پینه و تاول پا

ترفند های طلایی برای رهایی از پینه و تاول پا

ترفند های طلایی برای رهایی از پینه و تاول پا

 

تاول و پینه پا برای عاشقان کفش های جلو و پشت باز معضل بزرگیست.پوست ما خیلی اوقات دچار مشکلات زیادی میشود از جمله تاول و پینه پا که میتواند این امر ناشی از بی توجهی و عدم رسیدگی به پوست باشد یا دلایل دیگر زمینه ساز شوند.

 

این مقاله برای کمک به کسانی است که از این مشکل رنج کشیده اند آمده است ، اما ما هنوز توصیه می کنیم قبل از اینکه خودتان را معالجه کنید با یک متخصص مشورت کنید.با ما در فراناز همراه باشید.

 

در صورتیکه تاول کوچک است ، بهترین راه برای درمان آن لمس آن نیست. کفش های خود را فعلا عوض کنید ، پوست اطراف تاول را با الکل یا پراکسید مرطوب کنید و آن را رها کنید. طی یک یا دو روز به خودی خود ناپدید می شود.

 

در صورتیکه تاول بزرگ است ، وسط آن را سوراخ کرده و مایع را بیرون بیاورید. پوست را نبرید! آن را ضد عفونی کنید و در صورت لزوم از چسب زخم با تنفس استفاده کنید.

 

 

ترفند های طلایی برای رهایی از پینه و تاول پاترفند های طلایی برای رهایی از پینه و تاول پا

 

درمان تاول با نمک

چندین راه ساده نیز وجود دارد که باعث شود سریعتر از بین برود:

 

محلول منگنز: تاول را برای مدت کوتاهی در محلول ضعیف بشویید – این باید آن را خشک کند . اگر کافی نیست ، تکرار کنید.

 

نمک: هر نوع کاری انجام خواهد داد. 1 قاشق غذاخوری نمک را با 1 لیتر آب جوش مخلوط کنید. می توانید پاهای خود را بشویید یا آنها را خیس کنید.

 

گلاب و بابونه  : خاصیت ضد باکتریایی دارند. می توانید کف پاهای خود در این محلول بخیسانید و سپس خشک کنید.

 

درمان تاول با تخم مرغ

تخم مرغ در بازسازی پوست آسیب دیده اثربخشی اثبات شده دارند. یک تخم مرغ تازه را بشکنید و سفیده را از پوسته جدا کنید. آن را با یک باند به تاول بچسبانید، طی یک روز درمان می شود.

 

بسیاری از علاج معمول وجود دارد ، اما همه آنها برای نرم کردن پینه هستند تا به راحتی آن را با یک برس پدیکور یا … جدا کنید. فراموش نکنید که بعد از آن کل پا را با کرم مرطوب کنید.

 

 لیمو درمان پینه

سرکه و آب را 1 به 3 را مخلوط کنید ، قبل از خواب ، روی پینه بمالید ، و آن را با یک باند بپوشانید. صبح به راحتی بیرون می آید.

 

لیمو: موثرترین روش استفاده از پوست لیمو روی پوست بخار داده شده است . اگر این کار را قبل از خواب انجام دادید ، کافی است پس از 3-4 روز پاهای خود را در آب گرم نمکی خیس کنید ، سپس پینه را جدا کنید.

 

آلوئه ورا: یک برگ را برش دهید، آن را روی پینه بمالید ، آن را بپوشانید تا از ورود هوا جلوگیری شود از یک باند کمک بگیرید. پینه سخت در 12-24 ساعت نرم می شود و شما قادر به حذف آن خواهید بود.

 

روغن

بهتر است قبل از خواب ،روغن نباتی را به پای تمیز مالش دهید. تکرار کنید تا پینه نرم شود و به تدریج کاهش یابد. این سریعترین روش نیست ، اما کاملاً بی خطر است .

ترفند های طلایی برای رهایی از پینه و تاول پاترفند های طلایی برای رهایی از پینه و تاول پا

 

تاثیر استثنائی جوش شیرین

جوش شیرین به از بین بردن سلولهای قدیمی پوست و سرعت بخشیدن به بازسازی کمک می کند . 2 قاشق غذاخوری جوش شیرین را درون آب گرم بریزید و پاهای خود را در آنجا 15 دقیقه قرار دهید. یک پینه کوچک به راحتی با کمی فشار بیرون می آید.

 

ترفند های طلایی برای رهایی از پینه و تاول پا

Golden Tricks to Get Rid of Calluses and Blisters

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
مشاهده بیشتر