ترفند|لبخند زیبا داشته باشید

ترفند|لبخند زیبا داشته باشید

ترفند|لبخند زیبا داشته باشید

 

اینکه چگونه لبخندی زیبا داشته باشید و روش درست لبخند زدن چیست را امروز در فراناز باهم مطالعه میکنیم. از نظر علمی و تحقیقات روی تمام جوامع، افرادی کـه لبخند می زنند و با روی باز صحبت می کنند دوست داشتنی تر از سایر افراد هستند.

نیازی نیست تا لبخند شـما بـه اندازه خانم جنیفر لوپز و امیلیا کلارک جذاب باشد، بلکه لبخند شـما باید واقعی باشد! در ادامه روش هایي برای داشتن لبخندی زیبا را مرور میکنیم.

 

بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید

نخستین نکته برای داشتن لبخندی زیبا برخورداری از لثه‌ها و دندان‌هاي مرتب، زیبا و سالم اسـت.

 

 به حرکات چشم و ابرو توجه داشته باشید

چگونه لبخندی جذاب داشته باشیم؟ (10 راهکار مفید برای داشتن لبخند زیبا)در هنگام لبخند زدن بهتر اسـت از اعضای دیگر صورت مانند چشم و ابرو نیز استفاده شود. برای این موضوع می توان چشم‌ها را کمی بازتر و ابرو‌ها را کمی بالاتر برد.

 

 اعتماد به نفس خود را بالا ببرید

چگونه لبخندی جذاب داشته باشیم؟ (10 راهکار مفید برای داشتن لبخند زیبا)برخورداری از اعتماد بـه نفس لازمه موفقیت در هر کاری اسـت. لبخندی کـه از پس یک اعتماد بـه نفس محکم زده میشود، بسیار دلنشین و جذاب خواهد بود.

 ترفند|لبخند زیبا داشته باشید

 

سعی کنید لبخندتان واقعی و دوستانه باشد

اکثر افراد متوجه تفاوت‌ها در نحوه حرکات صورت از جمله لبخند می شوند؛ بنابر این تشخیص لبخند‌هاي تصنعی از لبخند‌هاي دوستانه کار سهولت اسـت. برای اینکار می توانید برای چند ثانیه با سفت نگه داشتن مرکز لب‌ها و نیز بالا بردن اطراف انها، لبخند خودرا نگه دارید.

 

عدم مصرف سیگار و قلیان

همان طور کـه می دانید، سیگار و قلیان باعث زرد شدن دندان‌ها در نتیجه ناپسند شدن لبخند می شوند. برای این منظور بهتر اسـت مصرف این مواد رابه حداقل ممکن برسانید.

 

در مقابل آینه تمرین کنید

شـما میتوانید با تمرین کردن انواع لبخند‌ها در مقابل آینه، بهترین مدل لبخند زدن را برای خود پیدا کنید. برای اینکار می توانید از انواع لبخند‌هاي یک طرفه، لبخند‌هاي با هیجان، لبخند‌هاي با دهان باز و یا لبخند‌هاي با دهان بسته استفاده کنید.

 ترفند|لبخند زیبا داشته باشید

 

کاهش مصرف مواد خوراکی‌ های دارای رنگدانه

خوراکی‌هاي حاوی رنگدانه مانند مواد کافئین دار از جمله خوراکی‌هایي هستند کـه باعث تغییر رنگ دندان‌ها ودر نتیجه عدم جذابیت لبخند خواهند شد؛ بنابر این بهتر اسـت مصرف این مواد را تا حد ممکن کاهش داده و یا درصورت استفاده ازآن‌ها بلافاصله دندان هایتان را مسواک بزنید.

 

انواع مختلف لبخند‌ها را تمرین کنید

لبخند نیز مانند هر کار دیگری بسته بـه شرایط قابل تغییر اسـت. بعنوان مثال در مکان‌هاي رسمی مانند اداره و محل کار، دانشگاه و … بهتر از از لبخند‌هاي باوقار‌تر استفاده شود. لبخند در محیط دوستانه و خانوادگی دارای محدودیت کمتری هستند.

 

استفاده از مواد نرم کننده لب

برخورداری از لب‌هاي خشک و پوسته پوسته شده مانع از داشتن لبخندی دلنشین و زیبا خواهد شد. بدین منظور بهتر اسـت بطور مرتب از مواد نرم کننده لب مانند روغن‌هاي طبیعی یا رژ لب‌هاي حاوی ویتامین و پروتئین استفاده کنید.

 

سعی کنید به خاطرات مثبت و شاد و خود فکر کنید

فکر کردن بـه خاطراتی کـه باعث ایجاد شادی در وجودتان می شود، لبخند زیبایی رابه لبان شـما خواهد بخشید.

 ترفند|لبخند زیبا داشته باشید

 

 لبخند خود را ارزیابی کنید

هماهنگ بودن لبخند با شرایط محیطی و سایر اعضای بدن بـه خصوص صورت امری مهم برای داشتن لبخندی زیبا و جذاب بـه شمار می آید؛ بنابر این یکی از راهکار‌هاي برخورداری از لبخند زیبا مقایسه انواع مختلف لبخند اسـت.

 

 به باز شدن لب‌ ها توجه کنید

توجه بـه اندازه باز شدن لب‌ها یکی از فاکتور‌هاي مهم برای برخورداری از لبخندی زیبا اسـت. بطور کلی در هنگام لبخند زدن نباید بیش از ۱ الی ۳ میلی متر از لثه‌ها قابل مشاهده باشد.

 

مشکلات دندان‌ ها را رفع کنید

داشتن فاصله بیش از حد میان دندان‌ها و خرابی آن‌ها یکی از عوامل ناخوشایند کردن لبخند اسـت. بدین منظور می توانید از روش‌هاي پیشرفته مانند اصلاح طرح لبخند استفاده کنید.

پربيننده ترين مطالب سايت

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
دلیل علاقه مردان به سینه زنان
دلیل علاقه مردان به سینه زنان
مشاهده بیشتر