خبر دامادی سیامک نعمتی بازیکن جوان تیم پرسپولیس+بیوگرافی

مجموعه : اخبار ورزشی
خبر دامادی سیامک نعمتی بازیکن جوان تیم پرسپولیس+بیوگرافی

خبر دامادی سیامک نعمتی بازیکن جوان تیم پرسپولیس+بیوگرافی

 

به گزارش فراناز سیامک نعمتی از بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس تهران به لیست متاهلین پیوست. او در تاریخ 6 مهر 1398پستی در رابطه با خبر ازدواجش به طور رسمی منتشر کرد.

 

این بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس تهران فوتبال را از دوران نونهالی و با بازی در تیم نونهالان سایپا تهران آغاز کرد و در سال 1376 با پیوستن به تیم پرسپولیس به آرزوی دیرینه اش برای بازی در این تیم دست یافت.

 

سیامک نعمتی با انتشار عکسی از مراسم ازدواجش نوشت:

از خدا روزهای زیادی را برای زندگی کردن قرض کرده ام… اما مدتی می شود که رنگ آن روزها زیباتر شده، امیدواری پر رنگ تر شده و شوق در آن موج میزند…بی شک که دلیل آن تویی….

 

خبر دامادی سیامک نعمتی بازیکن جوان تیم پرسپولیس+بیوگرافیازدواج سیامک نعمتی هافبک تیم فوتبال پرس پلیس

 

 

*بیوگرافی سیامک نعمتی*

سیامک نعمتی 28 فروردین ماه 1373 در سوادکوه و در یک خانواده ورزشی متولد شد تنها برادر بزرگترش سعید نعمتی فوتبالیست بود و تا لیگ دسته اول بازی کرد و پدرش هم در جوانی والیبال بازی می کرد.همین دو عضو ورزشی خانواده باعث شد سیامک هم وارد ورزش و فوتبال شود.

 

او دانشجوی رشته سخت افزار کامپیوتر می باشد، از زمین های خاکی شروع کرد و سال ها در جوانان تیم های مختلف بازی کرد و حالا در پست وینگر / هافبک بازی می کند

 

سیامک فوتبال حرفه ای خود را با نونهالان سایپا تهران آغاز کرد و افتخارآفرینی هایش از همان زمان آغاز شد و موفق به زدن 6 گل برای این تیم و 2 گل برای جوانان سایپا شد.

 

بعد از درخشش در سایپا 3 سال را در تیم جوانان استیل آذین سپری کرد و بعد از آن به مقاومت تهران پیوست.

 

سیامک نعمتی در سال 1393 با قراردادی به تیم فوتبال پیکان تهران پیوست و بعد از درخشش در ترکیب پیکان مورد توجه باشگاه پرسپولیس تهران قرار گرفت و در نقل و انتقالات تابستانی لیگ هفدهم در تاریخ 1396/03/17به این تیم پیوست.

 

نعمتی می گوید: در 3 سال حضورم در باشگاه پیکان روزها و خاطرات خوبی را سپری کردم و آنها مثل خانواده ام بودند. آنها هنوز هم برای من خیلی عزیز هستند و هرچه دارم از باشگاه پیکان دارم که متاسفانه در فصل جدید نمی توانم در خدمتشان باشم به دلیل آنکه می خواستم در فوتبال پیشرفت کنم و از همین رو از جمع آنها جدا شدم. برای این تیم در فصل جدید آرزوی موفقیت دارم چون واقعا این باشگاه توان و پتانسیل برای حضور در رتبه های بهتر و کسب سهمیه آسیایی را دارد.

 

وی همچنین می گوید :به پرسپولیس آمدم تا بازی کنم و با توجه به شرایط تیم و نظر مثبتی که آقای برانکو به من دارند مطمئنا بازی های زیادی انجام خواهم داد. می خواهم در اکثر بازی ها باشم و آمدنم به پرسپولیس به دلیل پیشرفت فوتبالی و بزرگی این تیم است و امیدوارم از همان ابتدا نظر کادرفنی را به خود جلب کنم و با بازی خوب بتوانم دل هواداران را نیز شاد کنم.

 

خبر دامادی سیامک نعمتی بازیکن جوان تیم پرسپولیس+بیوگرافیبیوگرافی سیامک نعمتی

*برای پرسپولیس هم سوپرگل خواهم زد*

نعمتی در گزارشی می گوید:شاید یکی از دلایل حضورم در پرسپولیس سوپرگلی که به استقلال زدم بود باید بگویم گلی که به استقلال زدم در تمرینات خیلی روی آن کار کرده بودیم و در آن بازی فرصت برایم مهیا شد و خدا را شکر توانستم از آن موقعیت استفاده ببرم و یک سوپرگل خوب برای پیکان به ثمر برسانم. امیدوارم امسال هم در پرسپولیس بتوانم گل های خوبی به ثمر برسانم و برای این تیم مثمرثمر واقع شوم و از موقعیت هایی که برایم حاصل می شود به بهترین نحو استفاده کنم و چنین گل هایی هم برای پرسپولیس در سال بعد بیشتر ببینید.

 

*الگوی فنی سیامک نعمتی*

من در پستی بازی می کنم که رونالدو حضور دارد او الگوی فنی من است، همیشه حرکات و نفوذهایش در بازی ها را دنبال می کنم تا از آنها الگوبرداری کنم.

 

خبر دامادی سیامک نعمتی بازیکن جوان تیم پرسپولیس+بیوگرافیسیامک نعمتی

*اوقات فراغت و استراحت*

اوقات فراغتم را با رفقا تقسیم می کنم و معمولا با دوستان مشغول بازی پلی استیشن می شوم، گاهی هم به سالن بیلیارد یا بولینگ می رویم.

 

سیامک نعمتی می گوید:شهر آلاشت مازندران زادگاه پدری ام را دوست دارم و معمولا در خرداد ماه یک هفته به این شهر خوش و آب و هوا سفر می کنم، این شهر بهترین جا برای استراحت و ریکاوری است.

 

خبر دامادی سیامک نعمتی بازیکن جوان تیم پرسپولیس+بیوگرافیجدیدترین عکس های سیامک نعمتی

خبر دامادی سیامک نعمتی بازیکن جوان تیم پرسپولیس+بیوگرافیماجرای ازدواج سیامک نعمتی هافبک تیم پرس پلیس + بیوگرافی

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
نقاط حساس تحریک پذیر بدن عشقم در رابطه جنسی کجاست؟
نقاط حساس تحریک پذیر بدن عشقم در رابطه جنسی کجاست؟
مشاهده بیشتر