دو دختر دبیرستانی اصفهانی قربانی بازی نهنگ آبی + عکس

مجموعه : مجله خبری
دو دختر دبیرستانی اصفهانی قربانی بازی نهنگ آبی + عکس

دو دختر در اصفهان در چالش نهنگ آبی خودکشی کردند

دو دختر اصفهانی 15 و 16 ساله قربانی بازی نهنگ آبی شدند. این دو دختر پس از طی کردن 50 مرحله از بازی نهنگ آبی از پل چمران اصفهان خودشان را به پایین انداختند که یکی از آن ها در دم جان باخت و حال یکی از آن ها وخیم است.

بازی آنلاین نهنگ آبی تاکنون جان ۱۳۰ نفر را گرفته است.

دو دختر نوجوان روز شنبه از روی پل روگذری در شهر اصفهان خود را به پایین پرتاب کردند. به گزارش فراناز، فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرده یکی از دختران پس از پرتاب در دم فوت کرده و حال دانش‌آموز دیگر وخیم است.

 

به گفته سردار مهدی معصوم بیگی، این دو دانش آموز پیش از سقوط آزاد از روی پل، با ضبط یک پیام صوتی با خانواده خود خداحافظی کردند. در پیام این دو دانش آموز آمده که آنها به‌دلیل بازی انلاین نهنگ آبی دست به این اقدام می‌زنند.

 

گروهی که چالش اینترنتی «نهنگ آبی» را مدیریت می کنند به مدت ۵۰ روز از مخاطبان نوجوانان می خواهند تا روزانه کاری را که از آنها خواسته شده است را انجام دهند و در پایان، عکسی از تکلیف خود را بفرستند تا بتوانند وارد مرحله بعد شوند. مرحله نخست این چالش کشیدن یک نهنگ آبی روی دست است.

 

ظاهرا بازی نهنگ آبی دو دختر جوان را در اصفهان ترغیب به خودکشی کرده…

 

طراح این بازی قطعا یک جانی است…

 

خودزنی، حک شکل و شماره با چاقو بر ساعد، تماشای فیلم های وحشت آور، حاضر شدن در اماکن، سازه ها و بلندی های خطرناک برای گرفتن عکس سلفی و بیدار شدن در ساعات نامعمول بخش هایی از این چالش است که هر روز و رفته رفته سخت تر و سخت تر می شود و در پایان پنجاهمین روز از نوجوانی که «بازی» را «آغاز » را شروع کرده، خواسته می شود تا خودکشی کند.

 

مرتبط »

فیلم خودکشی دختران اصفهانی قربانی بازی نهنگ آبی

loading...

پربیننده ترین مطالب سایت

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
مشاهده بیشتر