درگذشت سعیدنوراللهی براثر سکته مغزی

درگذشت سعیدنوراللهی براثر سکته مغزی

درگذشت سعیدنوراللهی براثر سکته مغزی

 

درگذشت سعید نوراللهی سعید نوراللهی بازیگر سینما و تلویزیون ساعاتی پیش براثر سکته مغزی دار فانی را وداع گفت. وی در آثاری همچون فیلم سینمایی «مارمولک»، سریال تلویزیونی «متهم گریخت»، فیلم سینمایی «لیلی با من است» و… به ایفای نقش پرداخته بود.

وی علاوه بر بازیگری در سینما به ایفای نقش در جعبه جادو نیز پرداخته و در بسیاری از مجموعه‌های تلویزیونی حضور پررنگی داشته است.

الناز وفایی از اقوام سعید نوراللهی در گفت‌وگو با رسانه‌ها ضمن اعلام خبر فوت این هنرمند عنوان کرده بود سعید نوراللهی حوالی ساعت 5 صبح امروز 6 اردیبهشت ماه به دلیل سکته مغزی و لخته شدن خون فوت کرد و در حال حاضر مراسم خاکسپاری وی در حال انجام است.

 

مختصری از زندگی این هنرمند پیشکسوت

سعید نورالهی سعید نورالهی در سال ۱۳۳۰ در جنوب تهران متولد شد. در دوران دبیرستان با انتخاب از طرف نماینده آموزش و پرورش به عنوان بازیگر مشغول به کار شد وی با بازی در فیلم سینمایی تشکیلات به کارگردانی منوچهر مصیری و نویسندگی مهدی ژورک ساختهٔ سال ۱۳۶۵ وارد عرصه بازیگری شد. نورالهی در آثاری همچون فیلم سینمایی «مارمولک»، سریال تلویزیونی «متهم گریخت» و فیلم سینمایی «لیلی با من است» فعالیت داشته است.

همچنین همکاری با فیلم‌سازانی، چون پوران درخشنده، اصغر هاشمی، کمال تبریزی و کریم آتشی را در کار نامه هنری خود جای داده است. وی علاوه بر بازیگری در سینما به ایفای نقش در جعبه جادو نیز پرداخته و در بسیاری از مجموعه‌های تلویزیونی حضور پررنگی داشته است.

گلایه‌هایی این بازیگر پیشکسوت در سال‌های آخر عمر: از شدت بیکاری تنها درخانه استراحت می‌کنم و گاهی اوقات تنها قدم می‌زنم

سعید نورالهی بازیگر سینما و تلویزیون در سال 95 در گفتگویی با قدس آنلاین گفت: حدود دو سال است که بیکار هستم این در حالی است که شبکه‌های تلویزیونی هم برنامه‌هایی برای پخش ندارند.

 درگذشت سعیدنوراللهی براثر سکته مغزی

 

وی افزود: من بازنشسته وزارت ارشاد هستم و با حقوق یک میلیون و سیصد هزار تومانی آن زندگی می‌کنم، دو فرزند دارم و پسر بزرگم با وجود این که لیسانس حسابداری دارد دو سال است که بیکار است دخترم هم در خانه بیکار نشسته‌است. از شدت بیکاری تنها درخانه استراحت می‌کنم و گاهی اوقات تنها قدم می‌زنم.

نورالهی ادامه داد: به چند نفر از کارگردانان سینما و تلویزیون برای بازی در فیلم‌هایشان زنگ زدم، اما آن‌ها هنوز برای کار پیشنهادی به من نداده‌اند. بازیگر «لیلی با من است» خاطر نشان کرد: این روز‌ها هیچ‌کس به من زنگ نزده تا ببیند زنده هستم یا مرده‌ام حتی دوستانم هم با من تماس نگرفته‌اند.

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
مشاهده بیشتر