بهترین کانال خفن تلگرام باحال
تبلیغات متنی

جنجال رابطه مرد سرایدار با زنان بیوه پولدار تهرانی

مجموعه : مجله خبری
جنجال رابطه مرد سرایدار با زنان بیوه پولدار تهرانی

جنجال رابطه مرد سرایدار با زنان بیوه پولدار تهرانی و دزدی از آنان باعث شد تا پلیس وارد عمل شود. مرد جوانی را که در تصویر مشاهده می کنید تاکنون ازدواج های بسیار زیادی با زنان بیوه تهرانی داشته است و وی پس از ازدواج با طعمه های خود اقدام به سرقت از منزل این زنان می کرده است و کلیه طلا و جواهرات این زنان را به سرقت برده است.

 

در شهریور ماه امسال، وقوع یک فقره سرقت منزل در فرجام – خیابان سراج به کلانتری 126 تهرانپارس اعلام شد ؛ با حضور مأمورین کلانتری در محل ، خانم در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان داشت که پس از مراجعت به منزل متوجه سرقت طلا و جواهرات داخل خانه به ارزش تقریبی 50 میلیون تومان شده است . 

 

پرونده سرقت در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ:
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت منزل” و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 4 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 

 

سرقت داخلی است:
کارآگاهان تیم بررسی صحنه سرقت پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ با حضور در محل به بررسی صحنه سرقت  پرداخته و در نظریه کارشناسی اعلام کردند که سارق یا سارقین بدون هرگونه تخریب در ورودی آپارتمان ، با اطلاع از غیبت شاکیه و همچنین محل دقیق نگهداری طلا و جواهرات اقدام به سرقت کرده اند . 

 

با توجه به نظریه کارشناسی تیم بررسی صحنه سرقت ، کارآگاهان جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقین به تحقیق از دوستان و اطرافیان شاکی پرونده پرداختند ؛ شاکی پرونده در اظهارات خود عنوان داشت که در طول روز در محل کار به سر می برد و روز سرقت نیز طبق روال در محل کارش حضور داشته است ؛ وی در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “زمانیکه وارد خانه شدم ، به هیچ عنوان متوجه سرقت نشده بودم چراکه هیچگونه بهم ریختگی در وسایل منزل وجود نداشت تا اینکه پس از مراجعه به محل نگهداری طلا و جواهرات خود متوجه سرقت آنها شدم “. 

 

شکایت فقدان همسر ، دو روز پس از تاریخ سرقت منزل :  
دو روز پس از تشکیل پرونده سرقت منزل ، شاکی پرونده بار دیگر به کلانتری 126 تهرانپارس مراجعه و اینبار عنوان کرد که همسرش بنام محمد .ش ( متولد 1355 ) دو روز است که از خانه خارج شده و دیگر مراجعتی به خانه نداشته است . 

 

با طرح شکایت اخیر ، پرونده مقدماتی با موضوع “فقدان افراد” تشکیل و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

 

تشکیل دومین پرونده فقدان با موضوع فقدان مشابه!!:  
همزمان با تشکیل دو پرونده سرقت منزل و فقدان همسر توسط یک نفر در پایگاه چهارم ، پرونده فقدان دیگری به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که طی آن خانمی عنوان نمود که همسرش چند روز پیش از خانه خارج شده و دیگر مراجعتی به منزل نداشته است . زمانیکه مشخصات و تصاویر همسرِ این خانم از وی اخذ و مورد بررسی قرار گرفت ، مشخص شد که فقدانی دو پرونده ی در حال رسیدگی در پایگاه چهارم پلیس آگاهی در حقیقت متعلق به یک نفر بنام “محمد . ش” ( متولد 1355 ) است !! ؛ به گزارش سایت فراناز بلافاصله تحقیقات از محل سکونت شاکی پرونده ی فقدان دوم در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و این خانم پس از مراجعت به خانه و وارسی اموال داخل خانه به مأمورین اعلام کرد که تمامی طلا و جواهراتش به سرقت رفته است . 

حتماً بخوانید:  زنی که خودش را در خانه خدا کشت

 

دستگیری متهم:  
با توجه به شیوه و شگرد محمد . ش در فریب دو شاکی و سرقت طلا و جواهرات از منازل هر دو نفر آنها ، دستگیری وی به صورت در دستور کار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 

 

با انجم اقدامات ویژه پلیسی ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم پس از آخرین سرقت ، به عنوان سرایه دار و نگهبان در یک مجتمع مسکونی درغرب تهران مشغول بکار شده است ؛ با شناسایی دقیق مخفیگاه متهم در محدوده بزگراه شهید اشرفی اصفهانی ، متهم دستگیر و صراحتا به سرقت منزل هر دو شاکی اعتراف کرد. 

 

شناسایی سومین شاکی پرونده :  
در ادامه رسیدگی به پرونده ، سومین خانمِ مالباخته نیز پس از اطلاع از دستگیری متهم و بهمراه پرونده ارجاعی از کلانتری 135 آزادی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه و متهم را مورد شناسایی قرار داد ؛ این خانم در شکایت خود عنوان کرد : چندی پیش با [ متهم ] ازدواج کردم  تا اینکه پس از گذشت مدت کوتاهی ، وی به بهانه پیگیری اقدامات اداری در خصوص ساختن آپارتمان در محل زمین پدری بنده اقدام به گرفتن وکالت کاری در این خصوص کرد اما پس از گذشت مدت کوتاهی خوشبختانه متوجه شدم که وی قصد داشته تا با تهیه این وکالت اقدام به کلاهبرداری از من نماید ؛ دقیقا از همان زمان وی ناپدید شد تا اینکه چند روز پیش متوجه شدم که تمامی طلا و جواهراتم به ارزش تقریبی 30 میلیون تومان توسط وی به سرقت رفته است .

 

سرهنگ کارآگاه فخرالدین افراسیابی ، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : در بررسی اسناد و مدارک شناسایی بدست آمده از متهم ، کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از شکات زنی شدند که متهم بدین شیوه و شگرد ( ازدواج با شکات ) اقدام به جلب اعتماد و در ادامه سرقت اموال باارزش آنها از جمله طلا و جواهرات کرده است ؛ متهم در تحقیقات اولیه صراحتا به سرقت طلا و جواهرات هر سه شاکی پرونده اعتراف نموده و تحقیقات جهت شناسایی سایر شکات و مالباختگان در دستور کار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .

 

سرهنگ کارآگاه فخرالدین افراسیابی در پایان اعلام این خبر با تأکید بر این اصل که “هویت و اظهارات شکات بویژه در چنین پرونده هایی کاملا محرمانه محسوب می شود” ، گفت : از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد فریب ، کلاهبرداری و یا سرقت اموال قرار گرفتند دعوت می شود جهت شناسایی متهم و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در سیدخندان – خیابان ابوذر غفاری – جنب کلانتری 120 سیدخندان مراجعه نمایند.

 

مطالب مرتبط :

 

ازدواج مردی شبیه خرچنگ با زن ریش دار (عکس)

 

رابطه جنسی عاشقانه مردی با حیوانات درنده و وحشی (عکس)

 

مردی که 41 سال بدون آلت تناسلی زندگی کرد + عکس

پربیننده ترین مطالب سایت

برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل افزایش میل جنسی و عطش جنسی با این گیاهان زنی با شغل عجیب خوابیدن در آغوش مشتریان بهترین ساعت برقراری رابطه جنسی با همسر در طول شبانه روز بهترین پوزیشن آمیزش با زن برای رسیدن به نهایت لذت جنسی بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) بیرون کشیدن جنین خرگوش از واژن زن باردار (+تصاویر) فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟