رازهایی که حتما باید به همسرتان بگویید

رازهایی که حتما باید به همسرتان بگویید

رازهایی که حتما باید به همسرتان بگویید

 

همیشه میگویند گذشته هر کس مربوط به خودش است و نباید چیزی به همسر یا کسی که میخواهیم باهاش ازدواج کنیم بگوییم در صورتیکه اگر این مطلب را تا پایان بخوانید متوجه میشوید نباید همه چیز را مخفی کنید و لازم است تا حدودی چیزهایی را که مهم هستند به او بگویید.با ما در فراناز همراه باشید تا متوجه شوید.

بیان کردن برخی از راز ها به همسر و شریک زندگی ضروری است و سبب ایجاد اعتماد و صمیمیت بیشتری می شود و همسرتان خود را به شما نزدیک تر از هر کسی می داند.

 

لازم است نگاهی به زندگی خودتان بیندازید! بین شما و همسرتان چه صحبت های نگفته ای هست؟ شما هم مدام با ترس از اینكه این نقطه های پنهان زندگیتان آشكار شوند و به عشقی كه بین شماست اسیب بزنند روزهای تان را شب می كنید؟ ما به شما می گوییم كه نگفتن چه رازهایی میتواند به روابط شما اسیب بزند و چه صحبت هایی را میتوانید بدون عذاب وجدان برای همیشه در دل تان حبس كنید.

 

 

1-روابطی که در گذشته داشتید

روابط گذشته میتواند بر روابط جدیتان تأثير داشته باشند. درصورتی که این روابط را پیش از ازدواج از همسرتان مخفی نموده اید ، باید بدانید که این پنهان سازی میتواند برایتان مشکل به وجود آورد پس هرچه زودتر در مورد روابط گذشته خویش به همسرتان بگویید ولی لازم نیست جزئیات را بیان کنید.

 رازهایی که حتما باید به همسرتان بگویید

 

 

2-زندگی و مسائل مالی خود و خانوادتان

زمانی که میخواهید بدون اطلاع همسرتان یک وام بگیرید یا این که حساب پس‌انداز پنهانی داشته باشید، حتماً فکر می کنید این تنها قدری پول است و نمی تواند به مشکل بزرگی برای زندگیتان تبدیل شود ولی این تفکر اصلاً درست نیست.

صحبت، صحبت پول نیست بلکه این جا پای اعتماد به میان میآید. این مسئله هنگامی به بحران بزرگی تبدیل می شود که شوهرتان بفهمد در زمانی که زندگی شما به آن پول نیاز داشته، شما به وی از پس اندازتان چیزی نگفته بودید.

 

 

3-مسائل مهم و ضروری درباره خانوادتان

مسائلی که در مورد خانوادتان است و زندگی شما را هم تحت‌تأثیر قرار میدهد باید حتماً به شریکتان گفته شود و اجاره ندهید که بعد ها این مسأله در زندگی مشترک شما مسئله ساز شود و روابطتان را تحت‌تأثیر قرار دهد.

 

 

4-اگر درگیر بیماری جدی هستید

شما باید بیماری های جسمی و روحی را که دارید با طرف مقابل در بین بگذارید ؛ او قرار است با شما زندگی کند و هر بیماری که در شما وجود دارد زندگی وی را هم تحت‌تأثیر قرار میدهد پس حق دارد که همه چیز را بداند.

 

 

5-خیانت یا رابطه مخفی…

مسأله ای که مدام تلاش برای مخفی کردن آن به وسیله فردی که انجامش داده وجود دارد ، درصد تخریب روابط شما پس از خیانت بسیار زیاد است.

ولی بهتر است که آنرا مخفی نکنید زیرا ضربه آن برای هر دو طرف بسیار زیاد است و چنانچه خیانت کرده اید ولی نمیخواهید ديگر آنرا تکرار کنید به صورت منطقی این مسأله را بیان کنید.

 

 

6-اگر اخلاق یا رفتار خاصی دارید…

چنانچه اخلاق های خاصی دارید که خودتان میدانید شاید برای برخی از آدم ها قابل هضم نباشد تلاش نکنید آنرا مخفی کنید و برای اینکه شخص مقابلتان را آزرده خاطر نکنید آن رفتار را انجام ندهید .

آن اخلاق جزوی از شماست و شاید تایمی کوتاه یا بلند آنرا نشان ندهید ولی پس از مدتی ديگر نمیتوانید به مخفی کردنش ادامه دهید.

 رازهایی که حتما باید به همسرتان بگویید

 

7-اعتیاد

درصورتی که به ماده خاصی اعتياد دارید حتماً باید آنرا بیان کنید، اعتیاد مسأله ای نیست که بتوانید آنرا مخفی کنید. شاید فکر کنید میتوانید بدون اطلاع از همسرتان اعتیادتان را ترک کنید و کسی هم خبردار نمی شود.

در صورتی که ترک اعتیاد به هر گونه مخدرها مشکل است و نمی توانید بدون کمک افراد دیگر و مشاوره از پس آن بربیایید. ترک سرخود باعث برگشت به مصرف می شود و تمام زندگی مشترک و مسوولیت پذیری شما در قبال همسرتان را تحت‌تأثیر قرار می دهد.

 

 

8-اگر عشقی میان شما وجود ندارد به او بگویید

چنانچه احساس تان در خصوص شریك زندگیتان فرق كرده یا اینكه حس می كنید در روابط بین شما یك جای كار می لنگد، باید مسئله را با وی در بین بگذارید.

به همسرتان بگویید چه احساسی دارید و دلایلی كه فکر می كنید چنين تغییراتی در احساس شما ایجاد كرده اند را هم با او در بین بگذارید.

 

صحبت هایش را بی طرفانه و با ارامش بشنوید و ایده‌ال تان از یك زندگی خوب را برایش شرح دهید. درصورتی که حس كردید مكالمه دونفره شما به جای خوبی نمی رسد.

از یك مشاور خانواده برای پیدا كردن الگوی خوب و البته شدنی برای ساختن زندگی موفق كمك بگیرید و اجازه ندهید سكوت تان رسیدن به چنين ایده آلی را هرروز مشکل تر كند.

 

 

9-اگر از روابط جنسیتان ناراضی هستید حتما با او در میان بگذارید

از روابط زناشویی تان لذتی نمی برید و هر دفعه بخاطر همسرتان این رابطه را تحمل می كنید؟ سرد شدن شما نباید مانند یك راز بماند و از همسرتان مخفی شود.

چنانچه نمی خواهید این بي‌ميلي در روابط شما ماندگار شود و به آن اسیب بزند، مسئله را با همسرتان در بین بگذارید.

 

درصورتی که علت این سردی برای خودتان روشن است، آنرا با همسرتان مطرح كنید و برای برطرف شدن علت موردنظر سعی كنید.

ولی چنانچه خودتان هم نمی دانید چگونه كارتان به این جا كشیده، با همسرتان سراغ یك متخصص سكسولوژیست بروید و ریشه های این سردی را در كنار هم بررسی كنید.

 رازهایی که حتما باید به همسرتان بگویید

 

چه زمانی برای صحبت کردن با همسرتان مناسب است تا حقایق را به او بگویید؟

درصورتی که قرار است رازی را برای همسرتان بازگو کنید باید بدانید که زمان هایی وجود دارند که مناسب این کار نیستند:

 

1- زمان خواب

2- هنگامی که که یک یا هر دو در حالت استرس برانگیزی قرار دارید

3- هنگامی که که یک یا هر دو عصبانی یا آشفته اید

4- هنگامی که که یکی یا هر دو خسته یا بیمارید

5- هنگامی که که همسرتان با خبر بدی رو به رو شده

 

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
حقایقی درباره افزایش سایز آلت تناسلی
حقایقی درباره افزایش سایز آلت تناسلی
مشاهده بیشتر