شکایت برانکو از پرسپولیس + عکس

مجموعه : اخبار ورزشی
شکایت برانکو از پرسپولیس + عکس

شکایت برانکو از پرسپولیس + عکس

 

به گزارش فراناز برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس که حالا به یک تیم عربی پیوسته است از شکایت خود از پرسپولیس خبر داد !بعد از خداحافظی جنجالی برانکو از پرسپولیس حالا خبر شکایت برانکو به فیفا از این تیم معروف خبر ساز شده است.

وی گفته است:  پرسپولیس حتی به یک بند از قراردادم عمل نکرد. شکایت می‌کنم و علاوه بر مطالباتم، پول فصل آینده‌ام را هم از طریق فیفا می‌گیرم. اگر پولم را به موقع می‌دادند قطعاً می‌ماندم. پس از جدایی من سریعاً یک مربی آوردند، قاعدتاً پول داشته‌اند که به او بدهند.
شکایت برانکو از پرسپولیس + عکس

شکایت برانکو و دستیارانش به فیفا رسید  نامه شکایت کادرفنی سابق تیم فوتبال پرسپولیس از این باشگاه، امروز به فیفا خواهد رسید.

به نظر می‌رسد ماجرای «برانکو ایوانکوویچ» و پرسپولیس تمامی ندارد. مسئولان پرسپولیس معتقد بودند که برانکو سرمربی آنها است و این مربی بدون هماهنگی به الاهلی عربستان پیوسته و پرسپولیس بارها اعلام کرده که از سرمربی پیشین خود شکایت خواهد کرد.

این در حالی است که برانکو هم بارها توسط رسانه ها از عدم راستگویی مسئولان باشگاه صحبت و اعلام کرد که قصد شکایت از پرسپولیس به فیفا را دارد.

در همین راستا نامه شکایت برانکو و زلاتکو ایوانکوویچ، مارکو استیلینوویچ، و ایگور پانادیچ از باشگاه پرسپولیس امروز به فیفا خواهد رسید تا آنها علاوه بر مطالبات گذشته، مبلغ فصل آینده را هم از پرسپولیس دریافت کنند.

کادر فنی سابق پرسپولیس در همین راستا از یکی از وکلای سوئیسی فیفا علیه پرسپولیس استفاده خواهند کرد.ایگور پانادیچ این خبر را تایید کرد.

 


loading...
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما