عجیب ترین مدل سرو غذا در کاسه توالت + عکس

عجیب ترین مدل سرو غذا در کاسه توالت + عکس

عجیب ترین مدل سرو غذا در کاسه توالت + عکس

 

والا از بس چیزای عجیب و غریب میشنویم مخمون رد داده.آخه سرو غذا تو کاسه توالت برادر من؟کاسه توالت؟؟؟؟؟خودتون ادامشو بخونین تا بیشتر متوجه بشین.

 

تو این مطلب صحنه هایی از سرو غذا در کاسه توالت را در اندونزی شاهدیم.

 

این یکی از خبرهای بسیار عجیبیه که هرچند وقت یکبار باید از چین و یا کشورهای اطراف آن به گوشمون برسد. روزنامه دیلی میل انگلیس گزارشی تصویری از یک کافی شاپ چندش آور در اندونزی منتشر کرده.

 

عجیب ترین مدل سرو غذا در کاسه توالت + عکسعجیب ترین مدل سرو غذا در کاسه توالت + عکس

 

در این رستوران غذاها و نوشیدنی ها در آن به منظور حفظ محیط زیست و بالابردن سطح آگاهی در خصوص اهمیت بهداشت، در کاسه های توالت سرو می شود.

 

طبق گزارش دیلی میل، کافه جامبان (کافه توالت) در شهر سمارانگ اندونزی، به مشتریان خود، خوردنی ها و نوشیدنی ها را در ظرف هایی شبیه به کاسه توالت ارائه می دهد.

 

خب تا اینجا که میدونم حالتون بد شده ولی بقیشم بخونید جالبه. ایده چنین رستورانی از سوی یک پزشک به نام بودی لاکسونو، صاحب مؤسسه واهانا باکتی سیجاهترا و صاحب این رستوران اجرا شده است.

 

وی در طرح خود تلاش کرده مردم را در خصوص اهمیت استفاده از توالت برای قضای حاجت بجای اماکن عمومی آگاه کند.

 

این اقدام به سبب فقر ملت اندونزی در استفاده از توالت اجرایی شده است؛ چرا که طبق آمارها 24 میلیون اندونزیایی در خانه هایشان توالت ندارند.

 

دیلی میل سپس اشاره می کند ایده درست کردن چنین رستورانی جدید نیست.

 

بطوری که رستوران هایی مشابه در روسیه و تایوان وجود دارد؛ اما تنها فرق این رستوران با آنها این است که این مکان با اهداف آموزشی برای مردم راه اندازی شده است.

 

یکی از مشتریان این رستوران گفت وی در ابتدا از این ایده احساس انزجار و نفرت کرده بود؛ اما کنجکاوی سبب شد تا یک وعده غذایی را در این رستوران سفارش دهد.

 

وی سپس گفت این ایده ای جالب توجه است.

 

یک مشتری دیگر که 15 سال دارد، در این خصوص گفت: هنگامی که وارد این رستوران شدم و توالت ها را دیدم، احساس ترس کردم؛ اما پس از آن که صاحب رستوران در خصوص تمیز بودن غذاها و نوشیدنی ها اطمینان کامل داد، از آنها خوردم.

 

عجیب ترین مدل سرو غذا در کاسه توالت + عکسعجیب ترین مدل سرو غذا در کاسه توالت + عکس

 

بودی لاکسونو، پزشک مؤسس این رستوران گفته است می خواهد پروژه اش سبب هشیار کردن مردم در خصوص نقش دستشویی ها در پیشگیری از شماری از بیماری های کشنده شود.

 

وی در ادامه افزود: در اندونزی، همچنان 24 میلیون خانواده توالت ندارند و مردم بر اثر بیماری اسهال، حصبه و روده بزرگ جان خود را از دست می دهند.

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
بهترین پوزیشن آمیزش با زن برای رسیدن به نهایت لذت جنسی
بهترین پوزیشن آمیزش با زن برای رسیدن به نهایت لذت جنسی
مشاهده بیشتر