فال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

مجموعه : فال روزانه
فال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

فال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

 

اگر متولد 30 شهریور هستی و میخوای درباره سرگذشت امروزت بدونی و از فالت با خبر بشی این مطلبو بخون.

(این مطلب در فراناز صرفا جهت سرگرمیست.)

 

فروردین

 

فال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

 

قدرت تغییر در شما بسیار بالاست.فقط باید روی خودتان کار کنید.تعادل را در زندگی به دست بیاورید.امروز به همان چیزی تبدیل می شوید که در ذهنتان است.امروز باید یاد بگیرید که مسیر مستقیم را در زندگی در پیش بگیرید.

بیش از حد با درون خود گفتگو نکنید.یاد بگیرید که ذهن خود را نظم و ترتیب ببخشید.به آنچه که می خواهید برسید.خوب فکر کنید.امروز نباید اجازه دهید که خشم و عصبانیت به شما غلبه کند.

همیشه می توانید در زندگی برای دیگران تأثیر گذار باشید.امروز می توانید دوستان جدید پیدا کنید.ممکن است مشکلات خانوادگی ایجاد شده باشد که به زودی بهبود پیدا می کند.از لحاظ کاری و تخصصی خودتان را ارتقا دهید.

امروز باید یاد بگیرید که چگونه خودتان نیازهای بلندمدت خود را برطرف کنید.از تلاش برای رسیدن به موفقیت دریغ نکنید.به خودتان عشق بورزید.یاد بگیرید که به حقوق انسان های دیگر هم احترام بگذارید.

تاروت

ممکن است امروز سرشار از انرژی باشید و تمایل داشته باشید که به صورت جدی برای کارهای تان تلاش کنید. به منظور مراقبت از سلامتی تان، زیاد به خودتان فشار نیاورید.

در طول شب، یکی از بستگان سالمند احتمالا شما را به صحبت دعوت می کند. از بحث کردن اجتناب کنید.اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید.

همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

 

اردیبهشتفال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

 

امروز حسگرهایتان خیلی خوب دارند کار می کنند و چیزهایی که شاید به طور معمول نادیده بگیرید را به خوبی درک می کنید و این موضوع باعث می شود که از لحاظ احساسی نسبت به همیشه در وضعیت متغیری قرار بگیرید.

شما از این که نتیجه گیری های درستی انجام داده‌اید مطمئن هستید و شروع می کنید به تلاش برای قانع کردن دیگران به این که به آینده مثل شما نگاه کنند.

با این حال داشتن این تصور که تنها یک نتیجه گیری درست وجود داد و شما آن را می دانید و دیگران هم لزوما باید مثل شما فکر کنند کار درستی نیست.

تمام احتمالات موجود را قبل از تصمیم گیری در نظر بگیرید و این موضوع را نیز به یاد داشته باشید که آنچه برای شما جواب می دهد لزوما برای دیگران نیز درست نخواهد بود.

 

تاروت

همکاران و شریک عاطفی تان از افکار خوب و نظرات سخاوتمندانه شما قدردانی خواهند کرد. احتمالا مجبور باشید که خودتان به تنهایی کاری سخت و دشوار انجام دهید.

یکی از دوستان تان به شما پیشنهاد کمک می دهد. حتما قبول کنید! در ارتباط با وضعیت مالی تان احتمالا نگران هستید. فقط صبور باشید!

راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

خردادفال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

 

امروز باید یاد بگیرید که چگونه انرژی خود را متعادل کنید.همیشه محافظه کارانه رفتار کنید و اجازه ندهید دیگران برای شما تصمیم بگیرند.

تعادل را در زندگی فراموش نکنید.خودتان را دوست داشته باشید.به شک و تردید درونی خود غلبه کنید و با اطمینان وارد هر کاری شوید.

تفاوت های خود را با دیگران در نظر بگیرید.امروز باید از هوش و ذکاوت خود استفاده کنید.بلندپروازی شما به بالاترین حد ممکن خواهد رسید.

از تصمیماتی که بدون فکر هستند، خودداری کنید.امروز باید به دنبال کشف و شهود باشید.به خودتان و دیگران عشق بورزید.

بهره وری خود را هنگام کار افزایش دهید.امروز باید به دیگران ثابت کنید که انسان مفیدی در جامعه هستید.به آن چیزی که هستید، افتخار کنید.ورزش کردن را فراموش نکنید.دیدگاه خود را در بعضی از مسائل تغییر دهید.

تاروت

به نظر می رسد که در بهترین حالت هستید و تصمیم بگیرید که تغییرات اساسی در خانه ایجاد کنید. در طول بعد از ظهر ممکن است به یک سفر بروید، سفری که خاطرات خوبی برای شما خواهد ساخت.

ممکن است فرصتی برای پیوستن به پروژه ی کاری جدید داشته باشید. سعی نکنید که همه کارها را خودتان به تنهایی انجام دهید!حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند.

هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

تیرفال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

 

این که خودتان را از موقعیت های خطرناک دور نگه دارید کار بسیار عاقلانه ای است، اما امروز پیش از آن که حتی خودتان متوجه بشوید ممکن است درگیر یک وضعیت ناخوشایند در زمینه مسائل عاطفی بشوید.

قبل از این که خودتان را درگیر کاری کنید که بعدا پشیمانتان کند خوب به عواقب آن فکر کنید. اگر فکر می کنید موضوعی به شما ارتباط ندارد عاقلانه ترین کار ممکن این است خودتان را از آن دور نگه دارید.

ولی اگر مجبور هستید که در رابطه با این موضوع مداخله کنید بهتر است خودتان را خارج از عواقب احتمالی آن حفظ کنید. چنانچه می خواهید به اطرافیانتان کمکی کرده باشید باید بجای عمل کردن بر اساس احساسات به حرف عقلتان گوش کنید.

تاروت

به نظر می رسد که زمان بسیار خوبی برای تغییرات مهم در زندگی عاطفی تان است. همکاری ها امروز بسیار مطلوب است. می توانید تا زمانیکه تلاش می کنید برای آینده برنامه ریزی کنید.

احتمالا بخواهید توصیه های افراد باتجربه را نیز در نظر بگیرید. در طول شب اخبار خوبی از جانب یکی از دوستان تان دریافت می کنید. کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید.

درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

مردادفال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

 

نباید خودتان را با دیگران مقایسه کنید.امروز باید احساس قدرت بیشتری در درون داشته باشید.به دیگران نشان دهید که چقدر به آنها توجه می کنید.

مراقب کلماتی که به کار می برید باشید.مشکلات را با توانایی های خود حل کنید.امروز می توانید امکانات زیادی را در زندگی به دست بیاورید.

خودتان را متقاعد کنید که انسان موفقی خواهید شد.امروز نیاز به حمایت دیگران دارید.مطمئن باشید پاداش تلاش های خود را می بینید.به خودتان اعتماد داشته باشید.امروز باید از سختی های زندگی دوری کنید و به آنچه که می خواهید برسید.خوب فکر کنید.

نباید بیش از حد هر چیز را در زندگی جدی بگیرید.خودتان را دوست داشته باشید.شک و تردید را از درون خود بیرون کنید.امروز احساس می کنید که دیگران در امور شما دخالت می کنند.

پس نباید اجازه این کار را به آنها بدهید.بعضی از اتفاقات هستند که در نهایت باعث ایجاد نتایج خوبی می شوند.پس به خودتان اعتماد کنید.افکار آشفته را از سرتان بیرون کنید.به دیگران نشان دهید که استعدادهای زیادی در زمینه هنری دارید.

تاروت

احتمالا بخواهید به یک سفر کاری بروید که بسیار موفقیت آمیز است. به هر حال، باید صبور باشید و از بحث با شریک کاری تان اجتناب کنید.

در طول بعد از ظهر ممکن است خاطرات دلپذیری یادآوری شود و زمان بسیار زیبایی را با شریک عاطفی تان در مکانی سپری کنید.

سعی کنید که احساسات خود را به روشنی بیان کنید.شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد.

چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

شهریورفال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

 

امروز اگر مجبور شوید روی کسی که روی شما حساب کرده است را زمین بیندازید خیلی از دست خودتان ناراحت خواهید شد. نیازی ندارد خودتان را برای چیزهایی که از کنترل شما خارج هستند عصبانی و یا سرزنش کنید.

با این حال شما آنقدر به رسیدن به نتایج دلخواهتان اهمیت می دهید که زمان زیادی را صرف افکار بیهوده و سرزنش کردن خودتان نمی‌کنید به خودتان تکانی بدهید و قدرتتان را مجددا یک جا جمع کنید.

ببینید کجای کار ایراد داشته است و چه تغییراتی باید در برنامه‌هایتان ایجاد کنید. قبل از این که انگیزه تان را از دست بدهید دوباره دست به کار شوید، یادتان باشد که کار نیکو کردن از پر کردن است.

نباید منتظر بنشینید تا آنچه که می خواهید به سراغ شما بیاید، این شما هستید که باید به دنبال آن بروید و آن را به دست بیاورید.

تاروت

شریک عاطفی تان ممکن است امروز برنامه های تان را تغییر دهد. شانس ملاقات با شخصی را خواهید داشت که پولی که نیاز دارید را به شما قرض دهد.

به شما توصیه می کنیم که از گرفتن تصمیمات عجولانه اجتناب کنید. زمان خوبی برای هرگونه حدس و گمان نمی باشد. به آرزوهای دست یافتنی فکر کن.

فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

مهرفال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

 

امروز باید یاد بگیرید که چگونه رفتار کنید.انرژی شما در بالاترین حد ممکن قرار گرفته است.از انرژی بالای خود می توانید برای ورزش کردن و انجام کارهای جسمانی استفاده کنید.

امروز باید موضع خود را واضح و شفاف کنید.خودتان را دوست داشته باشید.فاصله خود را با دیگران حفظ کنید.مراقب باشید که چه حرف هایی می زنید تا بعداً از آنها بر علیه شما استفاده نکند.

یاد بگیرید که چگونه روابط خود را با دوستانتان بهبود ببخشید. نباید عامل جدایی و قهر و کینه باشید.امروز نباید شرایط دیگران را قضاوت کنید.مشکلات را به سرعت بهبود ببخشید.

همچنین می توانید موفقیت خود را بالا ببرید.امروز احتمالاً به پیشرفت هایی می رسید.یاد بگیرید که چگونه مشکلات را برطرف کنید.از هیچ تلاشی برای رسیدن به موفقیت فروگذار نکنید.

امروز احساس می کنید که انسان بسیار خوشبختی هستید.دیگران نیز می توانند در موفقیت شما نقش داشته باشند؛ به شرطی که از آنها کمک بگیرید.

تاروت

شانس خوبی دارید تا مبلغ عمده ای پول به دست تان برسد و شرایط مالی تان را بهبود ببخشد. این مبلغ ممکن است ارث باشد.

خرید و فروش و برنامه ریزی برای آینده مطلوب است. مواظب خودتان باشید و به یاد داشته باشید که باید بیشتر استراحت کنید. خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای.

اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

 

آبانفال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

 

شما از هدف گذاری های بلندپروازانه و سپس نرسیدن به انتظاراتتان خسته شده‌اید. خوشبختانه اکنون در وضعیتی قرار دارید که نقشه‌هایتان را می توانید بدون برخوردن به هیچ مشکلی به مرحله اجرا بگذارید.

با این حال اگر در رویکردتان به این موضوع خیلی سرسختانه پافشاری کنید ممکن است موجبات عصبانیت کسی را فراهم کنید که می تواند برایتان مشکل ساز شود. اگر بلد باشید چه وقت و چگونه اراده و پشت کارتان را به کار بگیرید خواهید توانست به نتایج دلخواهتان برسید.

شما سرشار از قدرت و انرژی هستید، پس از نیرویی که دارید به نفع خودتان استفاده کنید. فقط باید یادتان تحت هیچ شرایطی تسلیم نشوید و تنبلی را کنار بگذارید.

امروز می توانید توانایی های خود را در زندگی به کار بگیرید و اجازه ندهید دیگران برای شما تصمیم بگیرند.با افرادی باعث گیجی و سردرگمی شما می شوند، رفت و آمد نکنید.

خودتان را دوست داشته باشید.ارتباطات خود را با دیگران گسترده کنید.گاهی اوقات باید از دیگران فاصله بگیرید.امروز باید مراقب باشید که مشکلات به شما غلبه نکند.

مراقب باشید که دیگران از احساسات شما سوء استفاده نکنند.به آن چیزی که قصد دارید برسید خوب فکر کنید.قدرت خود را به کار بیندازید امروز می توانید به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید.خودتان را دوست داشته باشید. قبل از هر کاری خوب فکر کنید و سبک سنگین انجام دهید.

اجازه ندهید که دیگران برای شما تصمیم بگیرند و به آینده امیدوار باشید.هیچ گاه در زندگی ناسپاسی نکنید.به خودتان اعتماد داشته باشید.

تاروت

در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد.

رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

ممکن است با مشکلات جزئی روبه رو شوید، اما نیازی به نگرانی نیست. همه چیز هر چی زودتر بهبود می یابد. از سوی دیگر، به نظر می رسد که زمان مطلوبی برای فعالیت های هنری و زندگی عاطفی تان است. احتمالا بخواهید که به نیازهای افراد جوان خانواده بیشتر توجه کنید.

 

 

آذرفال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

 

امروز می توانید به هر چیزی که آرزویش را دارید، دست پیدا کنید.اجازه دهید که دیگران بتوانند عشق خود را به شما نشان دهند.

همیشه با دیگران به خوبی رفتار کنید.امروز باید یک نفس عمیق بکشید.به دنبال تغییرات شخصیتی خود باشید.خودآگاهی را در خودتان افزایش دهید.

امروز باید تلاش خود را به کار ببندید.از نظر و رفتار خوب دیگران سوء استفاده نکنید.گاهی اوقات باید از خودتان بپرسید که چه اولویت هایی در زندگی دارید.

امروز زمان مناسبی است که مشکلات قدیمی خود را با دوستانتان حل و فصل کنید و اجازه ندهید که اضطراب و استرس به شما غلبه کند.فرصت های بزرگ زندگی را فراموش نکنید.

پشت سر دیگران غیبت و بدگویی نکنید.به فکر بهبود وضعیت سلامتی خود باشید.خودتان را دوست بدارید.بهداشت را بیشتر رعایت کنید.مراقب ابتلا به بعضی از مشکلاتی مثل برونشیت و مشکلات تنفسی باشید.

امروز خیلی خوب می توانید متوجه شوید که چه کسی دارد بهانه های بیهوده برایتان می آورد و نگاه نافذتان آنها را مضطرب و عصبی خواهد کرد.

با وجود آن که ممکن است خیلی در رابطه با حدس‌هایتان دقیق باشید و به خوبی به واقعیت امر پی ببرید، چنانچه در مطرح کردن موضوعی حساس رفتار نادرستی داشته باشید، اوضاع را از آنچه که هست بدتر خواهید کرد.

اگر در رفتار خود مقرضانه قضاوت نکنید هیچ دلیلی ندارد که از بحث های ضروری خودداری کنید. رفتار روشن‌فکرانه و مهربانانه شما باعث خواهد شد که دیگران نیز احساس راحتی کنند.

وقتی همه منافع شخصی خود را کنار گذاشته و روی منافع مشترک تمرکز کنند، خواهید توانست غیر ممکن را ممکن کنید.

تاروت

شانس خوبی در حل مشکلات عاطفی تان خواهید داشت که مدت زیادی است شما را ناراحت کرده است. یکی از دوستان نزدیک تان شانس پیوستن به یک پروژه کاری که اخیرا آغاز شده است را به شما می دهد.

باید قبول کنید، زیرا ممکن است سود آور باشد. در طول شب شما و شریک عاطفی تان از بستگان بازدید خواهید کرد.

چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی.

اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

 

دیفال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

 

همه فکر می کنند که شما راه رسیدن به موفقیت را خیلی خوب می دانید و از شما تقاضای راهنمایی و کمک دارند. شما در حال حاضر خیلی راحت می توانید حقیقت را تشخیص دهید و این باعث می شود که احساس کنید توانایی‌هایتان بیش از بقیه است و می توانید برای آنها تصمیم گیری کنید.

یادتان باشد دچار این توهم نشوید که چون می توانید راه درست را برای آینده خود در پیش بگیرید لزوما می توانید راه دیگران را نیز برای آنها مشخص کنید.

تایید این موضوع که راه حل های متفاوتی برای دیگران وجود دارند اعتبار شما را در میان دوستان و همکارانتان در دراز مدت افزایش خواهد داد.

به خاطر داشته باشید که هر چقدر رفتارتان با ذات واقعی‌تان هماهنگی داشته باشد افراد بیشتری را به خود جذب خواهید کرد که در طول مسیر زندگی در کنار شما باقی بمانند.

تاروت

امروز بسیار مشغول هستید، اما انرژی لازم برای مقابله با تمام وظایفتان را دارید. شرایط مالی تان ممکن است بسیار خوب نباشد، اما مصمم هستید که به تلاش های تان ادامه دهید. امروز می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید. دست به هر چه بزنی طلا می شود.

کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

بهمن

 

 

امروز باید خلاقیت خود را به کار بیندازید.روی خودتان کار کنید.یاد بگیرید که تلاش خود را افزایش دهید.از افرادی که مدام با دیگران جر و بحث می کنند، به شدت دوری کنید.امروز باید جهت زندگی خود را مشخص کنید.به فکر بازیابی امور خودتان باشید.

امروز باید سخت کوشی کنید.گاهی اوقات احساس می کنید که بعضی از افراد به شما دروغ می گویند.از آنها فاصله بگیرید.

همیشه رفتار انسانی را از خودتان نشان دهید.مراقب وضعیت ویتامین و مکمل های بدن خود باشید هیچ گاه به دنبال طعنه زدن و کنایه گویی نباشید.

امروز باید عشق قلبی خود را دنبال کنید.امروز می توانید مدیریت زندگی را به کار بگیرید.مراقب وضعیت مالی خود باشید.برای بودجه خود برنامه ریزی داشته باشید و اجازه ندهید دیگران شما را از مسیری که در پیش گرفته اید متوقف کنند.

 

تاروت

امروز زمان بسیار مطلوبی برای شماست و شانس خوبی برای تغییرات در زندگی عاطفی و کاری تان است. یک معامله ی مهم انجام خواهید داد، در صورتی که حمایت خانواده و دوستان تان را قبول کنید.

صبور باشید و به چیزی اصرار نکنید! هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند.

خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

اسفندفال روزانه 30شهریور 1399 + فال تاروت

 

امروز می توانید تجربه های یادگیری را در خودتان افزایش دهید. به خودتان توجه کنید.آن قدر در ذهنتان تصویرسازی کنید تا به آنچه که می خواهید دست پیدا کنید.

امروز ناگهان با یک فردی مواجه می شوید که احساس می کنید از قبل او را می شناختید.اگر مجرد هستید، زمان مناسبی برای فکر کردن به موفقیت های بزرگ است.

اجازه ندهید دیگران شما را شرمنده و خجالت زده کنند.امروز باید به توانایی هایی که دارید فکر کنید.

امروز باید یاد بگیرید که چگونه جذابیت را در خودتان بالا ببرید تا دیگران در کنار شما احساس راحتی بیشتری داشته باشند.یاد بگیرید که چگونه رضایت را در خودتان ایجاد کنید.امروز روز مناسب برای فکر کردن به اتفاقات مثبت است.

 

تاروت

به نظر می رسد که مصمم هستید تا هر چیزی را که شروع کرده بودید را به پایان برسانید.

مزایای قابل توجهی را دریافت می کنید و می توانید خودتان را در جامعه اثبات کنید. امروز احتمالا به خوبی با دیگران مشارکت دارید. در طول بعد از ظهر خاطرات شادی خواهید داشت.

از واکنش بیش از حد اجتناب کنید، زیرا به نظر می رسد که دوچار مشکلات گوارشی می شوید.سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود.

دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
راه های تنگ کردن واژن یا مهبل (آلت تناسلی زنانه) 18+
راه های تنگ کردن واژن یا مهبل (آلت تناسلی زنانه) 18+
مشاهده بیشتر