قوانین جدید شب زفاف برای زنان در عربستان

قوانین جدید شب زفاف برای زنان در عربستان

قوانین جدید شب زفاف برای زنان در عربستان

به گزارش فراناز کشور عربستان همیشه خانم ها را شهروند درجه دو در کشورش محسوب می نماید کلا خانم های عرب حق انتخاب ندارند و باید همیشه تحت سلطه  مردان عرب زندگی نمایند نه حق کار در بیرون از خانه را دارند نه حق حرف زدن در بیرون از خانه را دارند نه حق رانندگی در خیابان را دارند کلا فقط باید به حرف ها مرد گوش نمایند به تازگی قانون های ویژه برای ازدواج و شب زفاف برای خانم ها گذاشته اند که در ادامه جزئیات بیشتر را قوانین جدید شب زفاف برای خانم ها در عربستان را در سایت فراناز خواهید خواند با ما همراه باشید .

 

شروط عجیب ضمن عقد برای زنان سعودی
روزنامه سعودی “الریاض”، از درج شرایط عجیب از سوی دختران عربستانی در عقدنامه ازدواج خبر داد.

 

این روزنامه عربستانی، مواردی همچون اجازه اشتغال زنان در مشاغل مختلط، برخورداری از حق طلاق در صورت تمایل مرد به چند همسری و نبردن تلویزیون به منزل را از جمله شرایط عجیب دختران برای ازدواج ذکر کرده است.

 

رونامه الریاض به نقل از نوار العصیمی، مدیر یک دفتر ثبت ازدواج در عربستان نوشت: “برخی دختران هنگام عقد نکاح، شرط اهل نماز بودن را در کنار شرایط مذکور مطرح می‌کنند، برخی مردان نیز برای زنان مطلقه شرط می کنند که فرزندان همسر سابق خود را رها کنند و آنها را با خود به خانه همسر جدید نیاورند”.

 

العصیمی فاش کرد که براساس این شرایط، زن می تواند در صورت مخالفت همسر با هریک از شرایط اساسی مورد قبول، درخواست طلاق کند.

 

این عاقد به روزنامه الریاض گفت: “به تازگی با دیگر شرایط عجیب زنان مانند برخورداری همسر از منزل شخصی مستقل، شرط ادامه تحصیل زنان، مخالفت با چند همسری مردان و حق اشتغال زنان، مواجه شده ایم”.

 

مطالب مرتبط :

کارهایی که باید شب عروسی (شب زفاف) انجام دهید

 

عشق بازی طولانی در شب زفاف عروس را راهی بیمارستان کرد

 

عکس های دیدنی از شب زفاف یک زوج ترکمن

 

عکس های شب زفاف سرباز داعشی و عروس زیبایش

 

جشن ازدواج و شب زفاف شهردار مکزیک با تمساح ماده + عکس

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
پرده بکارت دختران با انجام این کارها پاره می شود
پرده بکارت دختران با انجام این کارها پاره می شود
مشاهده بیشتر