مخصوص زنانی که گمان میکنند شوهرشان دوستشان ندارد

مخصوص زنانی که گمان میکنند شوهرشان دوستشان ندارد

مخصوص زنانی که گمان میکنند شوهرشان دوستشان ندارد

 

خانم های عزیز اگر فکر میکنین که همسرتون دیگه مثل قبل بهتون ابراز علاقه نمیکنه و دوستتون نداره پیشنهاد میکنم این مطلب رو مطالعه کنید تا مطمئن شید.با فراناز همراه باشید.

 

**علامت های اینکه شوهرتان ديگر دوستتان ندارد**

1- بی‎ علاقگی

2- به هر قیمتی می خواهد که ظاهر خویش را تغيير دهید

3- رویاهای شما را نادیده می گیرد

4- به حریم خصوصی تان تجاوز می کند

5- در ملا عام شما را سرزنش می کند

6- شما را در اولویت نمی گذارد

7- از صحبت های جدّي و مهم گریزان است

8- با احساسات تان بازي می کند

9- ديگر نمی گوید دوستتان دارد

10- کم تر با شما تماس می گیرد

11- ديگر تحسین تان نمی کند

 

**این علائم به شما می‌گوید که همسرتان دیگر شما را دوست ندارد**

 

**بدانید علامت های مردی که همسرش را دوست دارد**

1- زمانیکه با شماست حس خوشحالی می کند

2- کاری که دوست دارید را انجام می دهد

3- آخرهفته های خویش را با شما می گذراند

4- بیش از اندازه مراقبتان است

5- از لمس کردن شما لذت می برد

6- به نیازهایتان توجه دارد

7- مردان عاشق به زندگی شما هیجان میدهند

 

مخصوص زنانی که گمان میکنند شوهرشان دوستشان نداردعشق همسرانه

 

**خب حالا که فهمیدید شوهرتون ممکنه زیاد علاقمند نباشه به شما بهتره برای نجات زندگی مشترکتون این کارها رو انجام بدید:

1-در درجه اول به ظاهر خود اهمیت دهید

بسیار دیده می شود خانم‌ها چند سال بعد از ازدواج ديگر به ظاهر خویش اهمیت نمی دهند و خود را رها می كنند. درحالی كه بعد از ازدواج هم باید همیشه آراسته باشید و به ظاهر خویش اهمیت دهید.

 

برای رفتن به آرایشگاه برنامه هفتگی داشته باشید. تلاش كنید از مدل موها و آرایش جدید استفاده كنید. چنانچه توان مالی ندارید میتوانید خودتان به آرایش موهای خویش بپردازید و لباسی زیبا به تن كنید. مطمئن باشید كه همسرتان متوجه تغيير شما خواهد گردید و وضعیت از آن پس كمی بهتر می شود.

 

ورزش كنید با ورزش نه تنها میتوانید به وزن ایده‌ال خویش برسید بلكه قلب و پوستی سالم خواهید داشت. هنگامی که شما حس خوبی نسبت بخود داشته باشید مطمئنا شوهرتان همین حس را نسبت به شما پیدا می كند.

 

2-همسرتان را غافلگیر كنید

پایان هفته بدون برنامه ریزی و آگاهی قبلی همسر خویش را بیرون ببرید یا هدیه ای هر چند كوچک به وی دهید. این هدیه میتواند حتی یک شاخه گل باشد. خود را به جای همسرتان بگذارید و از خویش سوال کنید چنانچه جای او بودم چه چیزی من را غافلگیر می كرد؟ این هدیه میتواند خاطرات زیبای قبل را به یاد شما آورد.

 

3-همسرتان را بدون قید و شرط دوست داشته باشید

عشق معامله نیست، بدین ترتیب عشقتان را بر پایه اینکه همسرتان چه قدر دوستتان دارد، بنا نکنید و تصمیم بگیرید که همسرتان را بی قید و شرط دوست داشته باشید. طبیعی است که چنانچه عشق و محبّت دریافت نکنید، خشم و نفرت در دلتان جوانه بزند.

 

متأسفانه این احساسات منفی جذابیتتان را کم تر می کند و به این ترتیب عشق شوهرتان هم کم تر می شود. البته عشق بدون قید و شرط به این معنی نیست که خودتان را تسلیم سوء استفاده های همسرتان بکنید. چنانچه هنوز ارتباط ی سالمی دارید، به عشق بی نهایتتان به همسرتان پایبند بمانید.

 

4-به همسرتان احترام بگذارید، حتی بیشتر از قبل

غرور برای مردان حیاتی است. بنابراین تلاش کنید نهایت احترام را به همسرتان بگذارید تا وی هم با شما بااحترام برخورد کند. به نظرها و تصمیم های همسرتان احترام بگذارید و قدر وقتی را که برای شما و زندگیتان می گذارد، بدانید. زندگی مشترکتان را محترم بشمارید و همواره وی را در تمام تصمیم گیری ها، شامل کارهای منزل، تربیت فرزندان و آينده مشترکتان مشارکت دهید.

 

5-به آزادی و استقلال همسرتان احترام بگذارید

در دوران نامزدی و آشنایی به او نشان دهید که شما هیچ نمی خواهید شخصیتش را تغيير دهید، با این کار ثابت می شود که شما وی را همانطور که هست، قبول دارید.

 

با این کار به وی احساس ازادی می دهید. اصلاً برای طرف مقابل محدودیت ایجاد نکنید. اشخاص از محدود شدن بیزار هستند بنابراین محدودیت ایجاد نکنید. با این کار او حس بهتری نسبت به شما پیدا می کند.

 

6-به همسرتان احساس خوب بدهید

تا آن جا که برایتان میسر است از ترغیب طرف مقابل پرهیز نکنید چون هنگامی که او را نسبت به خودش خوشبین می کنید وی به شما هم خوشبین می شود.

 

روشن تر بگوییم وقتی که همیشه از دیگران انتقاد کنید سرانجام به جایی میرسید که آن ها را نسبت به خودشان بدبین می کنید و این بدبینی عاقبت بخود شما باز می گردد و به محبوبیت تان لطمه می زند. این طبیعت بشر است که از آدمی که بسیار از وی انتقاد کند، خوشش نمی آید.

برچسب ها:
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
راه های تنگ کردن واژن یا مهبل (آلت تناسلی زنانه) 18+
راه های تنگ کردن واژن یا مهبل (آلت تناسلی زنانه) 18+
مشاهده بیشتر