وضع اسفبار مردم سیل زده

مجموعه : مجله خبری
وضع اسفبار مردم سیل زده

وضع اسفبار مردم سیل زده

 

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه عصر امروز بعد از بازگشت از شهر سیل‌زده خرم‌آباد در فرودگاه خرم‌آباد در تماس تلفنی با رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: پتو و لوازم گرمایشی در شهر پلدختر وجود ندارد، حدود سه روز است که برای تخلیه منازل در پی وقوع سیلاب اطلاع‌رسانی شده، اما هیچ‌گونه مقدماتی برای این کار انجام نشده است.

وی افزود: در حال حاضر همه جا را آب برده، مردم راه ارتباطی ندارند، تنها جاده گاز بازگشایی شده و امکان تردد به‌صورت اندک وجود دارد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: جاده بسیاری از روستا‌ها از بین رفته و تنها از طریق بالگرد امکان تأمین آذوقه مردم وجود دارد، برق منازلی از شهر پلدختر که دچار آب‌گرفتگی شده را قطع کرده‌اند.

وی بیان کرد: تمام برق روستا‌های پلدختر قطع است، مشکلات زیاد است و مدیریت وجود ندارد، هیچ مسئول دولتی جرأت اعزام به پلدختر را ندارد؛ اوضاع این شهر در پی وقوع سیلاب مطلوب نیست.

پاکپور گفت: مردم پلدختر وضع بسیار اسفباری دارند و وضیعت در روستا‌ها و شهر پلدختر بسیار نامناسب است، مردم عاصی و ناراحت هستند، اما به ما می‌گفتند شما پاسدار هستید و احترام می‌گذاشتند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: سردار کشکولی فرمانده سپاه لرستان را در پلدختر مستقر و پلدختر را به چهار قسمت و چهار فرمانده تقسیم‌بندی کرده‌ایم، در حال حاضر در خرم‌آباد هستم تا بسیجیان را برای توزیع اقلام امدادی به پلدختر اعزام کنیم.

پاکپور در پایان گفت: یک مکانی را مشخص کردیم که اقلام امدادی را دپو و سپس میان مردم سیل‌زده پلدختر توزیع خواهیم کرد و هم‌چنین افراد و مسئولانی را برای روستا‌های پلدختر و پیگیری وضعیت این مناطق تعیین خواهیم کرد.

 

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
مشاهده بیشتر