چاق ترین کودک جهان با اشتهای باور نکردنی + عکس

چاق ترین کودک جهان با اشتهای باور نکردنی + عکس

چاق ترین کودک جهان با اشتهای باور نکردنی + عکس

چاقی معضلی است که با افزایش سن ممکن است فرد به آن مبتلا شود. اما این پسربچه در سن 18 ماهگی هم وزن یه کودک 10 ساله است و اضافه وزن شدیدی دارد. به گزارش سایت فراناز اضافه وزن در همه سن ها یک بیماری محسوب می شود شاید شما هم دچار اضافه وزن هستید.

 

کودکان هم در سن های بسیار کمی اضافه وزن دارند و اگر این بیماری معالجه نشود شاید آنها در بزرگسالی دچار اضافه وزن و بیماری چاقی شوند یک کودک که در یک ماه دو کیلو به وزنش اضافه می شود و همیشه احساس گرسنگی می نماید این کودک دچار نوعی بیماری می باشد مشکل اضافه وزن یک کودک ترکیه ای والدین او را به شدت نگران ساخته است چرا که وضعیت کودک در محدوده خط قرمز سلامت قرار دارد.

 چاق ترین کودک جهان با اشتهای باور نکردنی + عکس

کودک 32 کیلویی مبتلا به اختلال هورمون لپتین

 

“یاقیز بکتا” پسربچه ی 18 ماهه که در حال حاضر هم وزن یک کودک نرمال 8 ساله است با اضافه وزن بالای خود موجب نگرانی والدینش شده است ، انها معتقدند که تا چند ماه آینده فرزندش قادر به راه رفتن و حرکت نخواهد بود. “یاقیز” با اختلال هورمون لپتین متولد شده است و بدن او قادر به سوخت و ساز طبیعی نیست از طرفی هم اشتهای زیاد او برای خوردن غذا و انواع خوراکی ها موجب افزایش وزنش می شود.

 

لپتین هورمونی است که توسط سلولهای چربی ترشح شده و نشانگر مقدار کل چربی بدن در حالت غیرناشتا است. قبلا تصور میشد که لپتین سیگنالی برای کاهش وزن است ولی در واقع سیگنالی است برای مغز که بدن را از میزان چربی بدن مطلع میسازد.چاق ترین کودک جهان با اشتهای باور نکردنی + عکس

بچه چاقی که در 18 ماهگی هم وزن یک کودک 10 ساله است

 

به نظر میرسد که وقتی لپتین ترشح نمیشود مغز فکر میکند که توده چربی در بدن وجود ندارد و شخص را تحریک به خوردن بیشتر و تجمع چربی بیشتر میکند . “سودا” مادر و “سدات” پدر این کودک از وضعیت اضافه وزن او به شدت نگران هستند چرا که این روند همچنان به سرعت ادامه دارد و به طور متوسط فرزندشان ماهیانه 2 کیلو چاق می شود.چاق ترین کودک جهان با اشتهای باور نکردنی + عکس

آنها می گویند که پسرشان مدام در حال خوردن است و وقتی سعی می کنند او را از این حالت دور کنند گریه کرده و نمی تواند دوام بیاورد.

پربیننده ترین مطالب سایت

مطالب پربازدید هفته
افراد زیر 18 سال این عکس ها را نبینند
افراد زیر 18 سال این عکس ها را نبینند
مشاهده بیشتر