دوربین 13 مگا پیکسلی در آیفون6

دوربین 13 مگا پیکسلی در آیفون6

به گزارش فراناز احتمالا شرکت اپل دوربین آیفون 6 را با کیفیت 13 مگا پیکسل طراحی میکند البته تا زمان رونمایی کامل این گوشی هوشمند ویژگی های مختلفی از آن بیان میشود. البته خیلی از وب سایت ها مثل GforGames که در زمینه ی تولید و طراحی آخرین بازی های و رونمایی از آنها فعالیت میکند معتقد است که اپل این دوربین را تا 16 مگا پیکسل ارتقا داده است.

 
به گزارش گروه خبری بانکی دات آی آر وب سایت GforGames اعلام کرده است که اپل باز هم قصد دارد از دوربین  iSight‌که متعلق به همین شرکت استفاده کند و آن را با کیفیت بهتر  از قبل در آیفون 6 ارائه کند. وب سایت خبری Digi-wo که متعلق به چین است گزارشی را منتشر کرده که اپل قرار است از دوربین جدید 13 مگا پیکسلی که سنسور دارد و شبیه به دوربین 13 مگا پیکسلی سونی است را در آیفون 6 استفاده کند.

 
این شرکت در حال حاضر برای گوشی های هوشمند 5S ،5C و  4Sاز دوربین 8 مگا پیکسلی استفاده نموده است. با وجود اخبار زیادی که پیرامون ویژگی ها و قابلیتهای جدید آیفون 6 در وب سایت های سر تا سر دنیا منتشر شده است تمامی کاربران انتظار دارند که اپل در ماه سپتامبر این محصول جدید را رونمایی کند.

اپل از سوی دیگر باید یا از صفحه نمایش 4.7 اینچی و یا از صفحه نمایش 5.5 اینچی را انتخاب کند اما هنوز تصمیم قطعی برای صفحه نمایش نگرفته است در حالی است که اپل تلاش میکند یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش بزرگ تولید کند و همچنین در راس شرکت های برتر در بازار تکنولوژی بماند.

علاوه بر اینها تلاش اپل برای تولید صفحه نمایشهایی از جنس یاقوت بسیار زیاد است تا بتواند یک لایه ی پوششی و محافظ برای شیشه ی صفحه نمایش ایجاد کند و این جدیدترین فناوری در تولید صفحه نمایش ها است که کیفیت آنها را بالا میبرد.

loading...

پربیننده ترین مطالب سایت

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان)
بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان)
مشاهده بیشتر