این مادر بچه 16 ماهه اش را با شوکر برقی کشت + عکس

این مادر بچه 16 ماهه اش را با شوکر برقی کشت + عکس

مادر معتاد بی رحمی که نوزاد 16 ماهه اش را با برق کشت مواد مخدر مصرف کرده بود و به مدت یک دقیقه دستگاه شوک را به فرزندش متصل کرده بود.به گزارش فراناز این زن 21 ساله که کودکش را با اتصال به برق به قتل رسانده بود،دستگیر شد.

 

این مادر بچه 16 ماهه اش را با شوکر برقی کشت + عکس

 

این مادر جوان با نام هایلی استنفیلد که 21 ساله است، بر اثر اختلالات روانی و مصرف مواد مخدر، کودکش را که 16 ماهه بود و الوین نام داشت را به دستگاه شوک متصل میکند تا او را به قتل برساند.پس از چند ثانیه الوین به دلیل فشار فراوان جریان الکتریکی به سرش بیهوش میشود.

 

بر اساس گزارش پلیس؛ هایلی وقتی تصمیم به قتل کودکش می گیرد مواد مخدر مصرف کرده و دچار توهم بود.او به مدت یک دقیقه دستگاه شوک را به کودکش وصل میکند که وقتی کودکش بیهوش کف زمین می افتد، متوجه اتفاق رخ داده میشود.

 

اورژانس سریعا به محل حادثه اعزام می شوند و الوین به بیمارستان منتقل و در بخش مراقبت های ویژه کودکان بستری میشودو در نهایت پس از گذشت چند ساعت به خاطر فشاری که به سر او وارد شده بود، جانش را از دست داد.

 

پلیس محلی کلارادو در ادامه افزود :افزایش مصرف مواد مخدر زنان موجب ناهنجاری های بسیاری در جامعه شده و ما این مسئله را به کرات میبینیم.پلیس در پایان خاطرنشان کرد: این مادر سنگدل به اتهام قتل عمد کودکش به 12 سال زندان و 5 سال زندان با آزادی مشروط محکوم شد.

 

مطالب مرتبط :

 

پدری که پسرش را به خاطر رابطه جنسی کشت (عکس)

 

پدر و مادری که با دخترشان رابطه جنسی داشتند! عکس

 

مادری که بچه اش را با کیسه خفه کرد و در کشو میز گذاشت

 

مادری که ناخواسته انگشتان نوزادش را قطع کرد (+عکس)

پربیننده ترین مطالب سایت

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما