تومور 55 کیلویی و عجیب پسر جوان + عکس

تومور 55 کیلویی و عجیب پسر جوان + عکس

تومور 55 کیلویی و عجیب پسری در هند با عمل جراحی بیرون آورده شد. در ادامه تصاویری از این تومور وحشتناک را مشاهده می کنید.

 

پس از سه سال خانه‌نشینی و زمین‌گیر شدن، بالاخره پزشکان دهلی موفق شدند یک تومور عظیم‌الجثه به وزن 55 کیلوگرم (121 پوند) را از پای مردی 26 ساله اهل جیلندر هند خارج کنند و این مرد را از شر این تومور ترسناک خلاص کنند.

 

تومور 55 کیلویی و عجیب پسر جوان + عکس

 

پس از سه سال خانه‌نشینی و زمین‌گیر شدن، بالاخره پزشکان دهلی موفق شدند یک تومور عظیم‌الجثه به وزن 55 کیلوگرم (121 پوند) را از پای مردی 26 ساله اهل جیلندر هند خارج کنند.

 

عمل جراحی روز بیست و یکم اکتبر در بیمارستان مَکس واقع در جنوب دهلی انجام گرفته است. به گزارش فراناز پزشکان می‌گویند با برداشتن این تومور، بیش از نیمی از وزن گورمیت سینگِ جوان کم شده است، به‌گونه‌ای که وی پس از خروج از اتاق عمل تنها 37 کیلوگرم وزن داشته است. متأسفانه جراحان مجبور شدند برای از بین بردن تمامی غده، پای راست و بخشی از لگن خاصره این مرد جوان را قطع کنند و از بین ببرند.

 

تومور 55 کیلویی و عجیب پسر جوان + عکس

 

این تومور ابتدا در سال 2008 در ران پای راست سینگ به وجود آمد و به‌تدریج در تمام پای وی پخش شده بود.

سینگ دانشجویی متأهل بود اما پس از خانه‌نشینی، مجبور شد درسش را رها و به همراه پسر 8 ساله‌اش در خانه والدین خود زندگی کند.

 

مطالب مرتبط :

 

تومور 6 کیلویی در صورت این مرد بیرون آورده شد (عکس)

 

تومور به اندازه توپ والیبال در فک و دهان دختر 17 ساله

 

تومور 1800 گرمی در صورت این دختر+عکس


مطالب پربازدید هفته
دوستان ما