بهترین کانال خفن تلگرام باحال
تبلیغات متنی

دوست خوب فرزند شما کیست؟

دوست خوب فرزند شما کیست؟

والدین مؤثر به جای آنکه همواره نگران دوستی‌های فرزندان خود باشند بهتر است سعی کنند مختصات مناسبی برای دوست مناسب در ذهن آنها ترسیم کنند تا هم دوست خوب بودن و هم دوست خوب داشتن را آموزش دهند. بچه‌ها باید بیاموزند که مسؤولیت‌ پذیری شرط اساسی دوستی است و افراد مسؤولیت‌ پذیر همیشه جذاب و دوست داشتنی‌اند.

یک دوست خوب شنونده خوبی هم هست و پیش از آنکه به پاسخ خود بیندیشند با گوش جان صحبت‌های طرف مقابل را می‌شنود و به جای آنکه افراد و موقعیت‌ها را تابع خواسته‌های خویش سازد از یک رابطه سالم و در عین حال متغیر پیروی می‌کند. این‌گونه افراد رضایت خود را در یک رابطه نادیده نمی‌گیرند و رابطه سالم با رضایت طرفین را دنبال می‌کنند و در صورت بروز تعارضات به جای سرزنش و عیب جویی گفت‌وگو می‌کنند. به احساسات منفی و غیر‌قابل کنترل خود اجازه بروز نداده و با مفروضات خود نتیجه‌ گیری نمی‌کنند.

 

راهکارهایی برای از بین بردن نگرانی والدین از جانب دوستان فرزندشان وجود دارد:

داشتن برنامه صحیح برای سرگرم کردن فرزندتان- بهترین راه برای محدود کردن زمانی است که او با دوستان نامطلوب می‌گذراند. سعی کنید کارهای جایگزینی برای او در نظر بگیرید. فعالیت‌هایی ترتیب دهید که فرزند‌تان دوست دارد. مثلا به او کمک کنید وارد یک تیم فوتبال شود یا نام او را در یک کلاس هنری بنویسید.

فرزندتان را زیر نظر داشته باشید. وقتی با دوستان بد رفت و آمد می‌کند حواستان کاملا به او باشد. مثلا اگر تغییر رفتار، نمرات پایین، رفتار خشن، حالت‌های غیرمعمول و… دارد بدانید می‌توانید کاری کنید تا ارتباط با آنان قطع شود.

قوانین خود را برای فرزندان بازگو کنید. برای جلوگیری از نفوذ همسالان بد در او، برای او قوانین مشخص در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که از همه آنها آگاه است. این قوانین را طوری ترتیب ندهید که در مخالفت مستقیم با دوستان باشد بلکه آن را بازنگری قوانین خانوادگی جلوه دهید و او را از عواقب تخلف از این قوانین مطلع کنید.

 

گردآوری : فراناز

پربیننده ترین مطالب سایت

برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل افزایش میل جنسی و عطش جنسی با این گیاهان زنی با شغل عجیب خوابیدن در آغوش مشتریان بهترین ساعت برقراری رابطه جنسی با همسر در طول شبانه روز بهترین پوزیشن آمیزش با زن برای رسیدن به نهایت لذت جنسی بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) بیرون کشیدن جنین خرگوش از واژن زن باردار (+تصاویر) فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟
پربازدید هفته
پربازدید ماه