بهترین کانال خفن تلگرام باحال
تبلیغات متنی

کاهش مایع آمنیوتیك، ضربان قلب جنین را کند می کند

کاهش مایع آمنیوتیك، ضربان قلب جنین را کند می کند

کاهش مایع آمنیوتیك، ضربان قلب جنین را کند می کند

بعضی از مطالعات نشان داده اند، آمنیوتیك قادر است بو و رایحه و طعم غذاهایی كه مادر مصرف می كند را به جنین انتقال دهد.

 

مایع آمنیوتیك از جنین مراقبت كرده و به نگهداشتن دمای ثابت بدن كمك می كند. علاوه بر این، مواد غذایی لازم را به بدن جنین می رساند و رشد و پرورش ششها، سیستم روده ای، معدی، ماهیچه ها و استخوان های جنین را ارتقا می بخشد و از فشردگی بند ناف جلوگیری می كند.

 

پس از 16 هفته، زمانی كه جنین شروع به بلعیدن مایع می كند، قسمتی از ادرار او تشكیل می شود. حجم ادرار جنین در 3 ماه اول بارداری در حدود 1 فنجان بوده و 3 ماه سوم بارداری به اندازه 4 فنجان افزایش می یابد سپس در ابتدا ماه بعد به 3 فنجان كاهش می یابد.

 
كم و یا زیاد بودن بیش از اندازه مایع باعث ایجاد خطرات و مشكلاتی در تولد جنین می شود. زمانی كه مقدار مایع بیش از اندازه كم باشد( در 4 درصد از بارداری ها اتفاق می افتد) احتمال پاره شدن زودهنگام آن و بروز مشكلاتی مثل دیابت و فشار خون بالا برای مادر می شود. چنانچه كم بودن بیش از اندازه این مایع در ابتدای بارداری اتفاق بیافتد در رشد جنین تاثیر می گذارد. در آینده، كمبودن مایع و عدم شناور بودن آن در اطراف بند ناف همراه با اتقباضات، تعداد ضربان قلب جنین را كاهش می دهد.

 

زمانی كه مقدار مایع بیش از اندازه زیاد باشد ( در 1 درصد از بارداری ها اتفاق می افتد) باعث تولید عفونت ها و نابهنجاری ضربان قلبجنین می شود. هر دو این شرایط قابل تشخیص و درمان هستند و برای اینكه متخصص از صحت سلامتی جنین مطمئن شود تست های زیادی در دوران باردای انجام می شود.

پربیننده ترین مطالب سایت

برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل افزایش میل جنسی و عطش جنسی با این گیاهان زنی با شغل عجیب خوابیدن در آغوش مشتریان بهترین ساعت برقراری رابطه جنسی با همسر در طول شبانه روز بهترین پوزیشن آمیزش با زن برای رسیدن به نهایت لذت جنسی بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) بیرون کشیدن جنین خرگوش از واژن زن باردار (+تصاویر) فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟
پربازدید هفته
پربازدید ماه