مرد افغانی با 3 تخته چوب راهی سفر به دریا شد(عکس)

مجموعه : مجله خبری
مرد افغانی با 3 تخته چوب راهی سفر به دریا شد(عکس)

سفر خطرناک دریایی یک مرد افغانی با 3 تخته چوب آصف حسین گیلˈ یک افغان 33 ساله که به کمک سه تخته چوب و بادبان کوچک بر روی آن در آبهای دریای مانش از سوی نیروهای انجمن نجات دریا منطقه ساحلی ˈ کاله ˈ فرانسه متوقف شده است، گفت: رهایم می کردید به راهم ادامه می دادم .روزنامه فرانسوی لوموند، وی که دوشنبه گذشته در آبهای فرانسه متوقف شده است با اتصال سه قطعه تخته به صورت مثلث و بادبان کوچکی که بر روی آن و مخزن کوچک از ˈپلی استر ˈ تخته ها راهی دریا شد تا به انگلیس برود.

 مرد افغانی با 3 تخته چوب راهی سفر به دریا شد(عکس)

این مهاجر افغان همچنین از یک پایه میز و یک نی ماهیگیری برای هدایت قایق کوچک خود استفاده می کرده است. بادبان وی نیز ملحفه بیمارستانی بود.وی در حالیکه تنها یک گرمکن ورزشی به تن داشت، گفت: من از اینکه از این قایقی که خودم ساخته ام استفاده می کنم بسیار خوشحال هستم .

به گزارش فراناز این مهاجر مصمم افغان ادامه داد: در حالیکه تا زانو پاهایم در آب بود برای سرگرمی شعر می خواندم و شعر می گفتم. من به شنا آشنایی کامل دارم و خوشبختانه در این مدت نیز قایق من که 20 روز برای ساختن آن زمان گذاشتم در آبها سرنگون نشده است.در این گزارش به مبدا حرکت این مهاجر افغان و نیز انگیزه واقعی وی اشاره نشده است.

loading...
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما