سوسک ها نوزاد این مادر حواس پرت را تکه تکه کردند

مجموعه : مجله خبری
سوسک ها نوزاد این مادر حواس پرت را تکه تکه کردند

سوسک ها نوزاد این مادر حواس پرت را تکه تکه کردند. کالبدشکافی علت مرگ را «مرگ ناگهانی نوزاد» اعلام کرد، اما حالت مرگ را تشخیص نداده است. همچنین در معاینات پزشکی، آثار ساییدگی بر روی پاها و سر آلیس دیده شده که علت آن هجوم سوسک‌ها به آپارتمان گزارش شده است.

 

سوسک ها نوزاد این مادر حواس پرت را تکه تکه کردند

به گزارش فراناز یک مادر 27 ساله به اتهام سهل‌انگاری در نگهداری از کودک و مرگ او در اوکلاهاما دستگیر شد. در حال حاضر، دوقلو‌های او تحت مراقبت ویژه قرار دارند. سوسک‌ها در همه جای این آپارتمان حضور دارند و جای گاز آن‌ها روی پا و سر آلیس دیده می‌شود. علت دقیق مرگ کودک در معاینات پزشکی مشخص نشده و به همین دلیل فقط اتهام «سهل‌انگاری منجر به مرگ» متوجه «بریتنی چروکی داون بِل» مادر این کودک است. گفتنی است پس از تماس بل با پلیس و گزارش مرگ کودک، نیروهای پلیس در محل حاضر شدند.

 

داستان اولیه به این شکل بود که او دخترش «آلیس» را در گهواره خود گذاشته بود و وقتی برگشت دید که کودک مرده است. اما بعد داستان خود را تغییر داد و اعتراف کرد که او خودش آلیس را روی زمین گذاشته است. بل گفت که شاید هنگام تماشای فیلم و به خواب رفتن او، دوقلوهای 18 ماهه‌اش از روی حسادت آلیس را خفه کرده باشند. همچنین گفت شاید یکی از آن‌ها در کمال ناباوری بر روی آلیس نشسته باشد و او را خفه کرده باشد. به همین دلیل اول گفته بود که او در گهواره خود بوده است.

 

کالبدشکافی علت مرگ را «مرگ ناگهانی نوزاد» اعلام کرد، اما حالت مرگ را تشخیص نداده است. همچنین در معاینات پزشکی، آثار ساییدگی بر روی پاها و سر آلیس دیده شده که علت آن هجوم سوسک‌ها به آپارتمان گزارش شده است. در گزارش بازپرس پرونده «جیم وارینگ» آمده است: «من نتیجه می‌گیرم که او آلیس را روی زمین گذاشته و خوابش برده است.

 

در این بین، آلیس توسط یک یا هر دو دوقلو خفه شده است، یا شاید به دلیل سطح آپارتمان دچار اضطراب و سپس خفگی شده است. همچنین به اندازه‌ای از این اتفاق گذشته بود که سوسک‌ها فرصت پیدا کردند از پاها و سر او تغذیه کنند. تمام این اتفاقات تنها در فاصله سه متری مادرش رخ داده بود، جایی که او بر روی مبل راحتی خوابیده بود.»

 

به گزارش فراناز اتهام سهل‌انگاری در نگهداری از کودک اولین بار نیست که متوجه او شده است. در 31 دسامبر سال گذشته میلادی، یکی از همسایه‌ها با پلیس تماس گرفت و گزارش داد که او کودکان خود را در خانه تنها گذاشته و آن‌ها گریه می‌کنند. حدود پنج دقیقه پس از رسیدن افسران پلیس، او به خانه بازگشت و ادعا کرد که زمان زیادی نیست که از خانه بیرون رفته است. او طوری رفتار کرد که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.

 

همسایه‌ها به پلیس گفتند که چندین بار دیگر نیز این اتفاق افتاده است. پس از مرگ آلیس، دوقلوها تحت مراقبت قرار دارند. گفته می‌شود که بل فرزندان دیگری هم دارد، اما آن‌ها تحت مراقبت او نیستند. در حال حاضر، یک وثیقه ده هزار دلاری برای او تعیین شده و محاکمه او از هشتم ماه مه ادامه پیدا خواهد کرد.

پربیننده ترین مطالب سایت

عکسهای زیباترین دختران خوشگل کمرباریک باحجاب اسلامی عروس تهرانی بازیگر فیلم پورن از آب درآمد + عکس ماجرای بازداشت دختر دوجنسه تهرانی با لباس پسرانه + عکس فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس آموزش استفاده از کاندوم زنانه و مردانه در روابط جنسی رابطه جنسی پسری با زن عمو و مرگ عمویش اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس عفونت های وحشتناک تزریق ژل بزرگ کننده باسن! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) داعش ها روزی 30 بار به این زنان تجاوز می کنند! دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ این خانم با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!
پربازدید هفته
پربازدید ماه