بهترین کانال خفن تلگرام باحال

سوسک ها نوزاد این مادر حواس پرت را تکه تکه کردند

مجموعه : مجله خبری
سوسک ها نوزاد این مادر حواس پرت را تکه تکه کردند

سوسک ها نوزاد این مادر حواس پرت را تکه تکه کردند. کالبدشکافی علت مرگ را «مرگ ناگهانی نوزاد» اعلام کرد، اما حالت مرگ را تشخیص نداده است. همچنین در معاینات پزشکی، آثار ساییدگی بر روی پاها و سر آلیس دیده شده که علت آن هجوم سوسک‌ها به آپارتمان گزارش شده است.

 

سوسک ها نوزاد این مادر حواس پرت را تکه تکه کردند

به گزارش فراناز یک مادر 27 ساله به اتهام سهل‌انگاری در نگهداری از کودک و مرگ او در اوکلاهاما دستگیر شد. در حال حاضر، دوقلو‌های او تحت مراقبت ویژه قرار دارند. سوسک‌ها در همه جای این آپارتمان حضور دارند و جای گاز آن‌ها روی پا و سر آلیس دیده می‌شود. علت دقیق مرگ کودک در معاینات پزشکی مشخص نشده و به همین دلیل فقط اتهام «سهل‌انگاری منجر به مرگ» متوجه «بریتنی چروکی داون بِل» مادر این کودک است. گفتنی است پس از تماس بل با پلیس و گزارش مرگ کودک، نیروهای پلیس در محل حاضر شدند.

 

داستان اولیه به این شکل بود که او دخترش «آلیس» را در گهواره خود گذاشته بود و وقتی برگشت دید که کودک مرده است. اما بعد داستان خود را تغییر داد و اعتراف کرد که او خودش آلیس را روی زمین گذاشته است. بل گفت که شاید هنگام تماشای فیلم و به خواب رفتن او، دوقلوهای 18 ماهه‌اش از روی حسادت آلیس را خفه کرده باشند. همچنین گفت شاید یکی از آن‌ها در کمال ناباوری بر روی آلیس نشسته باشد و او را خفه کرده باشد. به همین دلیل اول گفته بود که او در گهواره خود بوده است.

 

کالبدشکافی علت مرگ را «مرگ ناگهانی نوزاد» اعلام کرد، اما حالت مرگ را تشخیص نداده است. همچنین در معاینات پزشکی، آثار ساییدگی بر روی پاها و سر آلیس دیده شده که علت آن هجوم سوسک‌ها به آپارتمان گزارش شده است. در گزارش بازپرس پرونده «جیم وارینگ» آمده است: «من نتیجه می‌گیرم که او آلیس را روی زمین گذاشته و خوابش برده است.

 

در این بین، آلیس توسط یک یا هر دو دوقلو خفه شده است، یا شاید به دلیل سطح آپارتمان دچار اضطراب و سپس خفگی شده است. همچنین به اندازه‌ای از این اتفاق گذشته بود که سوسک‌ها فرصت پیدا کردند از پاها و سر او تغذیه کنند. تمام این اتفاقات تنها در فاصله سه متری مادرش رخ داده بود، جایی که او بر روی مبل راحتی خوابیده بود.»

 

به گزارش فراناز اتهام سهل‌انگاری در نگهداری از کودک اولین بار نیست که متوجه او شده است. در 31 دسامبر سال گذشته میلادی، یکی از همسایه‌ها با پلیس تماس گرفت و گزارش داد که او کودکان خود را در خانه تنها گذاشته و آن‌ها گریه می‌کنند. حدود پنج دقیقه پس از رسیدن افسران پلیس، او به خانه بازگشت و ادعا کرد که زمان زیادی نیست که از خانه بیرون رفته است. او طوری رفتار کرد که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.

 

همسایه‌ها به پلیس گفتند که چندین بار دیگر نیز این اتفاق افتاده است. پس از مرگ آلیس، دوقلوها تحت مراقبت قرار دارند. گفته می‌شود که بل فرزندان دیگری هم دارد، اما آن‌ها تحت مراقبت او نیستند. در حال حاضر، یک وثیقه ده هزار دلاری برای او تعیین شده و محاکمه او از هشتم ماه مه ادامه پیدا خواهد کرد.

پربیننده ترین مطالب سایت

جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) عکس گرفتن از واژن و باسن دختران به عنوان وثیقه برای وام دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس رابطه بی شرمانه این زن مست با حیوانات (عکس) زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف عکس مدل مانتوهای دخترانه در طرح های شیک و جدید عکس نوشته های زیبای عاشقانه و رمانتیک سال 96 وسوسه شدن پزشک جوان از کارهای زن صیغه ای وسوسه شدن راننده اتوبوس از آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس) اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) خواهر و برادری که 10 سال زن و شوهر بودند سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس اس ام اس تبریک عید فطر با معانی زیبا و خاص خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) آیا خودارضایی را می توان از روی ظاهر فرد تشخیص داد؟
مطالب پربازدید هفته