بهترین کانال خفن تلگرام باحال

اعترافات علی دایی در باره علی کریمی

مجموعه : اخبار ورزشی
اعترافات علی دایی در باره علی کریمی
تا همین چندی پیش و پس از آن که بحث بازگشت کریمی به پرسپولیس دوباره سر زبان‌ها افتاد، دایی برای آن که عدم پذیرفتن جادوگر را توجیه کند عنوان کرد که او در پازل تاکتیکی اش جایی ندارد! اظهارنظری که یکبار دیگر شماره 8 را از پرسپولیس دایی دور کرد تا سیل عظیم هواداران جادوگر دوباره از جولان ستاره محبوبشان با پیراهن پرسپولیس محروم بمانند.

برخلاف فصل گذشته که علی دایی در مورد تمام اتقاقات ورزشی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مصاحبه می‌کرد و روزی نبود که روی جلد نشریات ورزشی نرود. اما امسال شهریار روزه سکوت گرفته. از همان روز نخستین که قرار به ماندن شد از رسانه‌ها دوری کرد. نه حرفی، نه حدیثی، حتی وقتی پای خرید و فروش پرسپولیس هم به میان آمد از شهریار خبری نشد، به طوری که آخرین دیالوگی که از علی دایی به یاد داریم نزاع او با پروین در جلسه با خادم بود.

سکوت محض شهریار
دیگر به مصاحبه نکردن و نشنیدن حرف‌های دایی عادت کرده‌ایم. حالا اگر مصاحبه کند سورپرایز و متعجب می‌شویم. با این حال خداحافظی علی کریمی آنقدر اتفاق مهمی در فوتبال ایران و آسیاست که منتظر واکنش از سوی شهریار باشیم.

 

تک جمله‌ای، خاطره‌ای، نقدی، بیتی! اما انگار حتی این اتفاق نیز نمی‌تواند نطق دایی را باز کند و زبان شهریار حرف دلش را بیرون بریزد. شاید دایی هم بدش نمی‌آید که انگ کدورت و زاویه او با کریمی قرص و محکم سرجایش بماند و دستی به آن نرود. حداقل شاید در ظاهر این گونه می‌خواهد و دلش چیز دیگری. در هر صورت واکنش دایی به خداحافظی جادوگر دو حالت دارد. حالت اول این که سکوت کند و اوضاع به همین منوال پیش برود و حالت دوم این خواهد بود که شهریار حداقل برای یک بار هم که شده حرف دلش را روی زبانش بیاورد و باعث رفع کدورت‌ها شود. این تصمیمی است که احدی جز دایی نمی‌تواند در آن دستی و دخالتی داشته باشد.

پازل تاکتیکی و حرف دل
تا همین چندی پیش و پس از آن که بحث بازگشت کریمی به پرسپولیس دوباره سر زبان‌ها افتاد، دایی برای آن که عدم پذیرفتن جادوگر را توجیه کند عنوان کرد که او در پازل تاکتیکی اش جایی ندارد! اظهارنظری که یکبار دیگر شماره 8 را از پرسپولیس دایی دور کرد تا سیل عظیم هواداران جادوگر دوباره از جولان ستاره محبوبشان با پیراهن پرسپولیس محروم بمانند. اما این اظهارنظر دایی یک روی سکه بود. روی دیگر اعتقاد قلبی بود که شهریار در جمع دوستانه‌ای در خصوص جادوگر آن را به زیان آورده بود.

 

دایی پس از آن که بحث حضور علی کریمی در پرسپولیس را وتو کرد به دوستانش گفته بود که به لحاظ فنی به بازی کریمی اعتقاد و باور دارد و تنها از لحاظ اخلاقی با یکدیگر همخوانی ندارند! در واقع دایی در شرایطی این اعتراف را می‌کند که تنها دغدغه‌اش از حضور کریمی در پرسپولیس خلق و خوی خاص دو طرف بود. موضوعی که می‌توانست خیلی زودتر از تصورات بار دیگر رابطه دایی و کریمی را به بن‌بست و پرسپولیس را به سمت پرتگاهی پرخطر بکشاند.

پربیننده ترین مطالب سایت

جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) عکس گرفتن از واژن و باسن دختران به عنوان وثیقه برای وام دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس رابطه بی شرمانه این زن مست با حیوانات (عکس) زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف عکس مدل مانتوهای دخترانه در طرح های شیک و جدید عکس نوشته های زیبای عاشقانه و رمانتیک سال 96 وسوسه شدن پزشک جوان از کارهای زن صیغه ای وسوسه شدن راننده اتوبوس از آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس) اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) خواهر و برادری که 10 سال زن و شوهر بودند سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس اس ام اس تبریک عید فطر با معانی زیبا و خاص خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) آیا خودارضایی را می توان از روی ظاهر فرد تشخیص داد؟

مطالب پربازدید هفته