بهترین کانال خفن تلگرام باحال

آیا همسر شما هم دیگر عاشق تان نیست؟

آیا همسر شما هم دیگر عاشق تان نیست؟
متاهل ها می گویند قدر یک سال اول زندگی را بدانید. بسیاری از آنها معتقدند عشق همسرتان به شما، بعد از گذشت یک سال ناپدید می شود و عادت جای آن را می گیرد.
 
 
دوست داشتن آرام اما عمیق
سال های اول آشنایی پر است از هیجان و دلتنگی های مداوم اما فراموش نکنید تا ابد عاشق یکدیگر بودن با زندگی مثل تازه عروس و داماد ها خیلی فرق می کند. شاید در ماه ها و حتی سال اول، همسرتان دوست داشته باشد لحظه لحظه اش را در کنار شما بگذراند و به محض فاصله گرفتن از شما، تلفن همراه تان را پیامک باران کند، اما زندگی همیشه به این شکل نمی گذرد. واقعیت این است که یک عشق بالغ، به معنای چسبیدن به یکدیگر نیست. هیجان عشق آرام آرام از زندگی شما فاصله می گیرد و جایش را به یک دوست داشتن عمیق اما آرام می دهد. بعد از گذشت مدتی از همخانه شدن شما و همسرتان، هر دوی شما زمانی را برای تنها بودن، پیشرفت کردن در کار، وقت گذراندن با گروهی از دوستان و خانواده و حتی مطالعه در اتاقی جداگانه نیاز خواهید داشت. قرار نیست گذشت سال ها شما را از هم جدا کند، اما باور کنید که عشق شما با جدا شدن دست های تان از یکدیگر تمام نمی شود.
 
 
 
هر روز گل نخرید
حتی اگر ده ها سال هم از زندگی مشترک شما بگذرد، غافلگیر کردن، حرف های عاشقانه و نگاه های معنادار، باید جزئی جدانشدنی از رابطه شما بماند. اما باز هم یادآوری می کنیم که نشان دادن احساسات با این روش ها، تنها جزئی از زندگی عاطفی شماست و نه همه آن! پس سعی نکنید مثل روزهای اول آشنایی، مدام در فکر غافلگیر کردن همسرتان باشید یا بخواهید با قهر و آشتی های تان احساسش را محک بزنید. بعد از مدتی زندگی زیر یک سقف، دیگر قرار نیست او هر روز با یک دسته گل و کادوی هیجان انگیز به خانه برگردد.
 
 
 
از همسرتان سوپرمن نسازید
گمان نکنید بله شما به خواستگاری همسرتان یک لطف بزرگ بوده و او باید همیشه مدیون شما باشد. چنین انتظاراتی، خیلی زود زندگی شما را ویران می کند. پس واقعیت را بپذیرید و قبول کنید که شما به یک ارتباط مشترک وارد شده اید و باید در جزء جزء مسئولیت های آن سهمی را به عهده بگیرید. سهمی که در بخشی از آن مسئولیت ها می تواند کمتر باشد و در بخشی هم به دلیل توانایی های شما، بیشتر. اما آنچه مهم است، مشارکت هم اندازه و نه هم شکل شما در مسئولیت های زندگی است.
 
 
 
حق دارد خودش باشد
درست است که زندگی زیر یک سقف، آدم ها را تا اندازه ای به هم شبیه می کند، اما قرار نیست بعد از ازدواج، شما و همسرتان کپی یکدیگر شوید. عادت های اصلی و تفکرات ریشه دار آدم ها، حتی بعد از ازدواج هم تغییری نمی کند. در یک ازدواج موفق، برخی عادت ها، باور ها و توانایی های جدید به مهارت های شما اضافه می شوند و همسرتان هم به همین شکل توانایی هایش را بالا می برد، به همین دلیل است که به مرور شما شبیه یکدیگر جلوه می کنید. پس اگر همسرتان فکر و عملی متفاوت دارد، او را سرزنش نکنید. همسر شما حق دارد خودش باشد.
 
 
 
رازهای تان را فاش نکنید
حتی در صمیمی ترین رابطه ها هم همه واقعیت فاش نمی شود، پس اگر همسرتان همه زندگی اش را برای تان فاش نکرده، او را آب زیرکاه ندانید. او حق دارد رازهای خودش را داشته باشد. البته از آن جنس راز هایی که نگفتن شان به زندگی شما آسیبی نمی زند. او می تواند بخشی از احساس و حتی قسمتی از گذشته اش را برای خودش نگه دارد. البته شما هم حق دارید، در دل تان چیزهایی داشته باشید که تنها خودتان از آنها باخبرید.
 
 
گردآوری : فراناز

پربیننده ترین مطالب سایت

جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) عکس گرفتن از واژن و باسن دختران به عنوان وثیقه برای وام دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس رابطه بی شرمانه این زن مست با حیوانات (عکس) زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف عکس مدل مانتوهای دخترانه در طرح های شیک و جدید عکس نوشته های زیبای عاشقانه و رمانتیک سال 96 وسوسه شدن پزشک جوان از کارهای زن صیغه ای وسوسه شدن راننده اتوبوس از آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس) اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) خواهر و برادری که 10 سال زن و شوهر بودند سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس اس ام اس تبریک عید فطر با معانی زیبا و خاص خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) آیا خودارضایی را می توان از روی ظاهر فرد تشخیص داد؟
مطالب پربازدید هفته