تجاوز جنسی پدر به دختر 8 ساله و خودکشی آن دختر

مجموعه : مجله خبری
تجاوز جنسی پدر به دختر 8 ساله و خودکشی آن دختر

تجاوز جنسی پدر به دختر 8 ساله و خودکشی آن دختر

 

چندی پیش خبری منتشر کردیم که پدر و مادری با دختر خود روابط جنسی برقرار می کردند و اما حالا دخترک 8 ساله مرگ را به زنده ماندن در شرایطی که از شدت تجاوز های متعدد و پی در پی و برده جنسی بودنهای متعدد ، نایی در بدن نداشت ، ترجیح داد و به گزارش فراناز خود را حلق آویز کرد.سه نفر در حالی دستگیر شدند که از دختر 8 ساله به عنوان برده ی جنسی استفاده می کردند، پدر این دختر مظنون اصلی این پرونده است.

 

بر اساس گزارش پلیس ؛ دو مظنون دیگر پرونده زیر نظر پدر این کودک کار می کردند. آنها ازین دختر بیچاره برای رسیدن به مواد مخدر ، بهره جنسی میبردند. به این کودک دختر توسط کارکنان پدرش بارها تعرض شده بود.

 

جسیکای کوچک برای نجات خود در نهایت به نحوی به خانه مادربزرگش که در پنالا است فرار میکند ، اما وقتی متوجه شد مادربزرگش در خانه نیست به سوپر مارکت رفت تا چیزی برای خوردن بخرد ، فروشنده که متوجه شد این دختر 8 ساله قربانی تعرض شده او را پیش پلیس برد.در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد ، پدر این دختر برای سوء استفاده راحت تر از او ، این کودک را به الکل معتاد کرده است. همچنین معاینات پزشکی ثابت کرد که او بارها و بارها مورد تعرض جنسی واقع شده است.

 

به گزارش پلیس محلی راکوود ؛ پدر این دختر به همراه کارکنانش دستگیر شدند تا به جنایات بی شرمانه شان رسیدگی شود ، وقتی پلیس این دختر را به خانه خود رساند، جسیکا خود را به خاطر آنچه که بر خود گذشته، به دار آویخت.

 

مطالب مرتبط :

 

تکه تکه کردن نوعروس 22 ساله پس از تجاوز جنسی

 

تجاوز جنسی دانشجویان به دختر نوجوان در پارتی

 

پدر و مادری که با دخترشان رابطه جنسی داشتند! عکس

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما