عاقبت ازدواج دختر زیبای 15 ساله اروپایی با سرباز داعش

مجموعه : مجله خبری
عاقبت ازدواج دختر زیبای 15 ساله اروپایی با سرباز داعش

عاقبت ازدواج دختر زیبای 15 ساله اروپایی با سرباز داعش را در این مطلب می خوانید. این دختر خوشگل که 15 سال سن دارد با یکی از سربازان گروه داعش در وین ازدواج کرد و سپس عازم سوریه شد.

 

 

سابين سِليموويچ”، 15 سال دارد و در سوريه زندگی ميكند. او كه در “وين” پايتخت اتريش به دنيا آمده است، در ماه آوريل تصميم گرفت خانواده اش را ترك كند تا به تروريست هاي داعش بپيوندد.

 

 

پاريمچ” موفق شده است كه با تلفن همراه او تماس بگيرد و درمورد زندگي روزانه اش در كنار داعشي ها صحبت كند. در طول مصاحبه شوهرش در كنار او بوده است. سابينا در اين مصاحبه مي گويد كه خوشبخت است و دلش نمي خواهد به اتريش بازگردد. اين بخشي از مصاحبه پاريمچ با سابيناست كه از قلب اروپا به جهنم داعش رفته است.

 

 

در سوريه شما در يك خانه زندگی می كنيد يا در آپارتمان؟

آپارتمان. دو ماه اول ورودم به سوريه، به همراه دوستم “سَمر” و شوهرهايمان در يك خانه زندگي ميكرديم. بعد از آن هركدام مان يك آپارتمان پيدا كرديم. آپارتماني كه ما الان در آن زندگي مي كنيم سه اتاق دارد.

 

 

وقتی صبح بيدار می شويد اولين كاری كه انجام می دهيد چيست؟

صبحانه مي خورم.صبحانه من شبيه همان چيزي است كه در اتريش مي خوردم. البته اغلب اوقات غذاي ما حلال است. اينجا با موادغذايي جديد زيادي آشنا شده ام اما اسم دقيق آنها را نمي دانم. اينجا البته مواد غذايي همچون كچاپ، نوتال و كورنفلكس هم پيدا مي شود.

 

 

شوهرتان حقوق بگير است؟

بله، او سرباز است و از اين راه حقوق مي گيرد.

 

 

بزرگترين تفاوتی كه بين زندگی شما در اتريش و زندگيتان در سوريه وجود دارد، چيست؟

اينجا من آزاد هستم. مي توانم آزادانه اعمال مذهبي ام را انجام دهم. در وين اما چنين آزادي نداشتم.

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
آموزش پوزیشن های رابطه جنسی دهانی + عکس 18+
آموزش پوزیشن های رابطه جنسی دهانی + عکس 18+
مشاهده بیشتر