برای زیبایی ابتدا باید مغز خود را جراحی کنید!!!

مجموعه : روانشناسی
برای زیبایی ابتدا باید مغز خود را جراحی کنید!!!

سیرت یا رفتار ما چقدر زیبا و جذاب است و به اصطلاح روان‌شناسان چقدر از لحاظ روانی سالم هستیم یا سعی می‌کنیم سالم رفتار کنیم؟

 

حتما شنیده‌اید که می‌گویند زیبایی به سیرت آدمی است نه به صورت… حال اینکه اکثر ما وقتی می‌خواهیم چیزی را عوض کنیم یا به اصطلاح زیبایش بکنیم می‌رویم سراغ صورت، خوب پس تکلیف سیرت چه می‌شود…
سیرت یا رفتار ما چقدر زیبا و جذاب است و به اصطلاح روان‌شناسان چقدر از لحاظ روانی سالم هستیم یا سعی می‌کنیم سالم رفتار کنیم؟حالا کسی در صف اتوبوس یا در یک میهمانی که اصلا کسی را نمی‌شناسیم از دماغ ما خوشش بیاید یا نیاید چه اتفاق مهمی خواهد افتاد، ولی وقتی حس خوبی را با رفتار لیپوساکشن شده یا رفتار جراحی شده به دیگری منتقل کنیم، هم‌خودمان خوشحال هستیم و هم از لحاظ روانی تا چند ساعت شارژ و خوشخو خواهیم بود… ولی با قیافه گرفتن به خاطر دماغ عمل‌شده حس خوبی به دیگران منتقل نکرده‌ایم و شاید حس حسادت یا تمسخر دیگران را به جان خریده‌ایم.
ساده‌تر بگویم! از نظر من که یک کاریکاتوریست هستم و کارم کج و کوله کردن سر و صورت و دماغ کاراکترهایم است، همیشه آن‌ طرح‌هایی برایم جذاب هستند که حس معنوی خوبی را به دیگران منتقل می‌کنند، یعنی یک بعد انسانی قوی و مثبت را منعکس می‌کنند…
و اما نتیجه‌گیری: به جای چند میلیون تومان خرج کردن و کج و کوله کردن صورت‌مان و تحمل درد جراحی روی حساس‌ترین قسمت صورت، بیاییم توجهی هم به سیرت یا رفتارمان داشته باشیم و آن را کمی دستکاری کنیم و مطمئن باشیم در هر جمعی و در هر محیطی ما را دوست خواهند داشت.
البته منکر بعضی از جراحی‌ها نمی‌شوم که از نظر طبی موردنیاز است.
ولی به کسانی که به خاطر پذیرفته‌شدن در اجتماع یا حال‌گیری دوستان و فامیل اقدام به جراحی زیبایی می‌کنند، توصیه می‌کنم فکر و دید‌گاه‌تان به زندگی را جراحی کنید، نه هزینه‌ای دارد و نه درد و رنجی….

 

گردآوری : فراناز

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
مشاهده بیشتر