حکایت خنده دار و طنز قلیونی به سیگاری میگه بو میدی

حکایت خنده دار و طنز قلیونی به سیگاری میگه بو میدی

حکایت خنده دار و طنز قلیونی به سیگاری میگه بو میدی

 

در سرزمین قهوه، تاجری بزرگ به نام رونالدینیو زندگی می کرد که به سوی کرانه های آفریقا می نگریست اما به آسیا قهوه می فروخت. به سبب این خصیصه مورخین برزیلی معتقدند که اولین مخترع سیگار رونالدینیو بود.

 

 

اما هواشناسان هندی بر این باورند که آمیتا باچان مزرعه دار بزرگ چای در هند برای فروش چای بیشتر، دچار اختراع سیگار شد. از آن زمان تا امروز بین هند و برزیل جنگ بزرگ فروش درگرفت. این جنگ به نام «اول من، اول من» در تاریخ ثبت شده است و تا به امروز ادامه دارد.

 

 

این وسط ورزشکاران آمریکایی مدعی هستند که یکی از سرخ پوستان بومی آمریکا به نام «رقصنده با لایک ها» سیگار برگ را اختراع کرد تا مردم در سراسر جهان عکس پروفایل شان خشک خشک نباشد. رقصنده با لایک ها بعدها به خاطر همین اختراع، «زاکربَرگ» نامیده شد. سپس مردم روسیه در یک اعتراض گسترده عکس پروفایل شان را به یک پوتین سربازی در حال خاموش کردن سیگار برگ تغییر دادند.

 

 

مورخان آریایی اثبات کرده اند که بنیانگذار موسسات ترک اعتیاد، سیگار را اختراع کرد تا موسسات ترک اعتیادشان خالی نباشند اما حساس نشوید چون مورخان آریایی در بین مورخان جهان به «متوهمین توطئه» شهرت دارند.

 

 

و اما جالب است بدانید باستان شناسان پارسی، اختراع سیگار را به معاون مطبوعاتی دولت نسبت می دهند. آنها این اختراع را تاکتیکی برای جلوگیری از ورشکستگی روزنامه فروشی های معتبر سراسر کشور می دانند.

 

 

سیاستمداران فرانسوی می گویند بزرگترین کارخانه دار عطر و ادکلن فرانسه یعنی کریم بنزما مخترع سیگار بود تا در بازار جهانی، محصولات خوش بو کننده خودش را با بالاترین حجم ممکن به فروش برساند.

 

 

چرچیل در کتاب خاطراتش می نویسد: «بعد از اختراع سیگار در فرانسه، همه کارخانه های عطر و ادکلن در انگلیس ورشکست شدند و این اختراع موجب خشم من گشت، تا جایی که در پیامی تاریخی اعلام نمودم: کریم به خدا تو آدم نیستی!»

 

 

همچنین اقتصاددانان ترکیه ای هم معتقدند که ریلکس ترین تاجر آدامس در ترکیه با نام «کارا دایی»، سیگار را اختراع کرد تا ذهن مردم بوی بد بگیرد و برای رفع بوی بد، آدامس های او را بخرند.

 

 

فرهنگیان آلمانی با اطمینان می گویند که سیگار را کاپیتان تیم فوتبال آنها یعنی فرانس بکن بادر انتخاب کره است تا بقیه مردم دنیا از قهرمانی های پیاپی تیم فوتبال آلمان کمتر حرص بخورند و با یک چیز ارزان خودشان را سرگرم کنند تا سکته نکنند و در نهایت محققان چینی ادعایی درباره اختراع سیگار نداشتند چون آنها به شدت مشغول تولید سیگار بودند.

پربیننده ترین مطالب سایت

عکسهای زیباترین دختران خوشگل کمرباریک باحجاب اسلامی عروس تهرانی بازیگر فیلم پورن از آب درآمد + عکس ماجرای بازداشت دختر دوجنسه تهرانی با لباس پسرانه + عکس فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس آموزش استفاده از کاندوم زنانه و مردانه در روابط جنسی رابطه جنسی پسری با زن عمو و مرگ عمویش اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس عفونت های وحشتناک تزریق ژل بزرگ کننده باسن! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) داعش ها روزی 30 بار به این زنان تجاوز می کنند! دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ این خانم با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!
پربازدید هفته
پربازدید ماه