دختری که از عشق اینترنتی خود انتقام گرفت

مجموعه : مجله خبری
دختری که از عشق اینترنتی خود انتقام گرفت
هیچ چیز ترسناک تر از یک زن عاشق و دل شکسته نیست به خصوص اینکه کسی بدون دلیل خاصی آن هم به صورت اینترنتی رابطه خود را با وی خاتمه داده باشد. به گزارش ایران ناز کلر هالی از اینکه دوست پسرش وضعیت خود را در فیسبوک از در رابطه با کسی به مجرد تغییر داده بود آنقدر ناراحت شد که سوئیچ اتومبیل محبوب او را برداشت و آن را به در سالن بولینگی که در آن کار میکرد کوبید.
 
 
دختری که از عشق اینترنتی خود انتقام گرفت
 
دادگاه هالی ۳۱ ساله قبل از اینکه سوئیچ اتومبیل را بر دارد و با آن مستقیما به سالن بولینگ هالیوود در هارویچ نزدیک بولتون شیرجه برود، چندین بطری نوشیدنی الکلی مصرف کرده بود.او اتومبیل را به سمت دو نفر نگهبان و درهای شیشه ای حرکت داد و مشتری ها خودشان را این طرف و آن طرف انداختند تا در امان بمانند، پس از آن کل مرکز خدمت رسانی به مشتری ها را نابود کرد و وارد سالن شد. او خسارتی به مبلغ ۱۴۰۰۰ پوند ایجاد کرد. 
 
پس از آن آقای جونز وارد صحنه شد، دوان دوان به سمت اتومبیل رفت و گفت: ماشین مرا نابود کردی دیروز این زن که مادر سه فرزند است به جرم رانندگی خطرناک و در حال مستی به زندان افتاد. دادگاه بولتون کران گفته های هالی و آقای جونز را در مورد رابطه ی دو ساله شان و اینکه صاحب یک بچه هم هستند شنید. روز حادثه در ماه ژانویه قبل از ساعت ۵ صبح که آقای جونز سر کار برود این زوج با هم جر و بحث کرده بودند.کلر هالی با این تصادف اتومبیل هزاران پوند خسارت ایجاد کرد.  ژف ویلان مامور پیگرد ماجرا به دادگاه گفت: او برای آقای جونز پیغام فرستاده بود که ترکش نکند و به خانه برگردد. چندین بار در فیس بوک برای او پیام گذاشته بود که قلبش شکسته و از نظر روحی به شدت صدمه ددیه استکمی بعد آقای جونز وضعیت خود را در فیس بوک به مجرد تغییر داد.
 
هالی که به خاطر تمام شدن رابطه آن هم به صورت اینترنتی کلافه شده بود نوشیدنی زیادی نوشید، بچه های ۱۱، ۵ و یک ساله اش را در خانه کنار خواهر آقای جونز گذاشت و ساعت ۱۰ صبح شاهدان او را دیدند که با ماشین آقای جونز بیرون سالن بولینگ ایستاده است و موتور به شدت صدا می دهد.پس از آن وی با سرعت اتومبیل را به سمت ورودی هدایت کرد. خوشبختانه هیچ کس در این ماجرا صدمه ندید. ایران ناز، استفانی کیت بورل ۲۲ ساله که شاهد ماجرا است می گوید: مردم از اطراف سالن بولینگ به طرفین فرار می کردند. منظره ی ترسناکی بود. قاضی پرونده هالی در منطقه هولتون کوچک واقع در بولتون می گوید ۵۰ میکروگرم الکل در تنفس هالی موقع دستگیری ثبت شده است و حد قانونی آن ۳۵ میکرو گرم است. پیتر کالنلیف وکیل پرونده در دفاع از هالی اعلام کرده است وی می خواسته خودش را از بین ببرد و قصد صدمه زدن به آقای جونز یا مردم دیگر را نداشته است.
 
حکم هالی نه ماه زندان و دو سال حکم تعلیقی است. رابرد کرافورد در این زمینه می گوید: به گمان من از نظر عاطفی بسیار ناراحت بودی. شانس آوردی که فقط حکم زندان برای تو صادر شد. دادگاه هالی را به مدت ۱۸ ماه از رانندگی منع کرد و پس از آن نیز به مدت چهار ماه از ساعت ۸ شب تا ۷ صبح منع قانونی رانندگی برای او قرار داد.

پربيننده ترين مطالب سايت

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
مشاهده بیشتر