گندترین و کثیف ترین مرد جهان+عکس

گندترین و کثیف ترین مرد جهان+عکس
رسانه‌های هندوستان اعلام كردند كه یك مرد 65 ساله بیش از 37 سال است كه حمام نرفته و لقب بوگندوترین مرد جهان را از آن خود كرده است.

 به گزارش فراناز، این مرد 65 ساله كه آقای «سینگ» نام دارد از سال 1974 تاكنون حمام نرفته و حتی اعضای خانواده‌اش هم از بودن در كنار او احساس ناراحتی می‌كنند. علاوه بر این، موهای این مرد حدود دو متر ارتفاع دارد.

 این مرد در مصاحبه‌ای با رروزنامه دیلی‌میل گفت: دقیقا پس از ازدواجم كه حدود 37 سال پیش صورت گرفت به حمام نرفتم، به طوری كه همسایه‌ها، دوستان، آشنایان و اعضای خانواده‌ام از این كه بدنم بوی بدی می‌دهد از من فراری هستند.

 این مرد در ادامه خاطرنشان كرد: در گرمای 47 درجه سانتیگراد گاوهایم را برای چرا به مراتع می‌برم و از این كه در هوای گرم حمام آفتاب می‌گیرم بسیار خوشحالم. به همین دلیل، دیگر نیاز به حمام رفتن ندارم.

 به گزارش فراناز، همسر 60 ساله این مرد بوگندو نیز در ادامه یادآور شد: یك بار من و فرزندانم تصمیم گرفتیم كه شوهرم را به حمام ببریم، اما او فرار كرد و به شدت از ما عصبانی شد.

 این زن در ادامه افزود: شوهرم اصلا به فكر ظاهر و پاكیزگی خود نیست و این موضوع من و فرزندانم را به شدت آزار می‌دهد، به طوری كه روز گذشته به او هشدار دادم اگر خودش را تمیز نكند و لباس‌هایش را نشوید از او جدا می‌شوم.

 

گندترین و کثیف ترین مرد جهان+عکس

 

گندترین و کثیف ترین مرد جهان+عکس

 

loading...

پربیننده ترین مطالب سایت

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
مشاهده بیشتر