داروی گیاهی قاعده آور و تنظیم کننده قاعدگی

داروی گیاهی قاعده آور و تنظیم کننده قاعدگی

داروی گیاهی قاعده آور و تنظیم کننده قاعدگی

سداب: 0/1 گرم

صبر زرد: 0/05 گرم

زعفران: 0/1 گرم

افسنطین: 0/1 گرم

 

 

طرز تهیه و مقدار مصرف :

داروهای فوق را پس از نرم كردن با هم مخلوط كرده و بصورت یک کاشه درآورده سپس دو تا سه کاشه در 24 ساعت به مدت 4 تا 5 روز تا باز شدن قاعده گی میل شود .

 

 

عقب افتادن عادت ماهانه:
خوردن نصف استکان عرق رازیانه به همراه عسل..
یا…..
دم کرده یِ یک قاشق رازیانه همراه باعسل…
یا..
سیاهدانه همراه باعسل روزی یک قاشق صبح و یک قاشق بعداز ظهر میل شود…

 

(نسبت سیاهدانه به عسل یک به سه است )درضمن عسل کاملا”بایستی اورگانیک وبصورت خام باشد

 

 

درمان عفونت تخمدان
بیشتر خانم ها دچار عفونت و کیست تخمدان هستند یا میشوند– برای ریشه کن کردن این عفونت ها باید شبها هنگام خواب به مقدار ۳ سی سی عسل ، تزریق واژینال داشته باشند (به همین راحتی قابل درمانه)

 

 

درمان ضعف جنسی خانم ها
خانم هایی که ضعف جنسی دارن و لاغر هستند بجای خوردن قرصهای تقویتی خارجی. کافیه ۲۱ روز شکوفه ی درخت سنجد رو دم کنند و با عسل میل کنند. بعد از ۲۱ روز تغییرات اساسی در خود می بینن.

 

 

درمان خونریزی شدید ماهانه؛
برای درمان خونریزی شدید و طولانی ماهانه (دیسمنوره و هایپر منوره) کافیه زیر سینه ها رو بادکش گذاشت. برای درمان خونریزی کم ماهیانه کافیه روی ساق پا بادکش گذاشت. ( بانوان گرامی لطفا خود را اسیر قرصهای هورمونی نکنید – درمان بسیار ساده است )

 

 

افزایش میل جنسی خانم‌ها:
خوراکی‌هایی که برای افزایش میل جنسی و افزودن شهوت خانم‌ها مفید هستند، عبارتند از: کرفس، رازیانه و گردهای شکوفه‌ی خرمای نر.

 

 

بوی بد رحم:
برای برطرف کردن بوی بد رحم، باید 2 برابر آب بولاغ اوتی تازه را با 1 برابر، روغن بادام شیرین یا روغن زیتون مخلوط کنید و ملایم بجوشانید تا آب آن تمام شود و تنها روغن بماند و بعد آن روغن را داخل رحم بمالید، یا شب هنگام خوابیدن کمی گل محمدی نرم کرده را داخل رحم بپاشید.

 

 

درد رحم:
مصرف زرشک، مرزه، سیاه‌دانه‌ی کوبیده با عسل، آب دم کرده‌ی گل شقایق نعمانی درد رحم را کاهش می‌دهند، همچنین می‌توانید برای تسکین درد رحم نیم مثقال ریوند کوبیده و یا مثقال فندق تلخ کوبیده بخورید.

 

نسخه دوم: برگ و پوست درخت پسته را بجوشانید و آب صاف کرده‌ی آنرا داخل رحم بچکانید.

 

نسخه سوم: میخک را بکوبید و بجوشانید و با آب صاف کرده‌ی آن شربت درست کرده و به مرور میل فرمایی

 

 

تقویت هورمون زنانه:
برای تقویت و افزایش دادن هورمون زنانه، باید هر روز به هر طریق که می‌توانید از رازیانه استفاده کنید. می‌توانید آنرا بجوشانید و آبش را بنوشید، یا نرم بکوبید و با ادویه یا خوراکی‌های روزانه مخلوط کرده و مصرف کنید، یا کوبیده‌ی آنرا با آب سرد یا آب گرم و شکر مخلوط کرده و میل فرمایید، یا پودر آنرا در دهان بریزید و با آب میل کنید، یا با آب، خمیر کرده و بصورت قرص‌هایی درآورده و ببلعید و با داروهای دیگری که در موارد زنانه مصرف می‌کنید، مخلوط کرده و بخورید.

 

 

باز کردن قاعدگی:
برای باز شدن قاعدگی ماهیانه ضمن پرهیز از خوردن گشنیز باید خوراکی‌هایی که قاعده‌آور است را بیشتر استفاده کنید، مانند: زعفران، مرزه، کرفس، سیاه‌دانه، تخم یونجه، تخم جارو، زیره‌ی سیاه، انیسون، ترب پخته، کنجد بوداده، پسته‌ی وحشی، کرفس شلغمی، برگ و ساقه های کرفس کوهی، کاکنج، افسنطین، آب جوشانده‌ی پرسیاوش، شنبلیله، آب جوشانده‌ی مشک ترامشیع و آب دم‌کرده‌ی آویشن شیرازی.

 

نسخه دوم: روزی سه بار و هر مرتبه یک قاشق غذاخوری تخم هویچ را در یک فنجان آبجوش ریخته، دم کنید و بخورید.

 

نسخه سوم: پانزده گرم تخم رازیانه را در یک لیتر آبجوش دم کنید و با هر غذای روزانه یک استکان آب آنرا بنوشید.

 

نسخه چهارم: صد گرم ریشه‌ی تازه‌ی جعفری را در یک لیتر آب بجوشانید و آبش را بنوشید.

 

 

باز کردن راه قاعدگی کسی که چند ساله حیض شده است
اگر مدت زیادی است که حیض نمی‌شوید، برای باز کردن آن باید 10 گرم بابونه‌ی شیرازی، 20 گرم برگ درخت عرعر و 25 گرم سداب را نرم بسایید و 20 گرم مویز را هم جداگانه بکوبید، بعد ساییده شده را با مویزها مخلوط کرده و شیاف‌هایی به اندازه‌ی یک عدد بادام درست کنید و شب‌ها داخل رحم بگذارید و بخوابید.

 

 

برای خانم‌ها

رازیانه خواص هورمونی دارد و برای بیش از 90 درصد از خانم‌ها تجویز می‌شود. به این شکل که در ترکیب آن، استروژن (هورمون زنانه) بالایی یافت می‌شود. به همین دلیل باعث افزایش شیر شده و بهترین درمان برای قطع قاعدگی است. رازیانه ضد چاقی است، التهاب‌های واژن و علائم یائسگی مثل گرگرفتگی را برطرف می‌کند. علاوه بر این اگر با گل‌گاوزبان صرف شود، قاعده‌آور است، یعنی قطع قاعدگی را متوقف می‌کند.

پربیننده ترین مطالب سایت

مطالب پربازدید هفته
پرده بکارت دختران با انجام این کارها پاره می شود
پرده بکارت دختران با انجام این کارها پاره می شود
مشاهده بیشتر