ترسناک ترین خون آشام یک مرد هندی است+عکس

ترسناک ترین خون آشام یک مرد هندی است+عکس

این مرد هندی خون همسرش را با سرنگ در لیوان می ریخته و نوش جان می کرده است.

فیلم‌های تخیلی خون‌آشام این بار به صحنه واقعی زندگی كشیده شده و مردی در مادها پرادش هند به مدت۳ سال خون همسرش را می‌نوشیده زیرا معتقد بوده كه باعث قوی شدنش می‌شود.به گزارش فراناز در دهلی‌نو، همواره در اخبار از هند به عنوان سرزمین عجایب نام برده می‌شود كه البته این امر بدون علت نیست!

 

زن ۲۲ ساله‌ای پس از سه سال برای نجات از دست همسرش دست به دامن پلیس شده است. بنا به گفته پلیس، از سه سال پیش كه وی ازدواج كرده، همسرش خون وی را از طریق سرنگ كشیده و سپس درون لیوانی خالی می‌ریخته و آن را می‌نوشیده است.دیپا آهیروار كه به دلیل تهدید‌های همسرش تا كنون سكوت كرده بود، در سال ۲۰۰۷ با یك كارگر كشاورزی به نام ماهش آهیروا ازدواج كرده است.

 

همسر وی در مورد علت كار خود به پلیس گفته است كه خوردن خون همسرش موجب قوی‌تر شدن او می‌شده و وی این كار را حتی در زمانی كه همسرش باردار بوده انجام می‌داده است.اما دیپا آهیراوا پس از به دنیا آمدن فرزندش كه پسر بوده، اعتراضات خود را نسبت به این رفتار همسرش شروع كرده و به دلیل مقاومت همواره مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.وی پس از هر بار كشیده شدن خون از بدنش، احساس ضعف و تهوع می‌كرده است تا اینكه دیپا به اداره پلیس مراجعه و از آنها خواستار كمك شده است.

 

گردآوری : فراناز

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما