انسان های بز نما که لب دریا قدم می زنند!!!

انسان های بز نما که لب دریا قدم می زنند!!!

شاید از اولین روزی که بشر، پا به این کره خاکی گذاشت، وقتی دید که می تواند با استفاده از پوششی برای پاهای خودش، مانع آسیب رسیدن، به این قلب دوم انسان شود، مدل های مختلف کفش، ابداع شد.

 

آیا تا به حال جای پای خود را بر روی برف و یا در کنار ساحل بر روی ماسه دیده اید؟ چه پا برهنه باشید و چه کفش داشته باشید، جای پای شما شبیه یک انسان است ، حالا اگر این کفش ها را بپوشید و در کنار ساحل دریا قدم بزنید، انگار که یک بز و یا یک اسب از آنجا گذشته است، و شخص سومی که جای پای شما را می بیند، بی گمان می گوید: وا… لب دریا بز چی کار می کرده؟

پوشیدن کفش راحت و مناسب، از نشانه های انسان های عاقل است، کفش راحت برای انسان، حکم هوای پاک برای نفس کشیدن را دارد، وقتی انسان کفشی می پوشد که برای پاهای او عذاب آور است، این درد و عذاب ، تمام بدن او و تمام فعالیت های روزانه اش و حتی اخلاقش را هم تحت الشعاع قرار می دهد.
بعضی ها اصرار دارند که کفش های مارک دار معروف بپوشند و همیشه هزینه زیادی برای آن صرف می کنند، اما این کفش ها، هر چند که گرانبها و شیک و به روز باشند، اما اگر راحت و مناسب نباشند، به پشیزی نمی ارزند.در طول تاریخ، کفش های پاشنه بلند، مخصوص ثروتمندان و افراد والامقام از زن و مرد، بوده است و سپس با گذشت زمان و با کشف ضررها و زیان های جبران ناپذیر آن، کفش های بدون پاشنه و طبی، در میان بیشتر مردم، محبوب تر و کاربردی تر شده و کفش های پاشنه دار، فقط مخصوص بانوان و آنهم در مهمانی ها و مراسم ها، مورد استفاده قرار می گیرد.انواع دیگری از کفش مانند: کفش هایی با پاشنه تیز، پاشنه بلند بدون بند، لژ یکسره، پاشنه ی بلند دوک شکل و لژهای بلند، چیزهایی هستند که اکثر خانم ها را به هیجان می آورند!
اما به چه قیمت؟ فرو رفتن ناخن به داخل گوشت، یکی از عوارض پوشیدن کفش‌های تنگ و نوک باریک و ضایعه شایعی است که بیشتر برای شست پا پیش می‌آید. پینه، میخچه و کج شدن و خمیدگی انگشتان، عوارض دیگری است، تازه کمر درد و پا درد و انواع بیماری های ستون فقرات و … را هم در دراز مدت اضافه کنید.
در مذمت کفش های پاشنه بلند، کفش های نوک تیز و عوارض پزشکی آن، تا دلتان بخواهد، مطلب وجود دارد، اما به تازگی کفش هایی مد شده است که علاوه بر همه ی این درد ها و مرض ها ، روح و روان شما را هم تحت تاثیر قرار می دهد و جایگاه شما را از انسانی که اشرف مخلوقات است ، به حیوان تنزل می دهد و شما را به سلوک گروه هایی در می آورد که مسلما اگر از اهداف و رفتارهای آنها آگاه باشید، هیچ دلتان نمی خواهد که جزء آنها باشید.این کفش ها ، کفش های پاشنه بزی یا پاشنه سُمی نام دارد و توسط خواننده ها و رقاصه های خارجی، در برنامه ها و کنسرت هایشان، استفاده و تبلیغ می شود.
اگر متهم به توهم توطئه نشویم، مدارک زیادی در مورد این که کفش های پاشنه بزی ، توسط گروه های شیطان پرستی، مد و حمایت می شود، وجود دارد، همانطور که می دانید،  شما با پوشیدن این کفش ها ، علاوه بر ضرر و زیان های پزشکی بی شماری که به خودتان می زنید، به جرگه ی حامیان شیطان پرستی، می پیوندید

کفش های پاشنه بزی ، علاوه بر مضرات کفش های پاشنه بلند، با ظاهری که شبیه سم اسب است و اثری که در روی زمین می گذارد که آن هم شبیه جای پای بز است، به شخصیت و روح و روان شما آسیب می زند.آیا تا به حال جای پای خود را بر روی برف و یا در کنار ساحل بر روی ماسه دیده اید؟ چه پا برهنه باشید و چه کفش داشته باشید، جای پای شما شبیه یک انسان است ، حالا اگر این کفش ها را بپوشید و در کنار ساحل دریا قدم بزنید، انگار که یک بز و یا یک اسب از آنجا گذشته است، یعنی اثر پای شمایی که انسان هستید برجای نمی ماند، اثر پای یک بز بر جای مانده است و شخص سومی که جای پای شما را می بیند، بی گمان می گوید: وا… لب دریا بز چی کار می کرده؟ یعنی هر کس که از اینجا گذشته یک بز یا اسب و یا یک حیوان سم دار بوده نه انسان!
به علاوه، اگر متهم به توهم توطئه نشویم، مدارک زیادی در مورد این که کفش های پاشنه بزی ، توسط گروه های شیطان پرستی، مد و حمایت می شود، وجود دارد،  با پوشیدن این کفش ها ، علاوه بر ضرر و زیان های پزشکی بیشماری که به خودتان می زنید،(چون با فرم بدن هماهنگی ندارد) به جرگه ی حامیان شیطان پرستی، می پیوندید و خواسته یا نا خواسته، تبلیغی برای آنان خواهید بود، حال انتخاب با خودتان است…

 

گردآوری : فراناز

پربیننده ترین مطالب سایت

عکسهای زیباترین دختران خوشگل کمرباریک باحجاب اسلامی عروس تهرانی بازیگر فیلم پورن از آب درآمد + عکس ماجرای بازداشت دختر دوجنسه تهرانی با لباس پسرانه + عکس فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس آموزش استفاده از کاندوم زنانه و مردانه در روابط جنسی رابطه جنسی پسری با زن عمو و مرگ عمویش اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس عفونت های وحشتناک تزریق ژل بزرگ کننده باسن! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) داعش ها روزی 30 بار به این زنان تجاوز می کنند! دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ این خانم با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!
پربازدید هفته
پربازدید ماه