بیوگرافی و عکس های جدید مارگوت رابی

بیوگرافی و عکس های جدید مارگوت رابی

بیوگرافی و عکس های جدید مارگوت رابی

مارگوت الیز رابی (به انگلیسی: Margot Elise Robbie) (زاده ۲ ژوئیه ۱۹۹۰)، یک بازیگر سینما و تلویزیون استرالیایی است. او در فیلم‌هایی نظیر دربارۀ زمان و گرگ وال استریت ایفای نقش کرده است.

 

به گزارش فراناز در گلد کوست در ایالت کوینزلند استرالیا رشد یافت. رابی زندگی اش را میان ساحل و مزرعه پدربزرگانش تقسیم کرد، پیش از اینکه به ملبورن نقل مکان کند؛ و پیش از هفده سالگی و پیش از اینکه کار بازیگری را به طور حرفه ای دنبال کرد. از کالج سامرست در گلد کوست در 2007 فارغ التحصیل شد.

مارگوت رابی بازیگری حرفه ای را از 2007 شروع کرد، زمانی که در دو فیلم بلند «آی. سی. یو.» و «پارتیزان» هر دو به کارگردانی آش آرون بازی کرد. پس از تاثیرگیری روی کارگردان با اجرایش در طول یک صداگذاری، تقش اصلی «آی. سی. یو.» را بدون هیچ مشاور و مدیر برنامه ای در آن زمان به دست آورد. او همچنین در فیلم های تبلیغاتی بازی کرد و به عنوان مهمان در 2008 در «قتل خانگی» در نقش کاتلین برنفرود ظاهر شد.

 

رابی بازی در نقش دنا فریدمن در سریال «همسایه ها» را در ژوئن 2008 شروع کرد. شخصیت در اصل فقط یک نقش مهمان بود؛ ولی به زودی به یک عضو همیشگی ارتقا یافت. در مصاحبه ای با دیجیتال اسپای رابی گفت پس از صداگذاری برای تعطیلات و اسکی بازی به دوست پسرش به کانادا رفته؛ ولی تنها پس از دو روز برگشته است و پس از آن به وی گفته می شود نقش را به دست آوردی.

 
در اوایل 2009 وی در چند برنامه شبکه “ده” ظاهر می شود، مجموعه ای از چهره های محبوب استرالیایی در شبکه را معرفی می کند. در جولای 2009 در نمایش «درباره نسلت حرف بزن» شبکه “ده” در نقش مهمان نسل وای ظاهر می شود. رابی همچنین سفیر جوان برای افراد مفقود به عنوان بخشی از هفته جوان ملی می شود.

 

در همان سال نامزد محبوب ترین استعداد زن جدید در جوایزه لوژی استرالیا می شود. همچنین برای جایزه جذاب ترین و محبوب ترین بازیگر زن در جوایز انتخاب بچه های نیکول اودئون نامزد می شود و دوباره در نقش مقابل دین گیر در سریال «همسایه ها» دعوت می شود. در سپتامبر 2010 مارگوت رابی اعلام می کند از «همسایه ها» پس از سه سال بازی در هالیوود کنار گذاشته شده است. صحنه های نهایی وی در 26 ژانویه 2011 روی آنتن رفت و در آوریل همان سال رابی نامزد محبوب ترین بازیگر زن جوایز لوژی شد.

پس از ورود به لوس آنجلس برای فصل آزمایش، رابی برای سریال جدیدی از «فرشتگان چارلی» تست صدا داد. اگرچه تهیه کنندگان در تلویزیون سونی پیکچرز وی را برای نقشی در سریال شبکه ای بی سی به نام «پن ام» در کنار کریستینا ریچی تریجحدادند. رابی نقش لورا کامرون، یک سرپرست پرواز تازه آزموده را بازی کرد. «پن ام» بعد از یک فصل به سبب سقوط رده بندی کنسل شد، هرچند که نقدهای مثبتی از جانب منتقدان دریافت کرد. در مه 2012 فیونا برین از هرالد سان گزارش داد رابی به کمدی رومانتیک «درباره زمان» ریچارد کورتیز پیوسته است.

 

ماه بعد زبا بلای از دیجیتال اسپای اعلام کرد رابی در برای حضور در «گرگ وال استریت» مارتین اسکورسیزی مذاکره کرده است. لینت لوپز از بیزینس اینسایدر تایید کرد رابی در آگوست بازی می کند. برای اجرایش در نقش نائومی لاپاجلیا، رابی نامزد جایزه بازیگر نقش مکمل انجمن منتقدان فیلم جورجیا شد.

 

رابی به جرگه بازیگران فیلم تازه ماتیو مایکل کارناهان به نام «استعداد خشن» پیوسته است. همچنین در «فرانسوی مناسب»، اقتباسی از رمان ایرنه نمیروسکی ظاهر خواهد شد. رابی برای ستاره شدن در کمدی جدید «فوکوس» مقابل ویل اسمیت بازی می کند. همچنین در اقتباس سینمایی «ز همچون زاخاریا» همراه با کریس پاین و چیوتل اجیوفور بازی خواهد کرد. رابی بر طبق اخبار و گزارش ها برای بازی در «تارزان» به توافق نهایی رسیده است.

 

بیوگرافی و عکس های جدید مارگوت رابی

بیوگرافی و عکس های جدید مارگوت رابی

بیوگرافی و عکس های جدید مارگوت رابی

بیوگرافی و عکس های جدید مارگوت رابی

بیوگرافی و عکس های جدید مارگوت رابی

 

منبع : اختصاصی فراناز

loading...

پربیننده ترین مطالب سایت

مطالب پربازدید هفته
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
مشاهده بیشتر