محاکمه قهرمان المپیک به دلیل تجاوز به دختر جوان

مجموعه : مجله خبری
محاکمه قهرمان المپیک به دلیل تجاوز به دختر جوان

 محاکمه قهرمان المپیک به دلیل تجاوز به دختر جوان در مهمانی تا آخر هفته مشخص می شود. قهرمان المپیک که به اتهام تجاوز به عنف در دادگاه کیفری محاکمه شده بود، ادعای دختر جوان را انکار کرد.
 

به گزارش فراناز در آخرین روزهای سال گذشته دختر جوانی با مراجعه به دادگاه کیفری استان تهران از یکی از قهرمانان المپیک به اتهام تجاوز به عنف شکایت کرد.

 

او در شکایت خود گفت: حدود 3 سال قبل با این ورزشکار آشنا شدم و او به من قول ازدواج داد. در این مدت به بهانه های مختلف مراسم خواستگاری را به تعویق می انداخت. 2 روز قبل او با من تماس گرفت و درخواست کرد به جشن تولد یکی از دوستانش برویم. به خاطر اعتمادی که به او داشتم قبول کردم.

 

وی ادامه داد: وقتی به آنجا رسیدیم، او به من شربتی داد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم او مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و در این مدت به بهانه ازدواج مرا فریب داده است. حالا هم از او شکایت دارم.

 

پس از این شکایت پرونده برای محاکمه به شعبه 72 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و چهارشنبه گذشته جلسه رسیدگی به این پرونده برگزار شد.

 

در این جلسه که وکلای دو طرف پرونده هم حضور داشتند، این ورزشکار مدعی شد شاکی دروغ می گوید و بحث تجاوز به عنف صحت ندارد.

 

وی ارتباط با این دختر را قبول کرد و گفت: نمی دانم چرا اتهامی به این سنگینی را به من وارد کرده است.

 

پس از آخرین دفاعیات وکلا، قضات دادگاه برای تصمیم گیری وارد شور شده و تا پایان این هفته رای خود را صادر می کنند. برای آگاهی از رای دادگاه مرتب به پورتال فراناز مراجعه فرمایید .

loading...
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما