کف بینی و طالع بینی خط احساسات

کف بینی و طالع بینی خط احساسات

کف بینی و طالع بینی خط احساسات

فال کف دست یا کف بینی و طالع بینی خط احساسات و شخصیت شناسی از روی خطوط کف دست را در این مطلب از سایت فراناز گردآوری کرده ایم.

 

خط احساسات از زير انگشت كوچك شروع ميشه و به طرف پايه انگشت اشاره ميره و بيانگر ابهامات قلبي فرد است و احساسات و عواطف وي را نشان ميدهد .

 

اين خط نيز ممكن است مسيرهاي مختلفي را طي كند ؛ اگر خط احساسات مسير 4-3-2-1 را طي كرده باشد و به تپه مشتري رسيده باشد بيانگر آن است كه فرد در زمينه عشق داراي احساسات تند و آتشيني است و وقتي كه به كسی دل ميبندد با تمام وجود به او عشق ميورزد و در زندگي همواره به اخلاقيات پايبند است.

 

اما اگر خط احساسات مسير 5-3-2-1 را طي كرده باشد و به نقطه اتصال انگشت اول و دوم رسيده باشد دلالت بر اين دارد كه فرد داراي عشق و عاطفه اي عميق است ولي آن را با آب و تاب نشان نميدهد و اهل تظاهر كردن نيست.

 

اما اگر خط احساسات مسير 4-2-1 را طي كرده باشد دلالت بر اين دارد كه فرد كمی خود خواه است و در ابراز عشق و علاقه به ديگران كمي خساست به خرج ميدهد و كمی بدبين و سخت گير است .

 

و بالاخره اگر خط احساسات مسير 7-3-2-1 را طي كرده باشد و به سمت قسمت پايين تپه مشتری رفته باشد بر اين دلالت دارد كه فرد در زندگی خود دجار يك شكست و ناكامی عاطفی ميشود.

 

به كف دست راست خود با دقت بنگريد و خط احساس را در روي آن پيدا كنيد ؛ سپس ببينيد با كدام يك از تصاوير زير مشابهت دارد و با خواندن تفسيري كه در زير آن آمده است شناخت بيشتری راجع به احساسات و عواطف خود پيدا كنيد.

 

 

۱-احساسات عميق و دروني خود را بپذير و حقايق را قبول كن بپذير و از خيالبافی و افكار بلند پروازانه دست بردار، بايد ميان احساسات و عقل خود تعادل برقرار كني و بيش از حد

توان ، خود را مديون ديگران نكنی.

 

کف بینی و طالع بینی خط احساسات

۲-از طريق تفريح و سرگرمی و انحام كارهای خلاقانه و ذوقی ميتوانی روحيه شاد تری پيدا كنی، بايد خلق و خوی را كمی تغيير بدهی و روابط عاطفی خود را با ديگران گسترش بدهی و از بی احترامی و تحقير ديگران پرهيز كنی.

 

کف بینی و طالع بینی خط احساسات

۳-در ابراز احساس خود كمی صرفه جو و مقتصد هستی ؛ بهتر است عواطف و احساسات خود را بيشتر بروز بدهی تا رابطه ات با ديگران لذتبخش تر شود.با فعاليت های گروهی میتوانی اوقات خوشی داشته باشی، تفكر و انديشه صحيح راجع به مسايل باعث ميشود قدم های بعدی را بهتر برداری و پيشرفت كنی.

کف بینی و طالع بینی خط احساسات

۴-فردی معاشرتی و رفيق باز هستی، و از فعاليتهای گروهی لذت ميبری به تنهايی نميتوانی تصميم بگيری و در هر كاری بايد با ديگران مشورت كنی و ترجيح ميدهی نظر آنها را بدانی، بهتر است چند دوست جديد بگيری و روابط خود را گسترش دهی.

 

کف بینی و طالع بینی خط احساسات

۵-با احساسات و عواطف خود همدم و يار هستی، همواره به فعاليت های گروهي و اجتماعي علاقه داری و فقط در مواقعي كه با دوستان خود هستی احساس خوبي داری، سعي كن با كساني كه خيلي زود رنج هستند با سياست و احتياط رفتار كنی.

 

کف بینی و طالع بینی خط احساسات

۶-شما از احساسات قوی و نيرومندی برخوردار هستيد و هر اتفاقی كه در دنيای اطراف رخ ميدهد عميقاً حس ميكنيد، وقتی كه احساس كنيد وظيفه ای بر عهده شما گذاشته شده است هرگز از آن شانه خالی نميكنيد، ضمناً از حس رهبری خوبی برخوردار هستيد ؛ فعاليت های گروهی خود را بيشتر كنيد.

 

کف بینی و طالع بینی خط احساسات

۷-احتمالاً از نظر احساسی ، رفاقت ، و روابط اجتماعی به سمت كسانی كه با شما تفاوت دارند جذب ميشويد ،در برخورد با ديگران سعي كنيد با مهربانی و عطوفت بيشتری رفتار كنيد.

 

کف بینی و طالع بینی خط احساسات

۸-شما فردی اجتماعی و برونگرا هستيد و به تقريحات و سرگرميهای بيرون از خانه علاقه داريد ،دوست داريد شادی خود را با ديگران تقسيم كنيد و عشق را به اتفاق ديگری بسازيد ،بايد كارهای خود را به بهترين وجه انجام دهيد تا راه را بر هر گونه بحث و جدل ببنديد.

 

کف بینی و طالع بینی خط احساسات

حالت غیر از اینها:

زيبايي ، جذابيت ، صميميت و دوستي به آساني احساسات رويايي و عاشقانه را به دنبال مي آورند و شما هيچ كمبودی از اين نظر نداريد،بسيار تيز هوش و زيرك هستيد ؛ شما بايد احساسات خوب و مثبت خود را با دوستان و علاقمندان خود در ميان بگذاريد،سعي كن صداقت و حس وظيفه شناسي يكي از دوستان خود را مورد تمجيد و ستايش قرار دهی ،بايد ارزشهاي انساني و معنوي انسانها را مورد توجه قرار دهي و بر همين اساس راجع به دوستان خود قضاوت كني.

 

گردآوری : فراناز


برچسبها: ، ،

پربيننده ترين مطالب سايت

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
مشاهده بیشتر