زمان فروش پرسپولیس و استقلال معلوم شد

مجموعه : اخبار ورزشی
زمان فروش پرسپولیس و استقلال معلوم شد

امیررضا خادم عصر روز چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا، در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای واگذاری استقلال و پرسپولیس تهران به بخش خصوصی گفت: هم اکنون منتظر استقرار حسابرسان رسمی در باشگاه های استقلال و پرسپولیس هستیم که از طریق سازمان حسابرسی به باشگاه ها معرفی می شوند.
معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: سازمان خصوصی سازی مذاکرات لازم را با سازمان حسابرسی انجام داده و قرار است نفرات خود را طی روزهای آینده برای استقرار در باشگاه های استقلال و پرسپولیس معرفی کنند.
خادم ابرازامیدواری کرد با استقرار هر چه زودتر حسابرسان سازمان حسابرسی در دو باشگاه و همکاری مدیران عامل استقلال و پرسپولیس، کار حسابرسی به نحو احسن انجام شود.
به گفته نماینده تام الاختیار وزیر ورزش وجوانان درواگذاری باشگاه های استقلال وپرسپولیس به بخش خصوصی، بعد ازانجام عملیات حسابرسی، شورای قیمت گذاری سازمان خصوصی سازی، قیمت دو باشگاه را برای مزایده اعلام خواهد کرد.
خادم افزود:پروسه حسابرسی و قیمت گذاری باشگاه ها تا انتهای پاییز طول می کشد واواخر پاییز یااوایل زمستان مزایده برای واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی برگزار می شود.

 

گردآوری : گروه اینترنتی فراناز

پربیننده ترین مطالب سایت

مطالب پربازدید هفته
افراد زیر 18 سال این عکس ها را نبینند
افراد زیر 18 سال این عکس ها را نبینند
مشاهده بیشتر