بهترین کانال خفن تلگرام باحال

با هولدر پیراهن به خانواده جنتلمن ها بپیوندید!

 

این هولدر ، پیراهن شما را محکم نگه داشته و از بیرون زدگی پیراهن از شلوار جلوگیری میکند

 

با هولدر پیراهن در میتینگ بعدی متفاوت ظاهر شوید

 

20 درصد تخفیف ویژه + پست رایگان به سراسر کشور با خرید از سایت آی وی هولدرز (دارای نماد اعتماد)

 

www.iv-holders.ir

 

» برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا کلیک کنید …

خانم 70 ساله ای که مجرد و دوشیزه است (عکس)

خانم 70 ساله ای که مجرد و دوشیزه است (عکس)

عکس خانم 70 ساله ای که مجرد و دوشیزه است را در عکس بالا مشاهده می کنید. به گزارش فراناز این خانم 70 ساله مجرد، دوشیزه است و تاکنون به هیچ مردی رابطه نداشته است. این دختر 70 ساله میگوید امیدوار است در سن 70 سالگی بتواند عشق واقعی زندگی اش را پیدا کند.

 

زنی که تا 70 سالگی همچنان دوشیزه است بدنبال یک عشق واقعی میگردد.به گزارش فراناز این خانم 70 ساله تا کنون ازدواج نکرده و در طول مدت زندگی با هیچ کسی رابطه نداشته و همچنان بکارت خود را  حفظ کرده است اما در مصاحبه اش با یک رسانه عمومی اعلام کرده است به دنبال یک عشق واقعی است.

 

خانم 70 ساله ای که مجرد و دوشیزه است (عکس)

 

او میگوید در سال 1976 قرار بود ازدواج کند اما زمانی که با همسر آینده اش روبرو شد متوجه شده است که از او خوشش نمی آید و به همین دلیل ازدواج را بر هم زده است. وی می افزاید: تا کنون واقعا عاشق نشده است و با هیچ مردی رابطه نداشته است.

 

او خواستگاران زیادی داشته است که حتی اشخاص معروفی که در زمان خود ستاره بوده اند نظیر ” تام جونز” خواننده انگلیسی در میان آنها حضور داشته اند اما وی ترجیح داده است که مجرد باقی بماند .

 

خانم 70 ساله ای که مجرد و دوشیزه است (عکس)

 

وی معتقد است هرگز برای هیچ کاری دیر نیست حتی عاشق شدن و با عشق ازدواج کردن. او میگوید امیدوار است در سن 70 سالگی بتواند عشق واقعی زندگی اش را پیدا کند.

پربیننده ترین مطالب سایت

مطالب پربازدید هفته