پلیسی که وسط چهارراه مایکل جکسون می رقصد (عکس)

پلیسی که وسط چهارراه مایکل جکسون می رقصد (عکس)

پلیسی که وسط چهارراه مایکل جکسون می رقصد را در عکس زیر مشاهده می کنید. به گزارش فراناز یک مرد پلیس برای هدایت و راهنمایی رانندگان روش جالبی را پیش گرفته است.

 

پلیسی در اقدامی جالب و دیدنی روشی جدید برای راهنمایی و هدایت رانندگان در پیش گرفت،کانوار راجیت سینگ که به قول خودش از طرفداران مایکل جکسون است، جالب ترین امور پلیس ترافیک هند است. به گزارش فراناز او با الهام از این ستاره ی دنیای موسیقی در یکی از شلوغ ترین تقاطع های شهر ایندورِ هندوستان از یکی از حرکات رقص جکسون با عنوان «مون واک» در حین انجام کارهای روزانه خود استفاده می کند. در حرکت «مون والک» رقصنده ظاهراً به جلو گام برمی دارد اما عملاً به سمت عقب حرکت می کند.

 

پلیسی که وسط چهارراه مایکل جکسون می رقصد (عکس)

 

این پلیس راهنمایی و رانندگی از روش های مختلفی برای کمک به حل مشکل ترافیک در این خیابان های غالباً شلوغ شهر استفاده می کند که «مون والک» یکی از آن هاست.

 

ظاهراً سینگ در گذشته قصد داشت رقصنده شود اما به گزارش فرا ناز پس از دست دادن دو نفر از نزدیک ترین دوستانش طی یک تصادف رانندگی، به سراغ شغل فعلی اش آمد. او می گوید: به جای به عقب برگشتن از حرکت «مون والک» استفاده می کنم که گاهی عابران را سرگرم و مردم را به رعایت مقررات عبور و مرور تشویق می کند.

 

مطالب مرتبط :

 

عکس تیپ و اندام پلیس های زن در دیگر کشورهای جهان

 

زن خوشگلی که برای فرار از دست پلیس در مکه لخت شد

 

دستگیری گروه رابطه جنسی ضربدری توسط پلیس عکس

پربیننده ترین مطالب سایت

عکسهای زیباترین دختران خوشگل کمرباریک باحجاب اسلامی عروس تهرانی بازیگر فیلم پورن از آب درآمد + عکس ماجرای بازداشت دختر دوجنسه تهرانی با لباس پسرانه + عکس فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس آموزش استفاده از کاندوم زنانه و مردانه در روابط جنسی رابطه جنسی پسری با زن عمو و مرگ عمویش اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس عفونت های وحشتناک تزریق ژل بزرگ کننده باسن! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) داعش ها روزی 30 بار به این زنان تجاوز می کنند! دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ این خانم با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!
پربازدید هفته
پربازدید ماه