پلیسی که وسط چهارراه مایکل جکسون می رقصد (عکس)

پلیسی که وسط چهارراه مایکل جکسون می رقصد (عکس)

پلیسی که وسط چهارراه مایکل جکسون می رقصد را در عکس زیر مشاهده می کنید. به گزارش فراناز یک مرد پلیس برای هدایت و راهنمایی رانندگان روش جالبی را پیش گرفته است.

 

پلیسی در اقدامی جالب و دیدنی روشی جدید برای راهنمایی و هدایت رانندگان در پیش گرفت،کانوار راجیت سینگ که به قول خودش از طرفداران مایکل جکسون است، جالب ترین امور پلیس ترافیک هند است. به گزارش فراناز او با الهام از این ستاره ی دنیای موسیقی در یکی از شلوغ ترین تقاطع های شهر ایندورِ هندوستان از یکی از حرکات رقص جکسون با عنوان «مون واک» در حین انجام کارهای روزانه خود استفاده می کند. در حرکت «مون والک» رقصنده ظاهراً به جلو گام برمی دارد اما عملاً به سمت عقب حرکت می کند.

 

پلیسی که وسط چهارراه مایکل جکسون می رقصد (عکس)

 

این پلیس راهنمایی و رانندگی از روش های مختلفی برای کمک به حل مشکل ترافیک در این خیابان های غالباً شلوغ شهر استفاده می کند که «مون والک» یکی از آن هاست.

 

ظاهراً سینگ در گذشته قصد داشت رقصنده شود اما به گزارش فرا ناز پس از دست دادن دو نفر از نزدیک ترین دوستانش طی یک تصادف رانندگی، به سراغ شغل فعلی اش آمد. او می گوید: به جای به عقب برگشتن از حرکت «مون والک» استفاده می کنم که گاهی عابران را سرگرم و مردم را به رعایت مقررات عبور و مرور تشویق می کند.

 

مطالب مرتبط :

 

عکس تیپ و اندام پلیس های زن در دیگر کشورهای جهان

 

زن خوشگلی که برای فرار از دست پلیس در مکه لخت شد

 

دستگیری گروه رابطه جنسی ضربدری توسط پلیس عکس

پربيننده ترين مطالب سايت

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
عکس های دختر مدل خوش اندام اینستاگرامی ورزشکار (جایلین اوجیدا)
عکس های دختر مدل خوش اندام اینستاگرامی ورزشکار (جایلین اوجیدا)
مشاهده بیشتر