شاینر مو چیست و چگونگی استفاده از آن

شاینر مو چیست و چگونگی استفاده از آن

شاینرهای مو هم به شکل کریستالهای مو و هم به شکل اسپریهای درخشان کننده یافت می شوند که کریستالها حالت روغنی داشته و تقریبا مثل روغن زیتون طبیعی و البته با بویی معطر روی مو اثرگذارند، موها را کمی براق کرده و خورده ها را از روی مو میگیرند اما اسپری های شاینر یا درخشان کننده ها به حالت اسپری روی مو یا لابه لای آنها پاشیده میشوند و علاوه بر حفظ حالت موها به آنها درخشندگی خاصی خواهند داد .

 

شاید گاهی که موهایتان را سشوار می کشید یا با اتو آنها را صاف می کنید بخاطر خورده موهایی که روی موها باقی مانده و یا کدر بودن آنها از پایان کار راضی نباشید و از تافت یا فیکساتورها هم بخاطراینکه موها را از لختی در خواهند آورد و به آنها حالت سفت و چسبناکی می دهند استفاده نکنید .

 

برای اینکه موها بعد ازانجام هرعمل پیرایشی زیباتر و درخشانتر به نظر آیند بخصوص زمانی که در اثر مش یا رنگ آسیب هم دیده باشند بهتر است از اسپریهای شاینر و یا کریستال مو استفاده شود.

 

طریقه ی مصرف :

بعد از سشوار کامل مو که البته برای خوش حالت تر شدن آنها بهتر است سشوار مو را در دو مرحله یعنی دو بار انجام دهید بخصوص در مورد موهای فر، ویو یا وز تا موها کاملا آهار و پفشان را در عین صافی و خوش حالتی داشته باشند، سپس اگر از کریستال مو استفاده می کنید مقداری به کف دست زده و روی کل موها بزنید و با انگشتان لابه لای موها بمالید، اگر از اسپری شاینر استفاده می کنید آن را با فاصله روی موها پاشیده و کمی با انگشتان به موها حالت دهید.

 

تغییر در رفع کدری و درخشنده شدن موها را همان لحظه متوجه خواهید شد. اگر بعد از استفاده از آن احساس کردید حالت موهای جلوی سر مثلا چتری کمی تغییر کرد دوباره همان قسمت را سشوار بکشید که موها با همان براقی زیباتر هم خواهند شد.

 

یکی از کاربران سوال زیر را از ما پرسیده است که پورتال فراناز به آن پاسخ داده است و در زیر این سوال کاربر عزیز و پاسخ آن را می خوانید.

 

سوال کاربر :

با سلام و خسته نباشید ببخشد چطور میتونم این شاینرها را تهیه کنم و اسم تجاری که باید به لوازم آرایشی بگم چی است.

 

جواب :

دقیقاً همان چیزی که نوشته شده کریستال. که بصورت مایع است و یا اسپری شاین مو

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما