بهترین کانال خفن تلگرام باحال
تبلیغات متنی

کار عجیب و خاص دختر هرزه در ماه رمضان (عکس)

کار عجیب و خاص دختر هرزه در ماه رمضان (عکس)

کار عجیب و خاص دختر هرزه در ماه رمضان سوژه داغ رسانه ها شد. به گزارش فراناز این دختر جنجالی می گوید: تا کنون اینقدر نزدیکی به خدا را احساس نکرده بودم.گویی تازه متولد شده ام.امروز روز بیادماندنی در زندگی من است. اولین دخترباز کشور مالزی به اسلام گروید و انرا تولد دوباره خود خواند. “فلیکسیا یپ” اولین پلیبوی مالزی است که طی مراسمی هرزه گی های خود را کنار گذاشت و به اغوش اسلام گروید. 

 

کار عجیب و خاص دختر هرزه در ماه رمضان (عکس)

 

او این خبر را در صفحه فیس بوک خود که 850 هزار بیننده دارد منتشر نمود.وی در سخنانی می گوید:من از همه می خواهم برایم دعا کنند تا در سفری که تازه شروع کرده ام ثابت قدم باشم. و تنها خداوند است که می تواند اجر و پاداش دعاهای انها را بپردازد.از هنگامی که این خبر روز پنج شنبه در صفحه فیس بوک خانم قرار گرفته است بیش از 750 هزار بار لایک شده است. او در یک اقدام نمادین روز جشن تولد 28 سالگی خود به دین اسلام گرویده است.او همچنین قبلا از مدلهای معروف مالزی محسوب می شده است. روزنامه استار چاپ مالزی گزارش داد خانم در وبلاگی با این عنوان”حقیقت پشت حجاب من”گفته بود:من معتقدم ارزش انسانی من بیش از اینهاست که بدنم را به نمایش بگذارم. ارزش من فراتر از اینهاست. برایم مهم نیست که مورد توجه باشم و دنبال شهرت طلبی نیست.

حتماً بخوانید:  آشنایی با وحشتناک ترین تجارت جهان

 

کار عجیب و خاص دختر هرزه در ماه رمضان (عکس)

 

روزنامه رکیات پست همچنین گزارش داد خانم در وبلاگ دیگر گفته است:من قبلا روزهای یکشنبه به  مدت دو سال به کلیسای کاتولیک می رفتم به طوریکه با اصول انها اشنا شده بودم. همچنین مدتی به یادگیری دین بودا و برخی ادیان دیگر پرداختم. تا کنون اینقدر نزدیکی به خدا را احساس نکرده بودم. گویی تازه متولد شده ام. امروز روز بیادماندنی در زندگی من است. روز تولدم مصادف شد با روز 5 ماه رمضان. من خیلی خوشحالم که روز تولدم مصادف شده است با روز 5 از ماه رمضان که این روزها نزد پیامبر اکرم بسیار گرامی است.

پربیننده ترین مطالب سایت