تزریق گونه با چربی بهتر یا پروتز؟ کدامیک بهتر است؟

تزریق گونه با چربی بهتر یا پروتز؟ کدامیک بهتر است؟

در حال حاضر و با گذر زمان از پروتزها کمتر استفاده می کنیم و به مراجعین هم تزریق ژل و چربی را پیشنهاد می دهیم.

دکتر عباس کاظمی آشتیانی در گفتگوی اختصاصی با فراناز ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: اعمال جراحی روی گونه برای 2 دسته از افراد استفاده می شود، دسته اول که اکثریت بیماران را تشکیل می دهد( دارای گونه های فرورفته و کوچک اند یا اصلأ گونه ندارند).
وی ادامه داد: دسته دوم بر اثر تروما و شکستگی، یک یا دو طرف گونه هایشان به سمت داخل می رود.
فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خاطرنشان کرد: برای این 2 دسته, می توان توسط چربی از نسج بدن بیمار نظیر باسن و شکم (محل تجمع چربی در این نواحی)با سوزن های مخصوص و طراحی از قبل تعیین شده تزریق گونه را انجام داد.
وی افزود: پروتزهای گونه به عنوان راه دیگر ثابت ترند؛ پروتزهای جنس سیلیکونی فقط با 2 بخیه روی پوست اما پروتز جنس مدپور به دلیل سفتی، با پیچ روی استخوان های گونه ( یا از داخل دهان با رفتن به سمت گونه از طریق برش پلک)ثابت می شوند.
کاظمی آشتیانی بیان کرد: لازمه انجام راه سوم که البته کمتر مرسوم است؛ اینستکه جراح باید به جراحی فک خیلی خوب مسلط و وارد باشد؛ به گونه ای که از داخل دهان باید استخوان گونه را بشکند؛ بالاتر بیاورد، بعد با برش، روی گونه را باز کند و پروتز را با پیچ ثابت کند.
وی گفت: اما در حال حاضر و با گذر زمان از پروتزها کمتر استفاده می کنیم و به مراجعین هم تزریق ژل و چربی را پیشنهاد می دهیم؛ زیرا اگر تزریق چربی برای گونه به درستی و دقت انجام شود خطری به همراه ندارد اما در صورت انجام نا مطلوب در نهایت جذب خواهد شد.
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص عارضه تزریق چربی، احتمال جذب مقدار زیاد آن را داد و تأکید کرد: حال پروتز به عنوان یک جسم خارجی ممکن است واکنش نشان دهد به گونه ای که بدن آن را قبول نکند و به دنبال آن عفونت رخ دهد.
وی ادامه داد: به دنبال عفونت ناشی از گذاشتن پروتز در گونه؛ به طور معمول درصد کمی به درمان عفونت جواب می دهد و اکثر اوقات ما مجبور به در آوردن پروتز و تزریق چربی می شویم.
فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی توصیه کرد: افراد برای انجام اقدامات مذکورباید تنها به جراحان پلاستیک مراجعه نمایند .اما متأسفانه  همه این کارها را انجام می دهند؛ بنابراین انتخاب صحیح پزشک از اهمیت خاصی برخوردار است.

 

گردآوری : فراناز

پربیننده ترین مطالب سایت

عکسهای زیباترین دختران خوشگل کمرباریک باحجاب اسلامی عروس تهرانی بازیگر فیلم پورن از آب درآمد + عکس ماجرای بازداشت دختر دوجنسه تهرانی با لباس پسرانه + عکس فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس آموزش استفاده از کاندوم زنانه و مردانه در روابط جنسی رابطه جنسی پسری با زن عمو و مرگ عمویش اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس عفونت های وحشتناک تزریق ژل بزرگ کننده باسن! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) داعش ها روزی 30 بار به این زنان تجاوز می کنند! دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ این خانم با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!
پربازدید هفته
پربازدید ماه