بهترین کانال خفن تلگرام باحال

بهترین روش برخورد با همسر عصبانی

بهترین روش برخورد با همسر عصبانی

بهترین راه کارها برای برخورد ومقابله با همسران عصبی. عصبانیت همسر و نحوه رفار هنگام عصبانیت وی با یک سری رفتارهای مناسب و به جا قابل حل و مرتفع شدن است البته اگر راهش را بلد باشید!

 

با شوهرتان طوری رفتار کنید که با شما احساس راحتی کند
اگر دیدید شوهرتان عصبانی است، او را مدتی تنها بگذارید. اگر فکر می کنید که مسئله خاصی باعث عصبانیت همسرتان می شود، از طرح آن موضوعات و قرار گرفتن در آن شرایط اجتناب کنید.

 

شما نباید در زمان عصبانیت شوهرتان، به هیچ وجه غر بزنید
زیرا نتیجه ای جز بدتر شدن شرایط ندارد. با محبت از او بخواهید آرام تر باشد و با عصبانیت خود، باعث کم شدن محبت تان نشود. به او بگویید که چه قدر دوستش دارید. رعایت نکات زیر به شما در راهی که در پیش دارید، کمک می کند.

 
ذهنیت منفی به شوهرتان نداشته باشید
دقت کنید در چه زمان و در رابطه با چه موضوعی همسرتان خشمگین می شود و تلاش کنید زمان دیگر و طریقه بیان متفاوت تری را جایگزین کنید. در هنگام عصبانیت شوهرتان از ادامه دادن و بحث کردن بپرهیزید. همچنین از مسخره کردن و گفتن سخنان طعنه‌آمیز و دو پهلو، رفتارهایى مانند متلک، تحقیر و به رخ کشیدن دیگران که موجب افزایش مقاومت هاى روانى در طرف مقابل میشود، بپرهیزید. از زدن برچسب هاى ناگوار و نامطلوب مانند بدقول، شلخته، کله شق، یک دنده، لجباز و خودخواه به شوهرتان پرهیز کنید چراکه باعث شکل گیری ذهنیت منفی نسبت به شوهرتان در ذهن تان می شود و ممکن است همه توصیه های شوهرتان را نوعی سرزنش تصور کنید.

 

علاقه تان را ابراز و اثبات کنید
به شوهرتان ابراز محبت کنید و در عمل هم علاقه تان را به او ثابت کنید. سعی کنید فهرستی از قابلیت ها و صفات مثبت همسر خود را بنویسید و در ارتباطاتی که با او دارید از صفات برجسته و مثبت او تعریف کنید و از این طریق فضای گفت و گوهای تان را به فضایی گرم و صمیمی و آکنده از روحیه مثبت تبدیل کنید. جهت ایجاد تفاهم با همسرتان از هنر خوب شنیدن و خوب گوش دادن استفاده کنید و به دقت به گفتار او توجه کنید، کلامش را قطع نکنید و اجازه دهید که مطالب خود را به طور کامل بیان کند.

 

 

 

پربیننده ترین مطالب سایت

جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) عکس گرفتن از واژن و باسن دختران به عنوان وثیقه برای وام دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس رابطه بی شرمانه این زن مست با حیوانات (عکس) زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف عکس مدل مانتوهای دخترانه در طرح های شیک و جدید عکس نوشته های زیبای عاشقانه و رمانتیک سال 96 وسوسه شدن پزشک جوان از کارهای زن صیغه ای وسوسه شدن راننده اتوبوس از آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس) اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) خواهر و برادری که 10 سال زن و شوهر بودند سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس اس ام اس تبریک عید فطر با معانی زیبا و خاص خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) آیا خودارضایی را می توان از روی ظاهر فرد تشخیص داد؟

مطالب پربازدید هفته