قدرت کافی برای مقابله با سرطان سینه را اینگونه بدست آورید!

مجموعه : روانشناسی
قدرت کافی برای مقابله با سرطان سینه را اینگونه بدست آورید!

 نوشته‌ کری ویسیلی درباره سرطان سینه

قدرت رویارویی با سرطان سینه‌ چیزیست که هر فرد مبتلا به این بیماری به آن نیاز دارد و گاهی راحت‌تر از آنچه فکر می‌کنیم بدست می‌آید. در طول 9 سالی که از تشخیص این بیماری در من می‌گذرد‌، نیروی من از اعماق وجودم‌، جایی که میل شدیدم به زندگی را یافتم‌، نشات می‌گیرد . این نیرو توسط ایمان شکست‌ناپذیر و عشق و حمایت بی‌پایان خانواده‌ام قوت می‌گیرد .
تشخیص سرطان سینه در من در سن 30 سالگی‌، وقتی که کمتر از 2ماه از ازدواج من با مرد رویا‌هایم می‌گذشت‌‌، آن هم درحالی که اولین فرزندمان را باردار بودم‌، تمام وجودم را به لرزه در‌آورد‌. در حقیقت‌، مرا به زانو درآورده و مملو از احساس ترس و خردشدگی و خشمی غیرقابل بیان کرد‌. بدون وجود هیچ گونه سابقه‌ای از این بیماری در خانواده و با وجود سلامت کامل جسمی‌، این بیماری مرا غافلگیر کرد‌. برای نابود کردن بیشتر من‌، فرزند درون شکمم را هم چند هفته بعد از دست دادم‌. ایمانم به چالش کشیده شده و شجاعتم از بین رفته بود‌.
با پناه بردن به ایمان و خانواده‌ام مطمئن شدم هر اتفاقی هم که بیفتد‌، تنها نخواهم ماند و دوستم خواهند داشت‌. تک تک روز‌های تشخیص و درمان بیماری برایم پر از سختی و از دست رفتن و شکستن قلب و درد بود‌، اما تمام اینها به دلیل عشق و ایمانم قابل تحمل بود‌.
اکنون که از زندگی سالم و سرشارم با وجود 3 فرزند که معجزه‌‌وار پس از سرطانم متولد شده‌اند لذت می‌برم‌‌؛ نیرویم همچنان از خانواده و ایمان سرچشمه می‌گیرد‌. در یک کلام‌: عشق و ایمان‌! من نیروی خود برای زنده ماندن‌، میل به زندگی‌‌، خواستن آن‌ و شادی هر روز‌ه‌ام را مدیون قدرت معجزه‌آسای عشق و ایمان می‌دانم‌.
همکاری با کارخانه‌ ماشین‌سازی فورد در برنامه‌ جنگجویان صورتی‌پوش به عنوان نماد شجاعت به من فرصتی داده تا داستان امید‌بخشم را با کسانی که اکنون درحال مبارزه هستند به اشتراک بگذارم‌. به آنها از عشقی بگویم که بی‌شک در زندگیشان حضور دارد و آنها را برای یافتن نیروی درونی خود در توانایی‌هایشان ترغیب کنم‌. یادآوری کنم که تنها نیستند و دلیلی برای امیدواری حتی در بدترین شرایط وجود دارد‌.

 

گردآوری : فراناز

پربیننده ترین مطالب سایت

عکسهای زیباترین دختران خوشگل کمرباریک باحجاب اسلامی عروس تهرانی بازیگر فیلم پورن از آب درآمد + عکس ماجرای بازداشت دختر دوجنسه تهرانی با لباس پسرانه + عکس فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس آموزش استفاده از کاندوم زنانه و مردانه در روابط جنسی رابطه جنسی پسری با زن عمو و مرگ عمویش اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس عفونت های وحشتناک تزریق ژل بزرگ کننده باسن! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) داعش ها روزی 30 بار به این زنان تجاوز می کنند! دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ این خانم با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!
پربازدید هفته
پربازدید ماه