کوچکترین گربه دنیا اندازه یک لیوان + عکس

کوچکترین گربه دنیا اندازه یک لیوان + عکس

کوچکترین گربه دنیا که خیلی نازه و اندازه یک لیوان 15سانتیه + عکس

 

مستر پیبلس کوچک ترین گربه دنیاست که نامش در کتاب گینس به ثبت رسیده است وبه اندازه یک کف دست می باشد.

 

این گربه کوچک خیلی خوش شانس بود که دکتر Donna Sassman او را دید .به گزارش فراناز پیش از اینکه این گربه به دست یک دامپزشک بیافتد صاحب نامهربانی داشت که از او به خاطر کوچک بودن بیش از حدش خوب نگهداری نمیکرد .

 

مستر پیبلس (Mr. Peebles ) کوچکترین گربه جهان است که موسسه رکوردهای جهانی گینس نیز این گربه را به عنوان کوچکترین گربه جهان با ۲ سال سن، یک کیلوگرم وزن و ۱۵ سانتی متر بلندا پذیرفته است.جالب است بدانید کوچک ترین نژاد گربه های جهان نژاد سنگاپوریست.

 

کوچکترین گربه دنیا اندازه یک لیوان + عکس

این گربه به طور کامل در یک لیوان ۲۰۰ میلی گرمی جا می شود.مستر پیبلس کوچک که حالا یک ستاره شده در گذشته زندگی بدی داشته و صاحب قبلی اش او را دوست نداشته چون که خیلی کوچک بوده.

 

مستر پیبلس هم اکنون با دکتر Donna Sassman در ایالت ایلی‌ نویز در ایالت‌ متحده‌ امریکا زندگی می کند. وی میگوید من در خانه ای در حال واکسن زدن به سگی بودم که این گربه با نمک را دیدم و از صاحبش پرسیدم آیا میتونم اون را داشته باشم و اون پذیرفت و گربه را به من داد.

 

دکتری در کلینیک دامپزشکی می گوید مستر پیبلس دارای اختلال ژنیتیکی است و تا مدتها انتظار میرود بتواند عنوان کوچکترین گربه جهان را نگه دارد. زیرا مستر پیبلس از سن نرمالی که گربه ها به رشد کامل میرسند گذشته است.

 

مطالب مرتبط :

 

عکس های دیدنی و باحال از گربه های نگران و ناز

 

فستیوال خوردن گوشت سگ و گربه در چین(عکس زیر 18)

 

گربه ناز خانگی با حرکات بامزه و خنده دار که شبیه آدم است


مطالب پربازدید هفته
دوستان ما