تجاوز جنسی به دختر باکره در حیاط یک کلیسا

مجموعه : مجله خبری
تجاوز جنسی به دختر باکره در حیاط یک کلیسا

تجاوز جنسی به دختر باکره در حیاط یک کلیسا باعث شد تا پلیس به این جنجال ورود کند. یک مرد جوان هوس باز پس از اینکه در اینترنت با یک دختر جوان آشنا شد او را به حیاط یک کلیسا دعوت کرد و به محض حضور دختر به این حیاط به صورت وحشیانه به دختر باکره تجاوز کرد.

 

مردی 25 ساله اهل ” بریزین ” که نامش برده نشد به قربانی خود در اولین دیدار در یک کلیسا تجاوز جنسی کرد. به گزارش سایت فراناز براساس گزارش پلیس این مرد بی شرم پس از آشنا شدن با قربانی خود از طریق اینترنت و مورد هدف قرار دادن سوژه برای اعمال غیر انسانی خود و تجاوز به او برای اولین دیدار با او در جلوی ساختمان کلیسا ” جامع ” واقع در خیابان ” استیفن در بریزین ” قرار گذاشت و به محض دیدن او به او حمله ور شد و به او تجاوز کرد .

 

پلیس در ادامه گفت : او که به دنبال ممانعت قربانی از این رفتار زشت موفق به رسیدن هدف خود نشد قربانی را به زور به داخل خودرواش برد و او را به خانه خود رساند و پس از مورد اذیت و آزار قرار دادن قربانی او را مورد تجاوز خود قرار داد .

 

قربانی پس از طرح شکایتی از او خواستار مجازات او شد و جنایت کار  توسط پلیس بازداشت شد . گفتنی است،جنایت کار به کمک وکیل خود توانست از این اتهام تبرئه شود و چند روز بعد بدون حتی هیچ گونه جریمه نقدی آزاد شد .

 

مطالب مرتبط :

 

داستان تجاوز جنسی 8 مرد شهوت ران به دختر دانشجو (عکس)

 

تجاوز و رابطه جنسی با دختر دانشجوی مشهدی

 

تجاوز جنسی به دانشجوی دختر جلوی در دانشگاه + عکس

 

تجاوز طولانی مدت به دختر 15 ساله و سوزاندن او (عکس)

loading...

پربیننده ترین مطالب سایت

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
بیرون کشیدن جنین خرگوش از واژن زن باردار (+تصاویر)
بیرون کشیدن جنین خرگوش از واژن زن باردار (+تصاویر)
مشاهده بیشتر