مدت زمانی که انسان زنده درون قبر زنده می ماند!

مدت زمانی که انسان زنده درون قبر زنده می ماند!

مدت زمانی که انسان زنده درون قبر زنده می ماند چقدر است؟

فرض کنیم اندازه قبر شما ۲۰۰ در ۷۰ در ۶۰سانتیمتر باشد؛ بنابراین کل حجم تابوت شما ۸۴۰ لیتر خواهد بود. متوسط حجم بدن انسان ۶۶ لیتر است، بنابراین شما ۷۷۴ لیتر هوا در اختیار دارید که یک پنجم آن (۱۵۵ لیتر) اکسیژن است. با توجه به اینکه یک فرد به دام افتاده در هر دقیقه ۰٫۵ لیتر اکسیژن مصرف می کند، اندکی بیش از ۵ ساعت طول خواهد کشید که تمام اکسیژن درون قبر مصرف شود. متاسفانه گیر افتادن در چنین وضعیتی، هیچ راه فراری برای شما باقی نمی گذارد…

 

بسته به اینکه این را از چه کسی بپرسید پاسخی که خواهید گرفت بین ۱۰ دقیقه تا یک ساعت، یا ۶ تا ۲۶ ساعت است. اگرچه دانشمندان در این زمینه با هم توافق نظر ندارند؛ اما از یک چیز مطمئن هستند: شخصی که زنده دفن شده است، زمان زیادی برای نجات یافتن ندارد. چه فرد درون تابوت قرار گرفته باشد و چه درون کفن پیچیده شده باشد.

 

مسئله به میزان هوای در دسترس او بستگی دارد. با توجه به اینجا ابعاد قبرها معمولا استاندارد است هر چقدر شما کوچکتر باشید، مدت زمان بیشتری زنده خواهید ماند. دلیلش این است که بدن شما فضای کمتری اشغال می کند که به معنای وجود اکسیژن بیشتر است. زمانی که اکسیژن شما تمام شود، لحظه ای است که باید غزل خداحافظی را بخوانید. افرادی مانند شناگران یا دوندگان ماراتن که ظرفیت شش های بالایی دارند نهایتا بتوانند با حبس کردن نفس خود تنها یک دقیقه بیشتر زنده بمانند.

 

اجازه دهید مسئله را کمی دقیق تر بررسی کنیم. فرض کنیم اندازه قبر شما ۲۰۰ در ۷۰ در ۶۰سانتیمتر باشد؛ بنابراین کل حجم تابوت شما ۸۴۰ لیتر خواهد بود. متوسط حجم بدن انسان ۶۶ لیتر است، بنابراین شما ۷۷۴ لیتر هوا در اختیار دارید که یک پنجم آن (۱۵۵ لیتر) اکسیژن است. با توجه به اینکه یک فرد به دام افتاده در هر دقیقه ۰٫۵ لیتر اکسیژن مصرف می کند، اندکی بیش از ۵ ساعت طول خواهد کشید که تمام اکسیژن درون قبر مصرف شود. متاسفانه گیر افتادن در چنین وضعیتی، هیچ راه فراری برای شما باقی نمی گذارد.

 

با فرض اینکه بتوانید بدون تمام کردن ذخیره هوای خود از درون تابوت یا کفن خارج شوید، خودتان را در وضعیتی مشابه دفن شدن زیر بهمن یا زمین لغزه خواهید یافت. خاک بالای سر شما چنان متراکم و سنگین است که قفسه سینه تان قادر به منبسط شدن نخواهد بود. حتی اگر شما قادر به حرکت کردن باشید، خاک به درون دهان یا سوراخ های بینی شما خواهد ریخت که می تواند با مسدود کردن راه های هوایی باعث مرگ ناگهانی شما شود اما حداقل یک جنبه مثبت هم درباره زنده به گور کردن وجود دارد؛ البته به شرط اینکه سعی نکنید خودتان را نجات دهید. از آنجایی که بازدم شما دی اکسید کربن آزاد می کند حالت خواب آلودگی به شما دست خواهد داد. در نتیجه پیش از آنکه قلبتان و به دنبال آن سایر اندام هایتان از حرکت باز ایستند به کما فرو می روید و مرگتان کاملا بدون درد فیزیکی خواهد بود.

پربیننده ترین مطالب سایت

عکسهای زیباترین دختران خوشگل کمرباریک باحجاب اسلامی عروس تهرانی بازیگر فیلم پورن از آب درآمد + عکس ماجرای بازداشت دختر دوجنسه تهرانی با لباس پسرانه + عکس فیلم رابطه جنسی لو رفته مادربزرگی با نوه اش (18+) دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس آموزش استفاده از کاندوم زنانه و مردانه در روابط جنسی رابطه جنسی پسری با زن عمو و مرگ عمویش اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس عفونت های وحشتناک تزریق ژل بزرگ کننده باسن! عکس خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) مردی که رکورد دار بزرگترین بیضه جهان است (تصاویر) داعش ها روزی 30 بار به این زنان تجاوز می کنند! دختر 21 ساله ای که سه تا سینه (پستان) دارد! عکس اندام عجیب و غریب زن تایلندی!+(عکس) در دوران عقد چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ این خانم با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!
پربازدید هفته
پربازدید ماه