بهترین کانال خفن تلگرام باحال

مدت زمانی که انسان زنده درون قبر زنده می ماند!

مدت زمانی که انسان زنده درون قبر زنده می ماند!

مدت زمانی که انسان زنده درون قبر زنده می ماند چقدر است؟

فرض کنیم اندازه قبر شما ۲۰۰ در ۷۰ در ۶۰سانتیمتر باشد؛ بنابراین کل حجم تابوت شما ۸۴۰ لیتر خواهد بود. متوسط حجم بدن انسان ۶۶ لیتر است، بنابراین شما ۷۷۴ لیتر هوا در اختیار دارید که یک پنجم آن (۱۵۵ لیتر) اکسیژن است. با توجه به اینکه یک فرد به دام افتاده در هر دقیقه ۰٫۵ لیتر اکسیژن مصرف می کند، اندکی بیش از ۵ ساعت طول خواهد کشید که تمام اکسیژن درون قبر مصرف شود. متاسفانه گیر افتادن در چنین وضعیتی، هیچ راه فراری برای شما باقی نمی گذارد…

 

بسته به اینکه این را از چه کسی بپرسید پاسخی که خواهید گرفت بین ۱۰ دقیقه تا یک ساعت، یا ۶ تا ۲۶ ساعت است. اگرچه دانشمندان در این زمینه با هم توافق نظر ندارند؛ اما از یک چیز مطمئن هستند: شخصی که زنده دفن شده است، زمان زیادی برای نجات یافتن ندارد. چه فرد درون تابوت قرار گرفته باشد و چه درون کفن پیچیده شده باشد.

 

مسئله به میزان هوای در دسترس او بستگی دارد. با توجه به اینجا ابعاد قبرها معمولا استاندارد است هر چقدر شما کوچکتر باشید، مدت زمان بیشتری زنده خواهید ماند. دلیلش این است که بدن شما فضای کمتری اشغال می کند که به معنای وجود اکسیژن بیشتر است. زمانی که اکسیژن شما تمام شود، لحظه ای است که باید غزل خداحافظی را بخوانید. افرادی مانند شناگران یا دوندگان ماراتن که ظرفیت شش های بالایی دارند نهایتا بتوانند با حبس کردن نفس خود تنها یک دقیقه بیشتر زنده بمانند.

 

اجازه دهید مسئله را کمی دقیق تر بررسی کنیم. فرض کنیم اندازه قبر شما ۲۰۰ در ۷۰ در ۶۰سانتیمتر باشد؛ بنابراین کل حجم تابوت شما ۸۴۰ لیتر خواهد بود. متوسط حجم بدن انسان ۶۶ لیتر است، بنابراین شما ۷۷۴ لیتر هوا در اختیار دارید که یک پنجم آن (۱۵۵ لیتر) اکسیژن است. با توجه به اینکه یک فرد به دام افتاده در هر دقیقه ۰٫۵ لیتر اکسیژن مصرف می کند، اندکی بیش از ۵ ساعت طول خواهد کشید که تمام اکسیژن درون قبر مصرف شود. متاسفانه گیر افتادن در چنین وضعیتی، هیچ راه فراری برای شما باقی نمی گذارد.

 

با فرض اینکه بتوانید بدون تمام کردن ذخیره هوای خود از درون تابوت یا کفن خارج شوید، خودتان را در وضعیتی مشابه دفن شدن زیر بهمن یا زمین لغزه خواهید یافت. خاک بالای سر شما چنان متراکم و سنگین است که قفسه سینه تان قادر به منبسط شدن نخواهد بود. حتی اگر شما قادر به حرکت کردن باشید، خاک به درون دهان یا سوراخ های بینی شما خواهد ریخت که می تواند با مسدود کردن راه های هوایی باعث مرگ ناگهانی شما شود اما حداقل یک جنبه مثبت هم درباره زنده به گور کردن وجود دارد؛ البته به شرط اینکه سعی نکنید خودتان را نجات دهید. از آنجایی که بازدم شما دی اکسید کربن آزاد می کند حالت خواب آلودگی به شما دست خواهد داد. در نتیجه پیش از آنکه قلبتان و به دنبال آن سایر اندام هایتان از حرکت باز ایستند به کما فرو می روید و مرگتان کاملا بدون درد فیزیکی خواهد بود.

پربیننده ترین مطالب سایت

جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) عکس گرفتن از واژن و باسن دختران به عنوان وثیقه برای وام دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس رابطه بی شرمانه این زن مست با حیوانات (عکس) زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف عکس مدل مانتوهای دخترانه در طرح های شیک و جدید عکس نوشته های زیبای عاشقانه و رمانتیک سال 96 وسوسه شدن پزشک جوان از کارهای زن صیغه ای وسوسه شدن راننده اتوبوس از آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس) اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) خواهر و برادری که 10 سال زن و شوهر بودند سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس اس ام اس تبریک عید فطر با معانی زیبا و خاص خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) آیا خودارضایی را می توان از روی ظاهر فرد تشخیص داد؟

مطالب پربازدید هفته