ظاهر شدن اسم محمد برروی سفیدی چشم یک پسر! عکس

ظاهر شدن اسم محمد برروی سفیدی چشم یک پسر! عکس

کاربر گرامی قبل از خواندن این مطلب لازم است که بدانید صحت این اتفاق که آیا واقعی است یا نه معلوم نیست. در بسیاری از رسانه ها منتشر شده است که فرد مورد نظر کودک بوده است ولی این عکسی که ما مشاهده می کنیم اصلاً به چشم کودک هیچ شباهتی ندارد. این مطلب را برای آگاهی از صحت این قضیه منتشر کرده ایم تا شاید کسی با سند و مدرک درست بودن این مطلب را به ما اطلاع دهد تا در سایت فراناز منتشر کنیم و همگان بخوانند.

 

 

ظاهر شدن اسم محمد بر روی سفیدی چشم یک پسر

در کشور یمن ناگهان در چشم کودکی نام مبارک رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم حک و رؤیت شد. این حادثه نیز تعجب همگان را برانگیخت و موجب شگفتی چشم پزشکان شده است و تا به این لحظه علت به وجود آمدن این وضعیت را نفهمیده اند.

 

به گزارش فراناز به نقل از شیعه آنلاین، چندی پیش خبری در رسانه های مختلف روسیه منتشر شد که حاکی از پدیدار شدن آیات قرآن کریم روی پوست بدن یک نوزاد در منطقه قفقاز بود.

 

انتشار آن خبر تعجب همگان به ویژه افکار عمومی روسیه و منطقه قفقاز را برانگیخت تا جایی که «موخو علی اف» رئیس جمهور داغستان نیز برای دیدن این معجزه به منزل این کودک و والدین او رفت.

 

مادر این نوزاد اعلام کرد که هر دوشنبه و جمعه کودکش دچار تب ۴۰ درجه ای می شد و پس از آن آیاتی از کلام الله مجید روی پوست او نقش بست و در مدت 3 روز هم دیگر اثری از آن نوشته ها باقی نماند.

 

این خانواده نام کودکشان را “علی” گذاشته اند. والدین نوزاد می گویند قصد نداشتند به مردم در این باره چیزی بگویند تا زمانی که بر روی بدن کودک جمله “حدیث مرا به مردم نشان دهید” بوجود آمد و آنها از تصمیم خود منصرف شدند. “عبدالله” امام جماعت مسجد روستای «کراسنو- اکتیابرسکایا» معتقد است که این آیات علائمی از سوی پروردگار بوده است.

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما