بهترین کانال خفن تلگرام باحال

چه کسانی قصد زمین زدن فوتبال را دارند؟

مجموعه : اخبار ورزشی
چه کسانی قصد زمین زدن فوتبال را دارند؟

به گزارش فراناز، با اینکه چند سال از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال گذشته و علی کفاشیان به عنوان رئیس این فدراسیون مشغول فعالیت است، اما گروه‌هایی تشکیل شده‌اند که طی روزهای گذشته موضوعات متعددی را برای به حاشیه بردن این فدراسیون به راه انداخته اند.
مصاحبه های پرتعداد افرادی که قبل از این کمتر صحبت می کردند، تکذیب ورود وزارت ورزش به تغییرات در فدراسیون فوتبال، مصاحبه های منفی برخی اعضای کمیسیون اصل نود مجلس و انتشار خبرهای ضد و نقیض در مورد برکناری کفاشیان از جمله اتفاقات معناداریست که طی روزهای گذشته رخ داده است.
با این که از همان روزهای برگزاری مجمع ریاست فدراسیون فوتبال صحبت هایی مبنی بر برخی تخلفات در تغییرات اساسنامه فدراسیون مطرح شده بود، اما طی روزهای گذشته و با گذشته بیش از دو سال از برگزاری این مجمع، برخی جریانات پشت پرده به دنبال به حاشیه بردن فدراسیون فوتبال هستند تا شاید بتوانند به منافعی که داشتند و حالا ندارند، دوباره دسترسی پیدا کنند.
مناظره ای که دوشنبه شب در برنامه نود صورت گرفت و البته پایان نامشخصی داشت، نشان داد برخی افراد ایجاد ابهام در عملکرد فدراسیون فوتبال و اعضای مجمع و هیات رئیسه را در دستور کار خود قرار داده اند و به دنبال ایجاد شائبه در قانونی بودن فدراسیون هستند. نکته جالب در این مناظره اشاره مستقیم طرف مخالف فدراسیون به نام یکی از مسئولان فوتبال است که به نظر می رسد خط دهی اصلی این جریان را برعهده دارد.
نکته دیگری که بر ابهامات ایجاد این جو علیه فدراسیون فوتبال اضافه می کند، رفت و آمد یکی از مسئولان فوتبالی خارج از فدراسیون به کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی است که گفته می شود برخی اطلاعات داخل فدراسیون را در اختیار اعضای کمیسیون گذاشته تا آنها بتوانند با فشاری که از سوی مجلس وارد می کنند، فدراسیون علی کفاشیان را به چالش بکشند.
مصاحبه هایی که برخی اعضای کمیسیون اصل 90 طی روزهای گذشته انجام داده اند خود بر این موضوع صحه می گذارد که برخی افراد اطلاعات داخلی و شاید محرمانه فوتبال را در اختیار آنها قرار می دهند تا آنها حربه های لازم برای انجام مصاحبه علیه شرایط فعلی فدراسیون فوتبال را داشته باشند. این در حالی است که به نظر می رسد دغدغه های این روزهای مردم مسائل اقتصادی و اولویت های دیگر است اما مجلسی ها فوتبال را در اولویت برنامه های خود قرار داده اند!
در این ماجرا البته رد پای برخی افرادی که از فدراسیون فوتبال اخراج شده اند و یا نتوانسته‌اند به همکاری با این فدراسیون ادامه دهند نیز دیده می شود. یک مقام مسئول در فوتبال در گفتگو با خبرنگار مهر به جریاناتی اشاره می کند که طی ماه های گذشته فعالیت های زیر پوستی خود برای به حاشیه بردن فوتبال را آغاز کرده اند و به دنبال تضعیف علی کفاشیان هستند. نکته جالب اینکه این افراد محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان را هم پیش انداخته اند و از نام او برای پیش رفتن برنامه هایشان استفاده می کنند.
شاید همین استفاده ابزاری از نام وزارت ورزش و جوانان برای ایجاد تغییرات در فدراسیون فوتبال بود که روز دوشنبه مدیرکل روابط عمومی این وزارتخانه در مصاحبه‌ای تاکید کرد که این وزارتخانه هیچ دخالتی در مسائل فوتبال و ایجاد تغییرات مدیریتی در این فدراسیون ندارد. در این مورد گفته می شود محمود گودرزی نیز از اینکه نام وزارت ورزش به این ماجرا باز شده و از اعتبار این وزارتخانه خرج شده به مسئولان گلایه کرده و هرگونه دخالت وزارت ورزش در فوتبال را رد کرده است.
به نظر می رسد این جریان طی روزهای آینده و پس از کم رنگ شدن بحث پرداختن به اساسنامه فدراسیون فوتبال، موضوعات جدیدی را برای تخریب فدراسیون فوتبال پیش خواهند کشید. این در حالی است که علی کفاشیان تاکنون واکنشی به این موضوع نشان نداده و با همه انتقاداتی که به او وارد می شود در حال سپری کردن روزگار است! این ابهامات در شرایطی مطرح شده که فدراسیون فوتبال باید ابهاماتی که از سوی مخالفان مطرح شده را برطرف کند.

پربیننده ترین مطالب سایت

جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) عکس گرفتن از واژن و باسن دختران به عنوان وثیقه برای وام دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس رابطه بی شرمانه این زن مست با حیوانات (عکس) زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف عکس مدل مانتوهای دخترانه در طرح های شیک و جدید عکس نوشته های زیبای عاشقانه و رمانتیک سال 96 وسوسه شدن پزشک جوان از کارهای زن صیغه ای وسوسه شدن راننده اتوبوس از آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس) اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) خواهر و برادری که 10 سال زن و شوهر بودند سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس اس ام اس تبریک عید فطر با معانی زیبا و خاص خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) آیا خودارضایی را می توان از روی ظاهر فرد تشخیص داد؟

مطالب پربازدید هفته